Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכלוך שלא יורד בשטיפה ידנית

שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחרי שחפרתי קצת בפורום החלטתי שאני מתחיל לשטוף את האוטו בעצמי. שני מכוני השטיפה שליד הבית עשו עבודות לא מדהימות בלשון המעטה בשתי הכרטיסיות ורבאק, נמאס לי לשלם כל-כך הרבה ולקבל כל-כך מעט.

בינתיים התחלתי בקטן - קניתי שמפו לרכב של Maguire, שתי כפפות ומטלית מיקרו-פייבר גדולה לייבוש. שטפתי את האוטו בצינור, חפפתי בשיטת שני הדליים וייבשתי עם המטלית והאוטו נראה מבריק ושמח.

אמה-מה. כשאני מנקה אני מרגיש טקסטורה "חולית" שכזו (תמונה מצורפת). זה יורד עם שפשוף אגרסיבי עם הכפפה, או אם אני מגרד בעדינות עם הציפורן... אבל אני ממש לא יכול לבלות ככה את כל השטיפה. השאלה - מה זה יכול להיות, ואיך אני מנקה את זה?

ושאלת המשך - הפעם שטפתי עם צינור גינה רגיל, אבל יש לי גם גרניק - יכול להיות שהוא יוריד את הלכלוך הזה?

תודה מראש והמשך שטיפה נעימה. :)

IMG_20170814_182208.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה פלסטלינה, ממליץ על כפפת פלסטלינה של פרקלה תעבוד עם דלי מים וסבון ותעבור על הרכב זה אמור להוריד דברים כאלה.

לפני השימוש תקרא מדריכים + סרטונים איך להשתמש כי השימוש נראה קליל אבל אתה עלול לעשות יותר נזק ממה שאתה מדמיין.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט לפני שאתה הולך על פסלטלינה הייתי מנסה:

1. Tar and fallout remover

2. חומר מפרק מתכות שיכול לעבוד עם צבע רכב

3. שמפו או pre-wash חזק מאד שיפרק את כל מה שנשאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש קיבלת בערך את רוצה האפשרויות, מאיפה אתה בארץ אולי יהיה חבר פורום שיוכל לקפוץ לעזור לך

כן, וואו! אני לא יודע מה לנסות קודם - מה גם שאם מוצר אחד לא יעבור, אני אצטרך לקנות אחד אחר. בסוף יהיה לי ארון מלא במוצרים סבבה, אבל זה קצת גדול עלי על ההתחלה. :)

אני מבקעת אונו. גני יהודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טאר רמובר יש לך החל מ 30 שח באוטוסטור, אתה יכול להתחיל בזה ולעבור איתו על הנקודות הבעייתיות. 'מסיר מתכות' עולה יקר יותר, החל מ 50 שח של סונקס שהוא לא בדיוק מה שאתה צריך, זה לגלגלים יותר, ועד לאיירון אקס. שמפו חזק יכול להיות אפילו סיטרוס של כימיקל גייז במינון גבוה יותר מהרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טאר רמובר יש לך החל מ 30 שח באוטוסטור, אתה יכול להתחיל בזה ולעבור איתו על הנקודות הבעייתיות. 'מסיר מתכות' עולה יקר יותר, החל מ 50 שח של סונקס שהוא לא בדיוק מה שאתה צריך, זה לגלגלים יותר, ועד לאיירון אקס. שמפו חזק יכול להיות אפילו סיטרוס של כימיקל גייז במינון גבוה יותר מהרגיל.

אני אתחיל עם הטאר רמובר ואולי שמפו יותר חזק ממה שיש לי ונתקדם משם.

יש למישהו רעיון למקום שמוכר מוצרים כאלה בסביבת בקעת אונו? (אוטוסטור/חולון לא בכיוון שלי...)

בכל מקרה תודה אנשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח במאה אחוז אבל כמעט, (אתה חונה מתחת או בקרבת עץ ?), אולי זו "פייחת", הפרשה של פטריות עץ, בהתחלה זה דביק קצת ואחרי כמה ימים זה מתייבש וקורה מה שתארת, הרגשה "חולית" מחוספסת על הפח, שנראית כמו פיח שחור ומכאן השם.

ספוג הפלא עם תמיסת סבון דלילה יכול להוריד את זה (אם זה זה כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי על רכב משנת 98 אמנם ויותר מפעם אחת. לא נצפו טראומות מיוחדות. אם יש ספוג ספציפי, מה טוב.

יש שם לספוג הספציפי ?

ספוג הפלא זה אחד הפתרונות הכי אחרונים שאתה רוצה לנסות.

ולא סתם ספוגית פלא. יש ספוג ספציפי לעבודה כזאת וזה עולה 10 שקל בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח במאה אחוז אבל כמעט, (אתה חונה מתחת או בקרבת עץ ?), אולי זו "פייחת", הפרשה של פטריות עץ, בהתחלה זה דביק קצת ואחרי כמה ימים זה מתייבש וקורה מה שתארת, הרגשה "חולית" מחוספסת על הפח, שנראית כמו פיח שחור ומכאן השם.

ספוג הפלא עם תמיסת סבון דלילה יכול להוריד את זה (אם זה זה כמובן).

לא לא לא לא!

ספוג הפלא זה נייר שיוף לכל דבר! אנשים צריכים להפסיק להשתמש בדבר הזה על הצבע של הרכב שלהם! זה פשוט נייר שיוף מאוד עדין אבל הוא ישרוף לכה והגנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הכנתי כזה בבגאג' של הרכב החדש...אני אשתמש בזה לג'אנטים :), תודה על הטיפ.

הייתי חייב להוסיף שחוץ מהעובדה שהוא מתפרק לחתיכות, הוא עושה עבודה טובה, לא ידעתי שמלמין יכול להיות כ"כ אלים.

לא לא לא לא!

ספוג הפלא זה נייר שיוף לכל דבר! אנשים צריכים להפסיק להשתמש בדבר הזה על הצבע של הרכב שלהם! זה פשוט נייר שיוף מאוד עדין אבל הוא ישרוף לכה והגנות.

עריכה אחרונה על ידי אשרי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...