Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אקסנט 2008 - מקרה שקרה שההגה ננעל בזמן נסיעה

gennady9
שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אח שלי נהג על יונדאי אקסנט 2008(אוט'), והוא אמר לי שבאמצע נסיעה(בכביש בינעירוני) ננעל לו ההגה, הוא עצר את הרכב באמצע הכביש, כיבה והדליק וזה הסתדר. זה נשמע לי מאוד מוזר ומפחיד שזה יכול לקרות שוב, עבר כבר יותר מחודש וזה לא חזר על עצמו

פרטים נוספים: כשבועיים-שלוש לפני, האוטו עבר תאונה שבגללה הוא עלה על תמרור והאוטו עבר תיקון, בגלל שזה קרה סמוך לתאונה ושכנראה הייתה פגיעה בחלק התחתון של האוטו אני חושד שיש קשר.. עם זאת, האוטו כן עבר טסט אחרי המקרה (את הטסט הוא עבר בפעם השנייה, כי בפעם הראשונה נכשל על כיוון פרונט - יכול להיות קיים קשר בין הכיוון פרונט לנעילה?)

אשמח להצעות לסיבה שהייתה יכולה לגרום לזה כי אני מתכוון לבדוק את זה במוסך מורשה כדי לדעת לאן להפנות את הבדיקה.. תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן לא מעט חומר ונושאים דומים שנפתחו- התקלה יכולה להיות במננון החשמלי בלבד במקרה הטוב ויכולה לדרוש גם את החלפת עמוד ההגה/ההגה כולו.

כדי לדעת,יש לחבר סורק תקלות של יונדאי ולהבין מה בדיוק הבעיה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! אני אבדוק את הדברים האלה

לצערי אני פוחד שזאת לא תהיה בעיה חשמלית, ניסיתי לבדוק עם רכיב OBD אבל הוא לא זיהה שום דבר(למרות שאני לא יודע עד כמה באמת מקיפה הדיאגנוסטיקה שלו)

מצד אחד בגלל שזה קרה אחרי התיקון של התאונה שפגעה בחלק התחתון של הרכב, אני מפחד שזה קשור לחלק מכני ולא לחשמלי...

מצד שני בגלל שזה הסתדר אחרי הכיבוי והדלקת המנוע, נשמע כמו בעיה חשמלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שהבחור אמר שההגה ננעל - לא שאבד התגבור.

הגה שננעל באמצע הנסיעה - לא יכולה להיות דווקא תקלה בסוויטש שקשורה למנעול ההגה?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

user-offline.png צודק, מסתבר שזאת תופעה נפוצה לשנתון 2008..

הזוי, הזוי שהתקלה המסוכנת הזאת נפוצה.. חשבתי שעושים ריקול על דבר כזה (או שרק טויוטה צדיקים?)

מצאתי נושאים דומים פה בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה נמשכה גם ב I30 רק בצורה שונה- ברכב הזה יש הגה חשמלי ואו שפתאום הוא הופך למרגרינה ונרש שיפוץ של היחידה החשמלית כמו אצלי או שיש חלק,שמכונה קופלונג הגה שדורש החלפה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...