Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בגיר כפול מצמדים.. בוולוו (הכל הסתדר לשביעות רצונו)

Kangaro
שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. אשמח לקרוא מה השורה התחתונה לגבי פתרון הבעיה. מה בשורה התחתונה חב' מאיר הציעה?

2. לא בטוח שזה יהיה הוגן לחרוץ גורל של תיבה על בסיס של תקלות בודדות (לפחות לפי כמות הפרסומים בפורומים/ אינטרנט לא ראיתי הרבה פרסומים על תקלות מסוג זה בוולוו בדומה לרכבים של הקונצרן VW).

3. אם זאת כאשר יבואן/ טרייד אין של יבואן מוכר רכבים יד 2 עם אחריות, יהיה זה רק הוגן לכלול באחריות רכיבים מרכזיים במע' ההנעה של הרכב, במיוחד כאלה עם עלות מאוד גבוהה (16 אש"ח). להחריג את ה"מוח גיר" נראה לא במקום, זה כמו להחריג את מחשב המנוע מן המנוע. ברור שזו מערכת אחת. אין מדובר בתקלת תוכנה, אלא בחומרה שהתקלקלה.

אחריות זו תעודת ביטוח, ביטוח עושים כדי לכסות סיכון שמאחוריו עלות גבוהה.

4. שקלתי לרכוש וולוו s60 שנת 2011 עם הגיר הרובוטי, מודה שמה שקראתי עכשיו צינן את ה"התלהבות".

5. אשמח לדעת באיזה דגמים ( s60, v40) יש גיר פלנטרי והאם הוא מפגין אמינות גבוהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא בטוח, יש גם צד שני של היבואן שטוען שאם הטענות נכונות אז בבקשה בא לבית משפט, למה לתנהג ככה?

בכל אופן זה לא חדש והיו מקרים כאלו בעבר.

ללא קשר משיטוט קצר אני די בהלם מכמויות התביעה שיש בענף הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף לנו נותר רק להודות לך שבתגובתיך הפכת את השרשור ל"מגה שרשור", כזה שיעלה מהר בגוגל כאשר מישהו יחפש מידע על וולו ומאיר בפרט.

עזרת לנו להנגיש את המידע על חוסר השירותיות של החברה.

אני מקווה שתשכילו בעתיד להבין שכוונות טובות זה מצוין אבל " לא הולכים עם זה לסופר", ומה שמשנה זה איך הלקוח מרגיש בסוף, ולפי הדיון הזה הוא לא מרגיש טוב...

לא נותר אלא להוסיף את האמרה הידועה:

" אל תהיה צודק תהיה חכם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא ייאמן איזה יבואן ושרות גרועים .

לא ידעתי שהחלפת מנוע שנה וחצי אחרי שפגה האחריות, זה "שירות גרוע" - חידשת לי.

הכתבה מציגה רק צד אחד, לא ברור לי אם בקשו את תגובת "מאיר" לעובדות שהובאו בכתבה.

הכתבה מאד חד צדדית לטובת הלקוח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר למה שכתבתי בשרשור, אין לי מילה רעה להגיד על אסף.

מקריאה של תגובותיו בשרשורים אחרים ובכלל מהתנהלותו בפורום, לי הוא עושה רושם של חובב רכב אמיתי, אדם רציני וישר. זה שהוא עובד במאיר יכול רק לעזור לחברי הפורום, והוא כבר עזר והרבה.

חבל שאתם לוקחים את השרשור לפן האישי השלילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעה שהכתבה לא הוגנת בהצגת צד אחד, אני כן מתחבר לטענה של מאיר שאם ללקוח יש טענות צודקות שיתבע אותם ולא ישמיץ אותם, זה נקמה אישית שלבן אדם עצמו לא תועיל כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעה שהכתבה לא הוגנת בהצגת צד אחד, אני כן מתחבר לטענה של מאיר שאם ללקוח יש טענות צודקות שיתבע אותם ולא ישמיץ אותם, זה נקמה אישית שלבן אדם עצמו לא תועיל כלל.
דווקא התביעה הייתה באה להם בטוב, אחרי סחבת של שנה שנתיים אולי היה מקבל משהו, ודווקא הדרכים נלא קונבנציונליות עובדות יותר טוב!

