Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קודם, מערכת מולטימדיה או רמקולים?

kanter_m
שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום המכובדים!

התחדשתי בהונדה סיביק עם מערכת שמע מקורית, הצליל די אנמי עד מת. (להשוות לאנדרואיד שהיה בi35 מליסינג שדי סיפק אותי).

מה שאני מחפש זה צליל קצת יותר עשיר: באס רך ונעים ודי חזק בווליום נמוך, קצת טרבל (כרגע יש רק 4 רמקולים בלי טויטרים).

מה אתם מציעים, קודם להחליף רמקולים ולראות אולי להישאר עם המערכת המקורית, או קודם להחליף למערכת אנדרואיד (עלות של 3K למערכת כביכול מקורית של הונדה שיש בהתקנה מקומית) ולראות אולי אפשר להסתפק ברמקולים מקוריים?

תודה למשיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לשדרג יחידת ראש ללא הגברה חיצונית ולקוות להשאר עם זה - ביחידות הראש הסיניות - אל תיגע!

ליחידות הראש הסיניות יש יציאות מגברים ראויות היום אבל הגברה פנימית הם עדיין לא ברמה של המותגים המובילים, כן הם משתמשים בצ'יפים טובים אך עדיין לא שמעתי על הרבה אנשים שיצאו מרוצים מהגברה מקורית של יחידות סיניות - אם אני בעצמי לא בטוח - לא יכול להמליץ לך במקביל.

אם אתה כן מתכוון להוסיף הגברה חיצונית - יחידת ראש סינית מבוססת אנדרואיד ממותג סיני מוכר כמו איאונון, ג'ויינג, טארגט - כאן כבר יציאות המגברים ראויות.

אני בעד קודם כל לשדרג יחידת ראש בכל מקרה ורק אח"כ אם התוצאה לא מספקת - לתכנן תקציב לשאר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לשדרג יחידת ראש ללא הגברה חיצונית ולקוות להשאר עם זה - ביחידות הראש הסיניות - אל תיגע!

ליחידות הראש הסיניות יש יציאות מגברים ראויות היום אבל הגברה פנימית הם עדיין לא ברמה של המותגים המובילים, כן הם משתמשים בצ'יפים טובים אך עדיין לא שמעתי על הרבה אנשים שיצאו מרוצים מהגברה מקורית של יחידות סיניות - אם אני בעצמי לא בטוח - לא יכול להמליץ לך במקביל.

אם אתה כן מתכוון להוסיף הגברה חיצונית - יחידת ראש סינית מבוססת אנדרואיד ממותג סיני מוכר כמו איאונון, ג'ויינג, טארגט - כאן כבר יציאות המגברים ראויות.

אני בעד קודם כל לשדרג יחידת ראש בכל מקרה ורק אח"כ אם התוצאה לא מספקת - לתכנן תקציב לשאר.

מציעים לי מערכת של פרוויז'ן 7700, או ניפון קאייר גרסה 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר הייעוץ שלכם החלטתי להחליף קודם מערכת.

יש 2 אופציות או Nippon Kier או Provison.

הניפון גירסתת אנדרואיד 6,1 והפרוויזן 5,1

רזולוציית מסך אותו דבר

מה עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...