Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בגיר כפול מצמדים.. בוולוו (הכל הסתדר לשביעות רצונו)

Kangaro
שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק, אל תגיב אם אין לך סימוכין. לי יש וצירפתי אותם.

ואגב S60 2015 אם היא T5 תימכר ב 130 אולי, T4 לא בטוח שתגרד את ה- 100 מלמטה.

אז להשוות לבמוו חדשה?

מי פה מטעה?

אני פורש מהדיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה לא תעבור מבחן עם ספר פתוח.

המחירים שנתת מתיחסים לבמוו סדרה 3 1997-2010

יפה שפרשת בשיא,פעם הבאה תחסוך מאיתנו דברי הבל טעויות ותגובות שאינם לגופו של ענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת מחיר טיפולים של במוו 1997-2010

טועה ומטעה וגם בעל זיכרון בעייתי שלא לומר שכחני וקצר.

לא חובה להגיב אם אין דברי טעם עם הוכחות וסימוכין.

[ATTACH=CONFIG]492919[/ATTACH]

חבר, כדאי לך לשתות כוס מים קרים ומהר, תרגע.

עניינית אענה לך שטיפול קטן לאוטו שלי משאיר עודף חביב מאלף שקל וזה במוסך המרכזי בניר צבי.

גם אין לי כוונה לנהל איתך דיון אם מחיר הטיפול הוא מאה שקלים פחות או יותר, בשעה שעלויות הביטוח וירידת ערך של מכוניות מהסגמנט הזה הן כל כך גבוהות, שעלויות הטיפול הן לא פינטס, אלא הרבה פחות מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויכוח מיותר.

לטעמי עלות החזקה של רכב נמדדת דווקא לא בטיפול תקופתי מהסיבה הפשוטה שהוא צפוי.

צריך לבדוק תדירות תקלות, איזה תקלות יש ומה עלות התיקון במורשה.

טיפול יכול לעלות 800 ש''ח אבל תקלה שתגיע אחרי 20000 ש''ח ואז כל מה שהיה לפני כבר לא משנה

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות טיפול לוולוו s60 מודל 2010 היא 928 ₪ כולל מע״מ.

טיפול גדול עולה 1283 ₪.

רפידות קדמיות- 748 ₪.

רפידות אחוריות- 642 ₪.

המחירים כוללים מע״מ ועבודה.

לדעתי, ההשוואה לא נכונה, כי רוב המכוניות שמטפלות במוסכי רשת של היבואן הן מתחת לגיל 7 שנים ולא להיפך.

ממליץ שתבדוק את המחיר של שעת עבודה ומחירי הטיפולים ברכבים החדשים.

עריכה אחרונה על ידי asafasraf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, S60 משנת 2010 שווה 30-35K, כמה עולה טיפול ל S60 ששווה 150K? (2015/16)

אם משווים עלויות אז עד הסוף.

פלוני השקיע 150K ברכב, כמה עולים לו הטיפולים והברקסים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הטיפולים של ה-s60 מודל 2011 זולים יותר.

מחיר הרפידות דומה מאוד.

הדיון היה על מחירי החלפים ואתה מוזמן להשוות את המחיר שלהם לכל יבואן פרימיום אחר.

אתה מוכן לציין כמה עולה שעת עבודה במוסך המרכזי של bmw? ולא להחריג את המודלים הישנים, שם היבואן עושה ״מבצעים״ כדי למשוך לקוחות.

את מחירי הטיפולים של הטיפולים אתה יכול לראות באתר של ״מאיר״. רוב היבואנים לא מפרסמים מחירון טיפולים מסודר לפי דגמים.

עריכה אחרונה על ידי asafasraf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריך קודם להגדיר מהו רכב פרימיום.

ובהנחה שוולוו ובמוו הם פרימיום באותה מידה (אני לא בטוח) אז להשוות מחירים.

לדעתי (וזו דעתי האישית) את במוו צריך להשוות למרצדס ויגואר (יגואר גם של מאיר לא?)

ואת וולוו (שוב לדעתי), לפאסאט (לפחות במחיר) ואולי לאאודי (למרות שהיא יקרה יותר. אני יודע שאני הולך לחטוף כאן).

שוב, S60 מול סדרה 3 או C CLASS.

יתכן שאפשר למקם את ה S90 החדשה יותר כפרימיום בעיקר כי המחיר קרוב יותר לסדרה 5 חדשה. אבל זה דיון אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזיכיון ליבוא יגואר עבר לחברת המזרח מחודש אפריל השנה.

לדעתי, וולוו כן רכב פרימיום ובחו״ל הוא ממוצב מול רכבי היוקרה של גרמניה והיפניות.

גם מול אודי, המחירים של החלפים בוולוו יהיו זולים יותר, כך גם שעתון העבודה במוסך. אתה מוזמן לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו בארץ, בכל הכבוד, נתפסת (יודעים מה, לפחות בעיניי) לכל היותר כמותג סמי פרימיום (בדיוק כמו אלפא לדעתי).

אסף,

אני לא יכול שלא לקרוא את התגובות שלך ולא להיתפס לכך שאתה עונה יותר כנציג וולוו (גם אם לא פורמאלי) ופחות כאדם מן היישוב. מכאן נדרש להודיע זאת בהתחלה. זו דעתי (וראיתי שהיא די מקובלת).

