Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה מהגולשים פה חונים בחוץ כל הזמן?

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני לא מאלו עם הוילה/חניה פרטית. רואה כמויות כאלו של שריטות, חלק מהן נראו שנעשו בכוונה, על מכוניות בחוץ..פשוט מצער הדבר הזה. כל המאמצים שלנו לתחזק ולטפח את הרכב...ותמיד יכול לקרות משהו כשחונים כל הזמן בחוץ. התיקונים תמיד עולים כסף או זמן רב. מה הגישה שלכם לעניין הזה? זה מוציא לגמרי את הרוח מהמפרשים, למה להשקיע ולטפח כ"כ הרבה אם שריטות ומכות קורות כ"כ בקלות במדינה הברברית וחסרת-הכבוד לרכוש ולבני אדם שלנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים בארץ, הרכב עבורם זה רק כלי מא' לב' וחזרה.

כבר ראיתי שירשור דומה אבל הכל אופן הערך לרכוש של רוב בהאנשים שווה לתחת,מעטים יצאו מהרכב לא משנה כמה צמוד חנו ולא יתנו מכה לרכב שליד,מעטים יחנו כמו שצריך כדי שיהיה מקום לצאת או לרכב אחר להחנות נורמלי.

קיצור חבר'ה כמונו שנושאים את חיידק דיטיילינג סובלים כי לשאר לא אכפת באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עכשיו מחפש יחידת דיור עם חניה באיזור ספציפי ואני פשוט לא מוותר על חניה משלי גם אם יש קילומטרים של חניה ברחוב..

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבעס אבל אין מה להתרגש, בשלב מסוים אתה כבר לא מזהה שריטות ושפשופים חדשים בגלל שהם בכל פינה.

יש לך מה לעשות נגד זה ? אם התשובה היא כן, אז תעשה.. ואם התשובה היא לא, אז אין באמת טעם לאכול את הלב.

באזור שאני גר בו אפשר למצוא חניה מקורה ב-700 שקל לחודש, שווה ? לא ! אין לי אפילו תיקון פחחות קטן ברכב, הכל מקורי,אבל אני גר באזור צפוף ביותר ואין פינה ברכב שאין בה איזה "דנט", שפשוף קטן, מריחת צבע ועוד, כבר לא מתייחס...כשהמצב יהיה ממש נורא, אכניס אותו ל"רמונט" בכסף שלא ביזבזתי על חניה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקופה של חצי שנה הייתי מחנה את הרכב שלי בחניה בחוץ בעבודה החדשה.

נוראי.

במיוחד בתקופת הקיץ.

אבל אחרי תקופה שהוכחתי את עצמי קיבלתי חניה בבניין ועכשיו אני שמח :)

אבל כן זה היה התקופה הכי נוראית לאוטו שלי בעולם. ever.

*חשוב להזכיר: מקום עם מצוקת חנייה נוראית ביותר בפתח תקווה באזור של אם המושבות. לא טריויאלי שמישהו חדש מקבל מקום חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ויתרתי על מקומות עבודה כי לא היתה חניה פרטית, תת קרקעית.

כרגע בעבודה החניה היא תת קרקעית, בגלל שאני מגיע ראשון (לפני השומר :roll:) אני גם "זוכה" בחניה עם עמודים משני הצדדים.

בבית חונה בחניה מתחת לכיפת השמיים, אך בתוך החצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן,מכעיס אבל עוד יותר מעצבן שאין ממש מה לעשות עם זה.

אני משתדל להחנות הכי רחוק מכולם אבל גם אז לפעמים יש משהו.

פעם חניתי את הפנדה באיזה מגרש חצץ ריק, אין שם מכוניות, אנשים לא עוברים שם.

לרוב מי שקונה זה משאיות אך יש המון מקום.

חוזר לרכב אחרי עבודה ובום! שריטה על הדלת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מכה.

תמיד אם אני חונה רחוק ובחניה ריקה, תמיד מישהו יבוא ויחנה ליד הרכב.

כאילו, יש לך את כול החניה, למה לחנות ליד הרכב?

