Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת ניהול לסיאט לאון (נערך. עדיף לציין בכותרת לאיזה רכב. ברור שזה לרכב כלשהו)

Tal Mimi
שימו לב! השרשור הזה בן 2417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים ברשותי סיאט לאון דגם סטייל שנת 2017, אני הולך להתקין תוכנת ניהול מנוע ואני מתלבט, הציעו לי תוכנה שנקראת sls ותוכנה שנקראת br performance, האם מכירים את התוכנות הנל? האם הן מומלצות?

כמובן שבראש ובראשונה חיפשתי תוכנה של Apr אבל אין לרכב שלי, אני מציין שזה לstage 1 נטו. תודה מראש לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת עם דודי או נתי מפיסטופ ? הם נתנו לך תשובה שאין תוכנה לרכב שלך ?

תבדוק גם עם אלי מ- E&A Autosport, יש להם ניסיון עם שיפור רכבי קונצרן VAG משנת 2000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש אני באותו מצב, אבל לדעתי הרכב מרגיש מספיק חיי וזריז(אני עם FR 1.4 ידנית), תן גם למנוע להפתח קצת,תגיע עם הרכב ל15K ואז תחליט אם אתה רוצה לעלות אותו עם תוכנה לאזור ה170-180~ כ"ס בערך(אני משאר שזה בערך מה שאפשר לסחוט עם תוכנה) בנוסף כבר בטוחה יהיה משהו של APR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך תוכנה? שמתי לב שהרכב שנת 2017 - יצא לך להכיר אותו לפני שאתה יודע שאתה צריך תוכנה?

כי יש אנשים שיש להם כסף ובא להם לעשות שטויות, תהיה ענייני קצת ולענות לעניין, העניין מתחיל להמאס קצת בחזרות הקבועות בכל פעם על "תלמד להכיר את האוטו".

וואלה, לא בא לו ודווקא יש לו כסף לשפוך לעומת אחרים כאן, נו אז מה אכפת לך?

לפות"ש, ההמלצה הראשונה תהיה כפי שהמליצו כאן, לנהוג על הרכב כמה אלפי ק"מ כפי שנדרש או לא נדרש בספר רכב, להביא את הרכיבים לרמה המיטבית שלהם ואולי אפילו, להמתין להחלפת השמן הראשונה.

לאחר מכן, שדרג בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש אנשים שיש להם כסף ובא להם לעשות שטויות, תהיה ענייני קצת ולענות לעניין, העניין מתחיל להמאס קצת בחזרות הקבועות בכל פעם על "תלמד להכיר את האוטו".

וואלה, לא בא לו ודווקא יש לו כסף לשפוך לעומת אחרים כאן, נו אז מה אכפת לך?

לפות"ש, ההמלצה הראשונה תהיה כפי שהמליצו כאן, לנהוג על הרכב כמה אלפי ק"מ כפי שנדרש או לא נדרש בספר רכב, להביא את הרכיבים לרמה המיטבית שלהם ואולי אפילו, להמתין להחלפת השמן הראשונה.

לאחר מכן, שדרג בכיף.

מה הקשר להיות ענייני? זה דבר מפגר לקנות רכב חדש ולהרכיב עליו תוכנה.

קח את האוטו, תכיר את ההתנהגות שלו, את הכוח שלו, את האחיזה. פותש אפילו לא ציין מה חסר באוטו. יותר קג"מ? יותר כוח? מה חסר לך באוטו שאתה רוצה תוכנה?

תסביר לי את ההיגיון בתגובה שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר לך משהו קטן לחיים > בא לו ויש לו את הממון.

תכיר מושג חדש > בא לו

אין צורך לחפש הגיון, בהכל אתה מחפש הגיון?

משנה אם STAGE 1 היה כחלק מחבילת שדרוג רשמית מהיצרן? למשל בתוספת תשלום? אם היה שים לב בא לו לשדרג עוד במעמד הקניה, מה היו אומרים אז? שזה מיותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר לך משהו קטן לחיים > בא לו ויש לו את הממון.

תכיר מושג חדש > בא לו

אין צורך לחפש הגיון, בהכל אתה מחפש הגיון?

משנה אם STAGE 1 היה כחלק מחבילת שדרוג רשמית מהיצרן? למשל בתוספת תשלום? אם היה שים לב בא לו לשדרג עוד במעמד הקניה, מה היו אומרים אז? שזה מיותר?

תהיה בריא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...