Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת רכב ישן-כיצד אני מכסה את עצמי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ברשותי רנו קליאו 2001 שמכירה נע סביב 4-5 אלף שקל,

אני יד 4, האוטו ברשותי 3 שנים.

כשרכשתי את הרכב בדקתי עם חבר את מצבו ורכשתי את הרכב,

משמע אין לי הסמכתה אם יש לרכב קצה שלדה וכו (המוכר טען שהרכב נקי),

אצלי הרכב לא עבר שום תאונה.

האם יש מסמך כלשהוא שאני יכול להחתים את הקונה שאינו יבוא אליי בטענות רגע אחרי קניית הרכב?

מבחינתי הרכב במצב מעולה אך גם להתחייב על גיר\מנוע\שלדה לרכב כה עתיק נראה לי לא הגיונית.

האם החתמה על מסמך גילוי נאות תפתור אותי מאחריות עתידית?

אשמח לכל עצה בדרך הפעולה שעליי לנקוט.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי רכב ישן בשבוע שעבר. זה מסוג הדברים שברור שזה באחריות הרוכש. הוא צריך לבדוק שהכל מתאים לפני שהוא רוכש. אם יש תקלות זה בעיה של הרוכש, גם אם זה דקה אחרי רכישה.

אני דווקא לא הייתי מחתים שום רוכש על שום מסמך. לדעתי זה מחשיד יותר

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, לא צריך שום מסמך, ושום כלום.

גם אם שיקרת (מילולית) לא יכולים לבוא אליך בטענות, בטח ובטח אם אמרת את האמת שאין לך מושג.

אתה לא בטוח? אל תתחייב על כלום. רוצה שיקנה לא רוצה שלא יקנה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט רוצה להיות מכוסה מטענות של "עבר יומיים והרכב פתאום לא מניע".

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם שיקנה ממך רכב ב-4 אלף שקל , לא יעשה לאוטו בדיקה ולא יעניין אותו אם עשו לרכב טיפולים שלדה וכו.

יבדוק שהרכב נוסע ומצבו תקין ויקנה.

אם יש שלדה או אין שלדה אין לך מה להוריד במחיר כי ב-3000 שקל אתה כבר נותן את הרכב שלך לגריסה או לברזל

אז בן אדם שקונה רכב זול מאוד 4000 שקל זה ללימוד התחלה או סתם לקרוע אותו בשביל הכיף עד שימות

בכל מקרה אל תחתום על שום דבר אם אתה רוצה לישון בשקט.

אם הוא רוצה שתחתום תגיד לו שיקח את הרכב לבדיקה ואז אם תיהיה לו בעיה שישבור תראש עם המכון בדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש שלדה או אין שלדה אין לך מה להוריד במחיר כי ב-3000 שקל אתה כבר נותן את הרכב שלך לגריסה או לברזל

תביא לי אדם שקונה רכב לברזל ב 3000 ש"ח

הייתה תוכנית גריטה, וגם התוכנית הזו כבר לא קיימת מספר שנים.

בקיצור שטויות כתבת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חותם שום דבר, מראה לו טיפולים שעשית, אם יש לך קבלות וזהו. שיבדוק מה שהוא רוצה

דרך אגב, לא בטוח שהמחיר שאתה חושב עליו ריאלי ואף אחד לא ייתן לך 3000 כדי לקחת לברזל (אולי עם אפס אחד פחות וגם זה לא בטוח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל חוזה מכירת רכב סטנדרטי מכיל הצהרה לפיה הרוכש בדק את הרכב, ונמצא לשביעות רצונו, ורוכש את הרכב במצבו הנוכחי, כפי שהוא (AS IS).

כאמור אני לא מאמין שאם ימצא קונה, הרכב יבדק במכון לבדיקת רכב. אבל אם כן, אז אל תתחייב על תאונות שלדה. פשוט תגיד שאתה יד רביעית ולא ידוע לך מצבו של הרכב מבחינת תאונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב במצב נסיעה עם טסט עד סוף השנה,מנוע בריא לחלוטין,מטופל בזמן ויכול ליסוע עוד שנים.

לברזל אקבל בלחץ כמה מאות שקלים.

אני מעוניין למכור את הרכב.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...