זה כזה מעצבן ומכעיס :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע תמיד מנסה להשקיע במניעה מלכתחילה, כלומר מוכן להשקיע תעוד כמה דקות הליכה או מאמץ או נסיעה ולהחנות בחנייה נורמלית עם סיכוי יותר נמוך לוונדליזם או סימני דלתות למיניהם, חוץ מזה כל מקרה לגופו, היו לי כבר מטרדי ילדים שמתלהבים מהרכב ומשחקים בו,חתולים,ציפורים ומה לא.. מתמודדים מאלתרים,אין מה לעשות בסופו של דבר הרכב לא ישמר כאילו יצא מהחברה אתמול מבחינתי לעומת מישהו אחר שמבחינתו הרכב נראה חדש, אבל צריך לקחת הכל בפרספקטיבה ופעם בה לבוא להשקיע תמאמץ ולתקן ולשמר את מצב הרכב שהרי ככה או ככה אנחנו נהנים מזה לא? :)

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט.

כשלך יש רכב שעולה 100,000 שקל ללא שום שריטה או פגיעה אתה מאוד רגיש לגבי הרכב שלך.

שלמישהו יש רכב שעולה 10-15 אלף שקל שכולו ממילא שבור עם שריטות פגיעות והוא יראה חניה מאוד צפופה הוא לא יחשוב פעמיים אם לנסות להיכנס אליה או לא , במקסימום הוא יתן לך שפשוף או ידפוק לך את הטמבון , גם אם החניה צרה והוא יודע שלפתוח את הדלת שלו זה יהיה קצת בעייתי , הוא בכל זאת יחנה וישאיר לך כמה סימנים על הדלתות.

במדינה הזאת אין שום כבוד עצמי לרכוש של אחרים ואנשים רואים ברכב רק ככלי שיקח אותך ממקום א ל-ב ולא מעניין אותם מה המצב החיצוני שלו , ובטח אם הרכב ישן אותו זה בטח לא מעניין..

קרה לי מקרה שראיתי רכב חונה בחניון ולידו חנה רכב , בעל הרכב שחנה היה בתוך הרכב וזה שחנה לידו הבת שלו פתחה את הדלת ממש בחוזקה ונתנה לו מכה חזקה על הרכב עם הדלת , הבחור יצא מהרכב לראות מה קרה וראה סימנים על הדלת שלו , אמר לאבא שלה מה זה מה דפקה לי את כל הדלת וכו'..

הוא אמר לו "מה אתה רוצה תסתום תפה שלך זה כולה פח" והלך מהמקום...

אנשים חצופים ומגעילים יש במדינה הזאת בשפע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא קשור לערך הרכב שלו ושלך, זה קשור לחינוך שהוא קיבל. אם לא לימדו אותו להתייחס בכבוד לרכוש של אחרים הוא ידפוק אותך עם S-class או עם יונדאי גטס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שונא את זה. ממש מכעיס אותי ומעצבן שאני רואה סימנים של פתיחת דלתות על הרכב, אני מתחרפן מזה. אבל אני תמיד נוקט באותם צעדים כדי לנסות להמנע מזה.

מול הבית אני תמיד חונה במקביל למדרכה ומשתדל באיזור פינתי כך שאם יבוא עוד רכב הוא יוכל לחנות רק מאחורי או מלפני.

במידה ואני לא יכול לחנות במקביל אלא רק בין מכוניות אני מחפש או חניה צדדית, או חניה בין 2 עמודים, כשאני חונה במקביל לרכב אחר אני מסתכל לתוך הרכב לראות אם יש כסא של תינוק ובאיזה צד הוא, אם הכסא של התינוק הוא בצד שלי אני כנראה לא אחנה שם. כשההורה יכניס את הילד לרכב הוא ידפוק את הדלת 100%.

בנוסף על כל זה, אם החניה היא לזמן ממושך(יותר מ3 שעות) אני מכסה את הרכב, תמיד. ככה הוא גם נשמר נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי לאללה עניין החניות.

אני חונה בחוץ אבל חונה במקביל למדרכה כדי להמנע מפגיעת דלתות. וגם אני גר בשכונה חדשה אז הרכב שלי צובר אבק בכמויות ויש גבול לכמה שאני יכול לשטוף אותו. נושך שפתיים ומחכה קצת לשטיפה הבאה.

בחניונים אני תמיד מחפש חנייה צדדית,ליד עמוד או בין שני עמודים במקרה הטוב. לחנות כמה שיותר רחוק מכולם.

אי אפשר לברוח מזה אבל צריך לעשות את המקסימום כדי להימנע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...