Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנייה באפור בראשון לציון

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שתי שאלות בנוגע להסדרי חנייה ואני מאוד אודה למי שיוכל להבהיר לי כמה דברים.

אם יש רחובות שבכניסה אליהם מוצב תמרור כחול של חניה, אבל המדרכה צבועה באפור צריך לשלם על החנייה?

picture_156.jpg

ומה אם מתחת לתמרור רשום שהחנייה לדיירי הרחוב בלבד, אבל יש תמרור רק בצד אחד של הרחוב?

אפשר להחנות בצד בלי התמרור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הסימון כחול לבן הופך להיות אפור לבן

לשאלת פותש

מותר לחנות ללא תשלום כאשר יש לך את התמרור שצירפת 626 ומדרכה באפור

אם מתחת ל626 יש תמרור 439 המציין שחניה מותרת לדיירי הרחוב בלבד, אם לא רשומים ימים / שעות כל הזמן אם רשומים ימים / שעות בהתאם לתמרור.

התמרור תקף לצד בו הוא נמצא ולא למדרכה ממול.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמרור 626 כוחו יפה עד לצומת קרוב אלא אם הותקנו תמרורים המורים אחרת כמו 432

הוא מורה על מקום חניה מותר. אם צויינה הגבלה מתחת לתמרור תמרור 439 (דיירי בית) היא תקפה ואסורה החניה של רכב אחר.

אם אין תמרור 817 (אבני שפה צבועות כחול לבן) ואין תמרור 439, החניה בחינם- על פי עניות דעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפור ללא תשלום.

לבן לתושבי הרחוב או איזור.

כחול לבן בתשלום.

לפי הבנתי, שפת מדרכה צבועה בכחול לבן (או כחול אפור) - בפני עצמה - לא אומרת שהחניה בתשלום. היא אמורה לבוא בצירוף תמרור 439 או 626/627 שמפרט מה התנאים בהם החניה מותרת באיזור.

אם היא באה בליווי תמרור 439 שמציין שהחניה בתשלום בין השעות וכו׳ - אזי החניה בתשלום, בשעות ובתנאים שצויינו בתמרור.

אם המדרכה צבועה בכחול לבן ובאה בליווי תמרור 626 (התמרור שצרף פות״ש) - החניה מותרת, ובחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחדד

תמרור 626 + תמרור 439 המציין מועדי תשלום חל גם אם המדרכה לא צבועה בכחול לבן.

טכניקה שהייתה נפוצה מאוד בק.ק ירושלים.

כחול לבן בלבד ותמרור 626 החניה מותרת ללא תשלום הוסף לו את תמרור 439 עם תנאי תשלום הופך לחב בתשלום

כחול לבן בלבד לא מחייב תשלום.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אתה מטעה, לפי מה שאני יודע כחול לבן זה תמיד חניה בתשלום, אולי זה משתנה מעיר לעיר (למרות שאני לא מכיר מקום אחד שיש כחול לבן והחניה חינם ובלי הגבלות).

לאון, צא מנקודת הנחה שכחול לבן זה תמיד! חניה בתשלום, הדרך היחידה לחנות בחניון חוף ראשון בחינם היא עם תו תושב (משעה 12 בלילה החניה חינם עד הבוקר), אל תנסה לחנות שם בלי לשלם אגרה כי תקבל דו"ח, גם אם הוא לא מוצדק לא יבטלו לך אותו.

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...