Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 14 או קורולה 14 עם קילומטרז' כפול?

sharonkarmi
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה לכל המשיבים.

אני נוטה כרגע לכיוון ההונדה, אבל רציתי לשאול שתי שאלות לגביה:

א. חלל ישיבה מאחור- נראה לי טיפה צפוף. האם יש הבדל משמעותי לטובת הקורולה ?

ב. מסיבוב בסוכנויות רכב הציעו לי הרבה את הCIVIC סביב שנתונים 13-14, במחירים נוחים יחסית. האם זה צריך להדאיג אותי? האם זה מעיד על כך שהאוטו פחות טוב??

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיות במודלים 2013-2014 של סיוויק.

בקשר לחלל הפנימי מאחורה, אני לא חושב שסיוויק רכב צפוף ( כמו מאזדה 3, למשל ) . אבל אתה זה שצריך לשבת ולראות עד כמה הרכב מתאים לצרכים שלכם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית:

הייתי בהתלבטות הזאת בדיוק והלכתי יותר לכיוון ההונדה אך:

לאחר בדיקה מעמיקה:

ההונדה נחותה מבחינת בטיחות, מראה חיצוני, בביטוחים הפרש למעלה ב 1000 שקלים בהונדה במקיף, סחירות, ומה ששבר סופית זה מחירי טיפולים במורשה(הונדה וולוו תכין פינקס ציקים לפני שאתה עובר בשער).

לעניין האמינות לא מתייחס כי לפי דעתי שניהם באותה רמה פנומנאלית של דלק וסע.

בקיצור גם הפעם: קורולה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם סיוויק בתור רכב חדש היתה התמחור הגבוה יחסית לרכבים משפחתיים אחרים ( ללא סיבה מוצדקת ). זאת גם הסיבה שאין הרבה סיוויק על הכביש . עכשיו, כאשר רמת המחירים לסיוויק בת 3 ירדה ושווה לטויוטה / מזדה משפחתיות , קנייתה הרבה יותר אטרקטיבית. אותי דווקא היה מושך יותר רכב שאין עוד כמוהו עשרות אלפים על הכביש.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחום של שמירת ערך לטויוטה יתרון מוחץ.

שתיהן מעולות לטעמי, בסגמנט המשפחתי טויוטה הגיונית יותר לרכישה גם אם/בגלל ש יש אותה יותר על הכביש.

מה שמסתובב הרבה זה ה sun הפשוט, לא ה gli.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לבדוק בכמה חברות ביטוח - המחירים משתנים מחברה לחברה.

ויכול להיות שהונדה רכב יותר גניב מבחינת חברות הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהונדה.

בוא אספר לך משהו, הייתה לנו הונדה סיוויק שנת 98, עד שנת 2016, כי מכרנו אותה. הרכב עבר 380 אלף ק"מ, ולא יודע מה קורה איתה עכשיו, אני מניח שהיא עדיין נוסעת אצל הקונה.. תקלה אחת הייתה בסיוויק, משנת 2015, נאלצנו למלא מים ברדיאטור כל תחילת נסיעה. בסופו של דבר נמכרה, אמינות מופתית מעל 15 שנה, בלי החלפת מנוע. פשוט לא ייאמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...