Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה XIAOMI YI

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 2380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי את המצלמה הזו בגירסא הסינית , אין טענות כלל, איכות טובה של תמונה ואפלקציה פשוטה באנגלית בטלפון עושים את החיים קלים וזולים...

שאלה אחת שאני לא מצליח לפתור.. לאחר מספר דקות נסיעה התמונה נעלמת ומופיע שעון .. , המצלמה ממשיכה לצלם אך אינני רואה את התמונה הרציפה במשך הקון.

מישהו מכיר \ יודע איך לכייל שצילום הנסיעה יופיע בצורה רציפה בכל מהלך הנסיעה ?

תודה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הבינלאומית

גם אצלי אחרי מספר דקות מופיע שעון.

למה אתה מחפש לראות תמונה במצלמה?

אתה יכול להוריד את האפליקציה של המצלמה ולראות הכל דרך הטלפון וכמובן להוריד קטעים.

כמו כן דרך האפליקציה אפשר להגדיר את המצלמה.

לדעתי עשו את זה ע"מ שתסתכל על הכביש ולא על מסך המצלמה (שלא יסית את המבט שלך מהכביש)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי , הבנתי שהתצוגה הופכת לשעון לאחר מספר דקות, מעולה.

יש לי את האפלקציה בטלפון, אחלה דבר האמת, ניתן להסב את המצלמה לאנגלית מלא אבל לדעתי לא נדרש ..היא ממש פשוטה לתפעול גם בקונפיגרציה הנוכחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך היא מחזיקה לכם מבחינת סוללה?

בן

הסוללה לא מיועדת ליותר מכמה שניות, זה טוב לעשות אולי סרטון קצר מבחוץ אבל ממש לכמה שניות, לא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לכך שבשמש הישראלית, מצלמות בעלות סוללה נופחות נשמתם מהר.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את המצלמה הזו בגירסא הסינית , אין טענות כלל, איכות טובה של תמונה ואפלקציה פשוטה באנגלית בטלפון עושים את החיים קלים וזולים...

שאלה אחת שאני לא מצליח לפתור.. לאחר מספר דקות נסיעה התמונה נעלמת ומופיע שעון .. , המצלמה ממשיכה לצלם אך אינני רואה את התמונה הרציפה במשך הקון.

תודה.

אפשר לבצע את כול בהגדרות דרך האפלקציה כאשר המצלמה מחוברת לטלפון (תצוגת שעון, מסך כבוי בלי כלום, ומסך דולק קבוע ומראה את הצילום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

גם אני רכשתי את הגירסה הסינית אבל הפכתי אותה לאנגלית תוך כמה דקות מסירטון קצר דרך היוטיוב.

ולגבי השאלה שלך אתה יכול לשנות את זה בהגדרות של המצלמה שהשעון ייעלם, ותראה את מה שהמצלמה מצלמת קבוע, למרות שלפי דעתי זו טעות כי לפעמים בנסיעה אתה תתפתע להסץכל על המצלמה וזה יסיח את הדעת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טענה שבשל הסוללה (ואני גם קצת פחות אוהב את הגודל הפיזי והצבע הבולט) ביחד עם השמש הישראלית, חייה של המצלמה יהיו קצרים.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי את הגירסה הסינית אבל הפכתי אותה לאנגלית תוך כמה דקות מסירטון קצר דרך היוטיוב.

ולגבי השאלה שלך אתה יכול לשנות את זה בהגדרות של המצלמה שהשעון ייעלם, ותראה את מה שהמצלמה מצלמת קבוע, למרות שלפי דעתי זו טעות כי לפעמים בנסיעה אתה תתפתע להסץכל על המצלמה וזה יסיח את הדעת שלך.

תוכל לשלוח קישור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקרים בחו"ל מדרגים אותה גבוהה.

ישנו בחור ביוטיוב שלוקח בחשבון ארצות חמות ואז המצלמה יורדת קצת בדירוג .

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה משאיר את המצלמה ברכב כל הזמן או שאתה צריך להוציא אותה? מצטרף לשאלה של BENJ, איך היא שורדת בשמש?

אני רוצה לרכוש אבל זה הדבר היחיד שמניע אותי מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טענה שבשל הסוללה (ואני גם קצת פחות אוהב את הגודל הפיזי והצבע הבולט) ביחד עם השמש הישראלית, חייה של המצלמה יהיו קצרים.

בן

יש לי את המצלמה מתחילת אפריל

הרכב בעבודה נמצא בחנייה בחוץ מתחת לשמיים והשמש הישראלית הקופחת (מהבוקר ועד אחה"צ), המצלמה עובדת מעולה, לא ראיתי שום בעיה בצילום/סוללה/זמני הקלטה וכו. ..

כמו כן יש לעוד חברים שלי (עשינו רכישה קבוצתית יצא יותר זול מ 40 דולר ליחידה) וגם אצלהם הרכבים חונים בחוץ, בשמש הישראלית הקופחת וגם אצלהם אין בעיות עם הסוללה/איכות מצלמה וכו....

נ. ב.

המצלמה נמצאת אצלנו כל הזמן על השמשה.

שורה תחתונה

מצלמה מעולה

מומלצת בחום רב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...