אגב זה לא המקרה הראשון בארץ שמעמידים רכב עם שלט כזה מול סוכנות מכירות! אני רק יכול לדמיין לאיזה רמת תסכול בעל הרכב הגיע לפני שעשה זאת.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: (אולי מנהל יוכל להדביק את זה גם בהודעה הראשית?)

לאחר שפניתי לשירות הלקוחות של מאיר ופרסמתי את הפוסט בפורום, פנתה אליה מנהלת שירות אזורית של וולוו. קיבלתי יחס מאוד אדיב ומקצועי. ביקשו שאגיע שוב למוסך לבדיקות נוספות.

במוסך חיברו את הרכב למחשב וגילו שהתקלה שהמחשב הראה בפעם הקודמת, בחיישן, נעלמה. אין צורך להחליף את מוח הגיר. מוזר שבהתחלה רצו שאחליף רכיב כל כך יקר ועוד אישרו GOOD WILL, ובסוף מתברר שהוא תקין.

בנוסף לזה התגלתה גם נזילה קטנה מהגיר. מאיר הציעו לתקן אותה על חשבונם.

לפני שקניתי את הרכב הייתה גם נזילה ממקום אחר בגיר, החליפו לו אז אטם גיר. התיבה הזאת מסתמנת להיות די בעייתית עד עכשיו. (להזכירכם לרכב 25 אלף ק"מ בלבד).

מאיר עשו עוד כמה דברים מעבר למצופה מהם, ונתנו לי עוד חצי שנת אחריות על כל הגיר (כולל המוח), למרות שהאחריות מהטרייד אין כבר הסתיימה, וגם רכבarrow-10x10.png חלופי בזמן הטיפול בגיר.

בסך הכל השירות באמת מצויין, מרגישים שאכפת להם מהלקוחות, והם לא מתנערים מאחריות. גם במוסך המורשה קיבלתי יחס טוב מאוד (פרט לכך שכמעט ונפרדתי מ 6000 ₪ עבור החלפת חלק תקין) לא אציין את שם המוסך.

האם כל לקוח זוכה ליחס כזה, אי אפשר לדעת.

המסקנות שלי:

1. לא קונה יותר רכבarrow-10x10.png שלא נמצא באחריות מקיפה שכוללת ה-כ-ל.
  2. לא צריך להסכים להחליף שום רכיב בלי בדיקה מעמיקה מאוד, ולא תמיד לסמוך על מוסך מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה צד שני לשמוע, כי גם הצד הראשון לא מעניין אותי אישית.

עצם התביעה היא הבעייתית. אין פה תירוץ.

יש פה לקוח, שהוא כל כך לא מרוצה, עד כדי שהיה מוכן לבזבז מזמנו וכספו, ולטרוח לנסוע עם כזה שלט.

גם אם מאיר נהגה כשורה לחלוטין עד לאותו זמן, הוא מסיבה כלשהי היה מאוד לא מרוצה.

עצם העובדה שהם החליטו לתבוע לקוח שלהם (שלפי שופט במדינת ישראל לא עשה כל עבירה וכל טענותיו היו אמת) במקום להגיע להסדר איתו, מראה שזו חברה שצריך לשקול היטב אם להתקשר איתה או לא.

אגב, אפרופו לשמוע את הצד השני, הכי חמור בעיניי זה דווקא הטענות של אותה חברה בבית משפט. הטענה שלהם שהוא היה צריך לתבוע אותם במקום לשים שלט? ככה אתם רואים יחסים שלכם עם לקוחות? התנהלות באמצעות בתי משפט?

עריכה אחרונה על ידי kramerica
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אפרופו לשמוע את הצד השני, הכי חמור בעיניי זה דווקא הטענות של אותה חברה בבית משפט. הטענה שלהם שהוא היה צריך לתבוע אותם במקום לשים שלט? ככה אתם רואים יחסים שלכם עם לקוחות? התנהלות באמצעות בתי משפט?

kramerica - אין לי מושג במה אתה עוסק, אבל בא נניח שהיתה לך חנות, ולקוח לא מרוצה שנתת לו (לדעתו) שירות לא טוב, מתיישב בפתח חנותך, ואומר לקונים ללכת למקום אחר. בין אם אתה צודק במקרה שלך ובין אם לאו. זה סוג של בריונות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...