Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית קנית רכב יד 2 במגרש בן מוטורס בחיפה

geobi
שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברצוני לשתף את הניסיון הלא כ"כ טוב מול המגרש המדובר.

הם פרסמו רכב בדיוק מה שחיפשתי .דגם ה 120 כ"ס ידני .

דגם שיחסית נדיר בארץ.

תיאמתי הגעה. הגעתי ממרכז הארץ. לפני שהגעתי ביקשתי לראות היסטוריית טיפולים במוסך מורשה של היבואן.

נאמר לי שאבוא לראות את הרכב ובמידה ורלוונטי , זאת לא תיהיה הבעיה - שולחים פקס ומקבלים.

את האוטו לא קניתי בסוף :

כשביקשתי לראות רישיון , הסתבר לי שמדובר על דגם של 90 כ"ס - דגם אחר לגמרי מבחינת כח, הדגם הלא מבוקש. ניסו להסביר זאת בכך שביד 2 זו האופצייה היחידה שקיימת ואין את הדגם המדובר ביד 2..

כמובן שזה שטויות והראיתי לו מייד שנמכרים לא מעט רכבים עם ה 90 כ"ס. אח"כ ניסה לשכנע אותי שאין בכלל

בארץ את ה 120 כ"ס , כך שהייתי אמור לדעת זאת, מה שגם לא נכון...

המחיר אגב היה גם של ה 120 ולא של ה 90. הבעלות הקודמת של הרכב הייתה של היבואן . לי היא הוצגה כבעלות פרטית. למה להוריד 14% מהמחירון אם לא מפורט לגבי היד הקודמת ברישיון...

גם היסטוריית טיפולים הפכה לאישו. נאמר לי שזה לוקח 48 שעות וכשביקשתי להגיע למוסך , הסכימו אך בדרך

הביעו חוסר שביעות רצון מכך שלטענתם אני הלקוח הראשון שמתעקש על היסטוריית טיפולים..

שבוע טוב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שפיאט בראבו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאתה משתמש עם הודעה אחת בפורום (או משתמש וותיק שרוצה להשאר בעילום שם), בגלל שה"תקלות" שנתקלת בהן כל כך נפוצות אצל סוחרי הרכב, אני מניח שכל מה שכתבת כך היה.

יש לי עצה אחת שתפתור את כל הבעיות ועצה שניה שתפתור 95% מהבעיות ובזבוז הזמן.

הראשונה: לא לקנות רכב ממגרש, פשוט לא !!!

השניה: לפני שאתה מגיע למגרש ובטח אם הוא רחוק, לבקש שישלחו לך בוואטאפ צילום של רשיון הרכב.

ככה תגלה:

מה הדגם באמת.

מה השנתון באמת

כמה ידיים עבר הרכב באמת, ולא יד 01= יד ראשונה אצל הסוחרים.

מה היה הקילומטראג' בטסט האחרון

ועוד פרטים מעניינים.

אם פרט אחד לא תואם את מה שאתה מחפש, וותר על הרכב. אם פרט אחד לא תואם את מה שאמר לך הסוחר לפני ששלח לך את הרשיון - וותר.

כמובן שתבדוק שהרשיון שנשלח הוא של הרכב הספציפי שמוצע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגרש לא ישלח לך צילום רישיון רכב על סמך שיחת טלפון ומבלי שתגיע למגרש. גם אני לא אשלח בתור אדם פרטי.

אבל לגבי קניה ממגרש, אם זה מגרש ללא אבא ואמא ( היבואן ), אני בגדול מסכים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגרשים הפרטיים בחיפה והקריות (אולי אחד יוצא מהכלל)ואני לא מדבר על טרייד אינים של יבואן או חברות ליסינג,גרועים לא פחות מסוחרי נתניה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בזמנו את הלנצ'יה שהייתה לי, מסוחר רכב שעובד עם סוכנות לובניסקי בכפ"ס.

הראיתי רצינות, הוא שלח ים של תמונות בוואטסאפ, וגם רישיון רכב.

מי שלא מוכן לשלוח רישיון רכב ותמונות בוואטסאפ, שלא יצפה לראות אצלו לקוח.

חבל לבזבז זמן על רמאים ונוכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה.

תמיד רשום מספר בעלים קודמים ברישיון הרכב.

אם הרכב בבעלות המגרש ( סוחר מורשה ), לאחר רכישת הרכב מספר בעלים קודמים לא ישתנה .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות מה שנרשם פה לגבי רישיונות בווטסאפ, מכרתי את הספיריט שלי בתחילת השבוע. הקונה ביקש ממני לשלוח לו רישיונות בווטסאפ, אמרתי לו שהוא מגזים, יש לו תמונות , והכל, שיגיע ויראה רצינות הוא יראה את הרישיון. אז אמר לי שהוא פשוט רוצה להכין את הסוכנות ביטוח, אמרתי לו זה לא משנה לא שולח רישיונות בווטסאפ, אני לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי.

בסוף הוא בא לראות , לקח לבדיקה ואפילו קנה את הרכב.

צר לי לרשום את זה פה, אבל תמיד שאני בא למכור רכב ונופל עליי אחד פוץ כזה שמשגע את המוח על שלח לי בווטסאפ רישיונות, תחתום לי על בדיקה, או שטויות כאלה אני מוריד אותו ממני ישר, זה גם לקוחות שתמיד יש איתם ויכוח מי ישלם העברת בעלות ועוד.

אתה רוצה לקנות רכב? סע תראה תחליט.

אני כשאני קונה, מתקשר, שואל מבקש תמונות, דואג לספר טיפולים , שואל אם עבר תאונות, ובא לראות לא מקשה את העניינים.

לגבי פותח השרשור, ממגרש לא הייתי קונה רכב בחיים, לומדים מניסיון של אחרים

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנוע משוגע, צר לי אבל התגובה שלך היא תגובה של מישהו שכנראה היה בעלים של רכבים פופולריים.

בוא נראה כמה קשוח אתה כמוכר אחרי חודש חודשיים שאתה תקוע עם הרכב.

מבטיח לך שאם אתקשר אליך ואבקש רישיון רכב אחרי שבועיים שאף אחד לא התקשר להתעניין - אתה תשלח כמו גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...