Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קורסה 2011 - חיבור כבל AUX

ofek222
שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה.

בעקבות הכותרת אני מניח שהבנתם - יש לי אופל קורסה שנת 2010, ולצערי הרב אין לי

בה שום חיבורים לנייד (USB, AUX או שלא נדבר על בלוטות').

ניסיתי למצוא לא מעט פתרונות, אבל בינתיים הכל לא ממש מספק אותי...

הניסיון הראשון שלי הוא כמובן דיסקים. זה נחמד מאוד דיסקים אבל מאוד מגביל ומבאס.

האם קיים דיסק CD-RW (שניתן לשכתוב) אבל עם נפח של מלא מקום? משהו כמו 200 שירים?

הניסיון השני שלי - הזמנתי משדר FM מ-eBay, הוא מתחבר בבלוטות' לנייד, שמים בו וברדיו את אותו תחנה על אותו FM ואז שומעים שירים.

עכשיו, זה נחמד מאוד, אבל לפעמים באזורים מסוימים הוא עושה רעש ומה גם שלא ניתן לעצור שיר דרך הרדיו, רק דרך הנייד.

זה פיתרון לא רע, שעלה רק 50 ש"ח, אבל בכל זאת הייתי רוצה לשמוע מה לכם יש להציע.

כמובן שיש לי גם דיבורית, שדרכה אפשר לשמוע שירים, אבל זה מעל הראש שלי וזה חזק מדי ולא כיף, ואם אני שם את זה

בצד השני אז לא שומעים אותי טוב כשמתקשרים.

אשמח לשמוע הצעות לפיתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכתי לך את הכותרת - נא לקרוא את חוקי הפורום לגבי כותרת עניינית.

לאמר אופל בפורום רכב זה כמו לאמר ריבוק בפורום לנעליים.

מעבר לכך - DVD-RW זה כבר מה שאתה מחפש אבל 99 אחוז שהHU המקורי שלך (הרדיו דיסק, מערכת ראש) לא תומכת בזה.

לגבי חיבור AUX - אם כתוב על המערכת את הדגם שלה או אם אתה יכול לברר ע"י פירוק יחידת הראש (ואז גם להביט אם יש מאחורה חיבור AUX 3.5 מ"מ או כניסת RCA) אז אפשר לחפש את הספרות הטכנית של המערכת.

זה רכב שנחשב "גרמני" למרות שסה"כ אופל היום היא של קונצרן ג'נרל מוטורס - אולי לGROM AUDIO (תביט באתר שלהם) יש פתרון או מתאם כלשהו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...