Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום לצביעת טמבון חדש לאאודי S3 ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

ייבאתי מחו"ל טמבון של RS3 לרכב שלי S3 , והוא מגיע ללא צבע - צבע אפור.

אני מעוניין לבצע לטמבון צביעה מקצועית , אך ורק צבע.

חשוב לי שהצבע יהיה תואם במדוייק לצבע המקורי של הרכב , ושהעבודה תיהיה ללא פאקים של טפטופי צבע ושאריות , הטמבון הוא חדש לגמריי ואין צורך לבצע שום פחחות או תיקונים , רק צבע.

מעוניין לקבל המלצה איפה ניתן לעשות את זה כאן בארץ (אזור המרכז)

עניין הכסף פחות חשוב , עניין העבודה יותר חשוב לי וחשוב שהעבודה תצא מקצועי ברמת צביעה של מפעל.

*עשיתי בעבר תיקון לטמבון שיש לי כרגע על האוטו (מקורי) תיקון של פחחות שריטות וצבע , ולא הייתי ממש מרוצה מהעבודה שלהם.. (תוקן דרך חברת ביטוח)

לכן אני מחפש מקום אחר.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה odiva art. אבל אני לא הייתי מסתפק בהבטחות והייתי דורש גם אחריות לכמה שנים על הלכה. ראיתי צביעות שיצאו מדהים אבל אחרי 5 שנים הלכה מתקלפת(הרכב שלי למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים עשיתי עבודת פחחות וצבע לA4 במוסך מוטור אפ בפתח תקווה. זה מוסך של החברה. קיבלתי הרבה מחמאות מאנשים עם עין מקצועית על העבודה.

איזה צבע הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים יבאתי קיט חצאיות צד מקורי עבור ה-A3 שלי. יעקב אלט ביצע את הצביעה ואת ההתקנה - יצא מעולה.

שאלה - האם הטמבון שיבאת מקורי? אם כן, אשמח לדעת איפה קנית (אפשר גם בפרטי).

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים יבאתי קיט חצאיות צד מקורי עבור ה-A3 שלי. יעקב אלט ביצע את הצביעה ואת ההתקנה - יצא מעולה.

שאלה - האם הטמבון שיבאת מקורי? אם כן, אשמח לדעת איפה קנית (אפשר גם בפרטי).

צבע לבן הרכב, ואני כרגע לא במחשב אז אין לי קישור.

בכל מקרה עלה לי 5000 שקל כולל משלוח.

2500 שקל מיסים והוצאות נלוות.

7500 שקל סך הכל

*הטמבון הגיע עם גריל של RS3 וסמל קוואטרו למטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...