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה שום הבדל ברמת ה"יוקרה" בין מרצדס, במוו, אודי, וולוו, לקסוס, קדילק, אינפיניטי.

יש הבדלים גדולים במה כל מותג משדר. על מרצדס / במוו בארץ לא הייתי יכול לנהוג (מבלי להפגע כלכלית באופן עקיף). עם השאר אין שום בעיה (למרות שלאחרונה גם אודי מתחילה להיות גבולית בתדמית).

אגב, בלי קשר ההתייחסות למותג ולא לדגם היא בעייתית. מרצדס "מונית" למשל לא משדרת שום פרימיום, אצל אף אחד.

כנ"ל הדגמים הזולים של אודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו בארץ, בכל הכבוד, נתפסת (יודעים מה, לפחות בעיניי) לכל היותר כמותג סמי פרימיום (בדיוק כמו אלפא לדעתי).

אסף,

אני לא יכול שלא לקרוא את התגובות שלך ולא להיתפס לכך שאתה עונה יותר כנציג וולוו (גם אם לא פורמאלי) ופחות כאדם מן היישוב. מכאן נדרש להודיע זאת בהתחלה. זו דעתי (וראיתי שהיא די מקובלת).

בן

זו זכותך המלאה לחשוב ככה.

אני לא הסתרתי שאני עובד ״מאיר״, אבל גם לא מתכוון להודיע בכל תגובה שלי על כך, כי אין לזה סוף. אני ממש לא נציג החברה.

מחר מישהו יבקש יעוץ לרכב חדש שמתחרה באחד הדגמים שמיובאים על ידי ״מאיר״. אולי גם אז אני לא אגיב?

מעבר לכך, אני אדם פרטי ומגיב כאן מספר שנים (מוזמן לקרוא תגובות מחמיאות שלי לטויוטה קורולה שהיתה לי שהיא במקרה מתחרה ישירה של הסיוויק...)יש גם שני חברי פורום שפנו אליי בעבר לפרטי בנוגע לרכבים של הונדה ווולוו ואמרתי להם מפורשות שהדגם הספציפי שהם מחפשים פחות מתאים לצרכים שלהם (ג׳אז לבחור שחיפש אוטומטית זריזה ובחור שחיפש משפחתית מרווחת והתעניין ב-s60). ממש לא מחפש כאן תעודת יושר.

אלפא ממש לא מותג סמי פרימיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה שום הבדל ברמת ה"יוקרה" בין מרצדס, במוו, אודי, וולוו, לקסוס, קדילק, אינפיניטי.

יש הבדלים גדולים במה כל מותג משדר. על מרצדס / במוו בארץ לא הייתי יכול לנהוג (מבלי להפגע כלכלית באופן עקיף). עם השאר אין שום בעיה (למרות שלאחרונה גם אודי מתחילה להיות גבולית בתדמית).

אגב, בלי קשר ההתייחסות למותג ולא לדגם היא בעייתית. מרצדס "מונית" למשל לא משדרת שום פרימיום, אצל אף אחד.

כנ"ל הדגמים הזולים של אודי.

זה שיח חרשים שלא יוביל לכלום.

במקום לנהל דיון לגופו של עניין, מנסים לגרור אותו לגופו של אדם.

טענו שתעודת האחריות של הטרייד אין לא מכסה את החלקים היותר ״בעייתיים״ ברכב והיא הותאמה במיוחד לתיבה כפולת המצמדים. בפועל, תעודת האחריות זהה לכל הדגמים ואותה מקבל כל מי שרוכש רכב יד שנייה (גם כפולי המצמדים וגם הפלאנטרים).

טענו שבמוסכים של ״מאיר״ המחירים גבוהים מהמתחרים- הבאתי כמה דוגמאות והזמנתי את כוולם לבדוק עלויות במוסכים של מותגי הפרימיום האחרים- למעט אחד שהרים את הכפפה והעלה מחירי מבצע לשלדות ישנות שדלק מוטורס עושה (כולנו יודעים מהו אחוז הרכבים מעל גיל 7 שמטופלים במוסכים מורשים של היבואן). אח״כ טוענים שוולוו הוא לא מותג פרימיום.

טענו שהשירות של היבואן מחפיר- לפני כחודשיים היה כאן מקרה דומה של אלפא מיטו שבה המצמדים נשחקו לאחר 28000 ק״מ. רק ששם קמה עדת המעריצים של אלפא, הגנה על היבואן וטענה שזה מאוד ייתכן שפותח השרשור לא יודע לנהוג ברכב.

אין יבואן שחף מטעויות ושנותן שירות מושלם, אבל ההרגשה בשרשור הזה היא שחלק מהמגיבים (לא כולם) מתנהגים כמו עורבים שרק מחכים לטרף כשזה נוגע ליבואנים שהם לא אוהבים (לא רק ״מאיר״).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוח מאוכזב ממאיר:

https://www.themarker.com/law/1.4382732

לא יודע מה היה לפני שהוא שם את השלט וזה גם לא משנה. עצם התביעה היא התנהגות מבישה של היבואן.

מתלבט אם לבטל הזמנה בעקבות זה. נבדוק אלטרנטיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...