Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביגוד והנעלה לטיולים/טרקים - איפה לקנות?

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מישהו יכול להמליץ על חנות/רשת לקניית ביגוד איכותי לטיולים וטרקים (בגדים תרמיים, מעיל עמיד לרוח וגשם וכדומה) ונעלי הרים עמידות למים, במחירים סבירים (יחסית)?

אני אהיה בארה"ב בשבועיים הקרובים, אז אפשר לרכוש גם משם חלק מהפריטים, אם כי לא את הכל (נעלי ההרים לא בשבילי, ולכן חשוב חנות פיזית שאפשר למדוד בה).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עושה טרקים, אבל ציוד לטיול בלפלנד - כולל מעיל ונעליים של קולומביה לאשתי ובגדים תרמיים לשנינו קניתי מאמאזון בשליש המחיר שנדרש בארץ. הנעליים לפי מדידה בחנות של קולומביה בחיפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר חזרנו משבועיים טרקים בפירינאים.

במסגרת ההערכות נאלצנו לעשות השלמות. מנסיוני, חוץ מנעליים, קנה הכל מאמזון. אתה יכול לתכנן גם כניסה לrei ולהצטייד גם שם.

בארץ הכל יעלה 50-70% יותר יקר.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את SORVALL,

המחירים בארץ לציוד טיולים זה מחירי עושק. :evil:

חוץ מנעליים ,שאותם כן כדאי לקנות בארץ ולוודא שהחברה איכותית והנעל יושבת עליך פרפקט, את השאר תצטייד בטיול הקרוב בחו"ל.

רשת מומלצת וזולה בחו"ל לציוד טיולים היא DECATHLON באירופה או REI בארה"ב, נמצאות בכמעט כל חור.

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OutTravel ציוד מטיילים

זה שם הקבוצה בפייסבוק, יש שם בחור שמפרסם כל הזמן מבצעים מאאמזון

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את SORVALL,

רשת מומלצת וזולה בחו"ל לציוד טיולים היא DECATHLON באירופה או REI בארה"ב, נמצאות בכמעט כל חור.

דקטלון הולכים לפתוח סניף בארץ בסוף אוגוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דקטלון הולכים לפתוח סניף בארץ בסוף אוגוסט.

אני מאמין שבארץ המחירים שלהם כבר יתיישרו אל מול המתחרים המקומיים ולא נזכה לראות את המחירים הזולים שבאירופה..

מקווה מאוד שאני טועה.

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון אתה מתכנן לקנות בארץ (אם לא אז המידע יישאר לדורות הבאים) יש לך את ווק אין אחלה של חנות עשו הנחה יפה לחבר על תיק דוייטר.

סברס בי-ם אחלה של חנות אני אישית קניתי שם נעלי הרים והם התאימו לי בול ולא ניסו לדחוף את המוכר (אסולו) ובעוד כסף.

יש את מסלול בת"א לא קניתי שם אישית אבל ממה שקראתי בקבוצות טיולים עושה רושם טוב

Sent from my m2 using Tapatalk

אין כמו הבית (קארס פורום) :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דקטלון חנות טובה מאוד לביגוד אבל אני לא התרשמתי מהציוד המקצועי כגון שקי שינה, מזרוני שטח וכיוב'.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...