Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה מוזר שקרה לי עם משטרת תנועה

שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה נסעתי עכשיו באשדוד במקום שעושים הוא עבודות כביש שנפתח לפני כמה ימים

בכל מקרה נסעתי לי רגיל ואז פניתי שמאלה ברמזור שהיה ירוק (לא סגור 100%)

אחרי כמה מטרים אני מגיע לרמזור אדום ולידי משטרת תנועה שאומר לי לפתוח את החלון

ואז הוא אמר מה לא שמת לב עברת באדום.. אמרתי לו לא עברתי בירוק וזה הוא אמר לא זה היה אדום משהו כזה.. ואז השוטר השני אמר את זה גם

לטענת חברים שלי הם נסעו ממולינו ופנו ימינה לפני כן

אז ברמזור התחלף והוא פשוט נסע.. מישהו יכל להסביר מה קרה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שהשוטר ידע שעברת באדום בגלל היכרותו עם מחזור הרמזור, אבל כיון שלא היה בעמדה שאפשרה לו לראות את הרמזור הוא לא עמד בתנאים להגשת דו"ח חוקי.

ראה זאת כאזהרה (שאינה רשומה בשום מקום) - קרוב לודאי על ידי שוטר מקצועי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שהשוטר ידע שעברת באדום בגלל היכרותו עם מחזור הרמזור, אבל כיון שלא היה בעמדה שאפשרה לו לראות את הרמזור הוא לא עמד בתנאים להגשת דו"ח חוקי.

ראה זאת כאזהרה (שאינה רשומה בשום מקום) - קרוב לודאי על ידי שוטר מקצועי.

אוקי הבנתי. תגיד בבקשה הם יכולים לראות את הוידאו או משהו ולתת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי ששוטר יוכל לרשום לך דוח על רמזור אדום :הוא צריך להיות בעמדה שהוא צריך לראות גם את הרכב שלך וגם את הרמזור באותו הרגע.מכיוון שזה לא המצב למרות ששוטר בטוח שעברת באדום ,הוא ויתר לך ,כי אם הדוח היה מגיע לבית המשפט יכל "ליפול" בקלות , קח את זה כאזהרה :ניצלת בזה הרגע מדו"ח על אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה עם אופנוע משטרתי (שלא ידעתי שהוא אופנוע משטרתי) שעשיתי איתו תחרות בכביש בלילה חחחח

האמת לא ידעתי שזה משטרה בכלל ועשו אחריי מרדף , ניידת משטרה חסמה אותי בצומת מרומזר לאחר שכבר נכנסתי לתוך העיר , תביא רישיונות , כבה תאוטו וכו' וכו'.. חסמו את הכביש חשבו גנבתי איזה רכב , בקיצור השוטר עם האופנוע הגיע אמר לי אני נסעתי 200 קמ"ש ולא הצלחתי להגיע אליך , אתה נסעת במהירות מטורפת , כמובן שאמרתי לו שנסעתי 130-140 בלחץ אין מצב שיותר והוא מגזים , השוטר בניידת אמר אתה רוצה לרשום לו דוח ? השוטר על האופנוע (סמוי) אמר , לא איזה אני לא יכול לא תפסתי את המספר רכב

משמע גם אם תיסע על 200 ליד ניידת תנועה , הוא לא יוכל לרשום לך שום דו"ח ושום דבר , אם הדו"ח הולך לבית משפט השוטר יצטרך להוכיח שנסעת במהירות X ככה וככה על ידי דבורה או ממלזמ או מצלמת מהירות.

אם אין לו את הדברים האלו הדוח מבוטל ונופל בשניות בבית משפט לכן אמרו לי קח תרישיון סע בזהירות פעם הבאה תקבל דוח. חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מעטים כלי הרכב שיכולים לעמוד בהתחרות עם אופנוע משטרתי , אבל שיהיה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר להשתמש בעצת אחיתופל הזו.

זאת לא עצה , לא אמרתי לו לעשות תחרות עם ניידות משטרה.

פשוט הסברתי עובדה שאם ביצעת עבירת מהירות ולשוטר אין דרך להוכיח את המהירות שנסעת , ממלזמ , דבורה , וכו'

הוא יכול לישון על האף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטרים ויתרו כמו שרשמו, אולי גם מהבנה כי הסימונים בכביש מבלבלים.

.. אם הוא מבצע עבירה בהסתמך על הרעיונות שלך.

מומלץ.. לא לישון על האף, עמוק - כי יהיה הרגע שיעלו לו על האחוריים.

הכל עניין של זמן עד שנופלים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר אם רוצה יכול גם לתת דוח על נהיגה בחוסר זהירות או בקלות ראש. ללא קשר למהירות.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מד המהירות הניידת דומה לזה שברכבך - אינו מכוייל כנדרש למדידת מהירות רכב אחר ואינו עשוי למטרה זו, לפיכך אינו מתאים למדידה לצורך מתן דו"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם פעם פעם כך היו מודדים, לפי המד של הניידת / אופנוע.

ואלה היו מבצעים בדיקת כיול פעם בתקופה.

לו אני השופט, ובא אלי שוטר שתפס רכב נוהג במהירות של 200 קמ"ש וזאת על פי קריאת מד המהירות של הניידת , מדיין את הנהג.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...