Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם רכב ליסינג.

שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

צריך עצה שלכם. לפני מספר חודשים בזמן שעמדי במעבר חצייה פגעי בי מאחור רכב, הנהג התנצל והודה באשמתו. התברר שזה רכב-ליסינג של חברת קל-אוטו שאין להם ביטוח מקיף אלא מחלקת תביעות צד ג' משלה. ברשותי אוטו פרטי חדש לחלוטין טויוטה קורולה 2017, 1200 ק"מ על אודומטר בזמן התאונה. רכב שלי תוקן במוסך רשמי של טויוטה, נתתי שני צ'קים דחויים לשלושה חודשים לשמאי ולמוסך סה"כ 21000 ש"ח, מתי אקבל כסף מקל-אוטו לא ידוע אבל בינתיים אני צריך לשלם. הסוכן שלי ממליץ לתבוע את הביטוח שלי ולהגיש תביעת הפסדים ומבטיח לי שלא אכנס "לרשימה השחורה" לשלוש שנים הבאות ושזה לא ישפיע על עלות הביטוח מקיף לשנים הבאות. באותו זמן את כל מי ששאלתי מידידים אמר לא לתבוע את הביטוח. חשבתי לדבר אם מוסך אולי יסכימו שאני אשלם להם במספר תשלומים ולחכות עד שהטיפול בתביעה יסתיים או במקביל להגיש תביעה קטנה נגד חברת ליסינג.

מה הייתם ממליצים, תנו את כל האפשרויות ?:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנית לקל-אוטו? מה הייתה תגובתם?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנית לקל-אוטו? מה הייתה תגובתם?

כן, אמרו לי שדו"ח שמאי נמצא כרגע אצל שמאי מבקר שלהם ושהתשובה צריכה להגיע תוך שבועיים, אבל בכל זאת הנציג שלהם אמר שאצטרך להכות חודשים ארוכים (יותר מ-3 לפחות) כי הדברים אצלם זזים לאט.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4929870,00.html

עריכה אחרונה על ידי scarabella
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון שאולי ישים מבחינתך

לקחת הלוואה בבנק לכיסוי הנזק, קרן וריבית מוחזרים בסוף התקופה נניח שנה אם אפשרות לפרעון מוקדם ללא קנס

ואז לתבוע את החברה בעלת הרכב הפוגע בבית משפט לתביעות קטנות על הנזק על עלות השמאי על עלות הריבית שתצטרך לשלם לבנק.

אולי זה ועוד אלפים כמוך ישכנעו את חברות הליסינג לשלם בזמן ולא לגרור רגליים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...