Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשש ממלחמה בקוריאה - נקודת מבט מוטורית

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 2445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה המעניינת היא, למה בטמן משתמש בכל ההון שלו כדי להרביץ לחלאות, במקום לייצר סדר עולמי חדש בו אנשים לא יפנו לפשע?

(כן, כן, ניתוח מרכסיסטי בשקל)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במבי

אני מאמין שנחזה בנצחון האופטימיות.

דוגמה מקומית לא מחייבת ואפילו לא קשורה

לפני 50 שנה + שכבתי מארבים בגזרה של קיבוץ גשר בעמק הירדן

ממול בצד הירדני היו כמה כפרים ברובם חושות שבלילה היו חשוכים, הצהוב שלט.

בשבת האחרונה, עברתי שם אחה"צ, כפרים / ישובים מטופחים הירוק שולט, בלילה שחזרתי הכל היה מואר, והצד שלנו נראה המדכא.

כאשר לאנשים יש מה להפסיד הם הרבה יותר מתונים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה המעניינת היא, למה בטמן משתמש בכל ההון שלו כדי להרביץ לחלאות, במקום לייצר סדר עולמי חדש בו אנשים לא יפנו לפשע?

(כן, כן, ניתוח מרכסיסטי בשקל)

כי באטמן הוא גיבור ארכיטיפי, שהופך את הטרגדיה האישית של חייו והיצרים האפלים שהיא מעוררת בו, במקום לטינה אנטי חברתית, לכוח דרכו הוא נלחם במי שכן הפך לסוציופת שמאיים על הסדר החברתי, תוך כדי שבירת חוקי החברה (אבל לא יותר ממה שצריך). הוא פרא מתורבת או בן תרבות פראי, שזה האידיאל הגברי הקלאסי, גם אצל נשים (ומי שטוען אחרת, שיסביר למה '50 גוונים של אפור' זה הספר הכי נמכר)

בבסיס, באטמן והג'וקר הם שני צדדים של אותו מטבע (זה גם בא לידי ביטוי באחד הסרטים המצויירים האחרונים שנעשו).

זה לא מקרי, כמובן, כותבי קומיקס מודרנים בקיאים מאוד במשמעות הארכיטיפית של נרטביים מוכרים. בגלל זה הם כל כך אפקטיבים בקופות.

לעומת זאת, נרטיבים על סדר חברתי כפוי, הם לא הסיפור של האידיאל האנושי.

כלומר, הם לא כיפיים לצפייה בכלל...

אפילו הקומיניסטים היו זקוקים לבניית המנהיג כגיבור ארכיטיפי כדי להתקיים, ובאופן הכי מוגזם שיש.

(ניתוח פסיכולוגי בשני שקל)

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ ואדים מה זה פרץ האופטימיות הלא אופייני הזה? :-P

"וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ"

אני שומע בדרכים המוני פרשנים שחלקם לכאן וחלקם לכאן. חלקם אומרים מלחמה מלחמה וחלקם אומרים עורבא פרח.

מה שאני חושב שהולך להיות מהידע האישי שלי, זה שטראמפ כרגע נמצא במלכוד: או לתקוף ולהשמיד את קוריאה הצפונית ולצאת מנהיג חזק עם מילה, או שיתקפל וייראה כמו פודל שנובח מאחורי גדר הבית עם שלט זהירות כלב נושך.

מצד הקוריאני המשוגע, זה או לתקוף את ארה"ב כי אין לו כ"כ מה להפסיד, כי אם לא יתקוף יותקף או יודח מכס הרודנות כמו שאמרו פה בהפכיה זו או אחרת. בכל מקרה, כל העולם יסבול בשל היותו "כפר גלובלי" בכל המובנים.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת המלחמה הקרה בין ברה"מ לארה"ב קרו מקרים של כמעט מלחמה וכול אחד התקפל עם הזנב בין הרגלים...בגלל פגיעה בתדמית של טראמפ הוא לא יפתח במלחמה נקודה סוף.

קרא על משבר קובה ששם המצב היה הרבה יותר מסובך וחם אש.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לקוריאה הדרומית, ב-1939 גרמניה רצתה את כל אירופה היבשתית, איטליה - את כל אגן הים התיכון, ויפן את כל המזרח הרחוק ואגן הים השקט. ככה ״בקטנה.״

זה המתכון שיוצאת ממנו מלחמת עולם. לא מתחרות הטלת-שתן בין תפוז לבין שק האשכים של אסיה.

תנוחו.

ומה רצו מעצמות אירופה במלחמה הגדולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר נקמה. הצרפתים רצו לנקום בגרמנים על סיפוח אלזס-לוריין, רוסיה רצתה לנקום באוסטרו-הונגריה כשאחרונה השפילה אותה בניהול יחסי הבלקנים (סיפוח בוסניה הרצגובינה). כל מיני בריתות הגנה קצת פחות עובדות כאשר לכולם יש רצון להילחם

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמעה צפירת הרגעה.

קים לא יתקוף את גואם בטילים (כאילו מישהו חשב שהוא יעשה זאת) וארה"ב לא תמטיר אש וזעם בעזרת הדרקונים של חאליסי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה. מנקודת מבט מוטורית זה אומר שאין חשש למחסור חלקי חילוף עבור הרכב שלי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...