Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייאוש ממקצועיות מוסכי לובינסקי

Guest boobleit
שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהגיע הזמן להעלות את הנושא הזה לפורום, כי אני מתחיל להתיאש מהנושא ולא יודע איך להתקדם, אולי מישהו כאן יעלה רעיון שיעזור לי לגבש החלטה שתתחיל להזיז מישהו שם.

העניין, מאז שקניתי את הרכב שלי אני נתקל בנושא מרגיז שהמוסכים של פיג'ו פשוט לא מסוגלים לפתור, עוד ב3000 ק"מ ועד עכשיו כ25000 אני משבית את הרכב ל2 עד 3 ימים כל תקופה קצרה, על חשבוני ללא קבלת שום פיצוי כמובן או עזרה בשכירות רכב אחר או קבלת רכב חלופי.

החלפתי כבר 2 מוסכים מורשים ללא הצלחה, חייב לציין שיש להם נכונות לתקן והם מבינים ורואים את הבעיה, אך בכל פעם שמתקנים אני מוציא את האוטו ואותו נושא מרגיז חוזר חלילה, אני כבר מיואש לא יודע איך להתקדם מכאן, כמובן שכרגע הבעיה עדיין קיימת וביקשו ממני להכניס את הרכב שוב למוסך, אך אני כבר לא יכול לאבד עוד כסף על שכירות רכבים ואיבוד ימי חופש בגלל התקלה הזו.

לסקרנים, מדובר בנושא שקשור לבולמי זעזועים הקדמיים, בעליה על פסי האטה יש נקישה קלה שדומה לרעש מסטבלייזר בלוי, נקישה מעצבנת שקיימת רק ברכבים ישנים מאוד שלא אמורה להיות ברכב חדש.

מה עלי לעשות? , אני כבר אובד עצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 301,

פעם בדקו,

פעם החליפו מראה לי תפוחים או משהו כזה,

בפעם האחרונה החליפו 2 בולמי זעזועים,

כרגע רק אלוהים יודע מה יהיה וכמה זמן הרכב יושבת.

כבר דיברתי עם השירות לקוחות של לובינסקי קיבלתי סירוב מוחלט לרכב חלופי.

אני כבר לא יודע מה לעשות, וממש לא בא לי להיכנס לסאגא משפטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך תעוד מלא? הרכב באחריות? לדעתך כבר מיצית את הרצון לשתף פעולה פעם אחר פעם?

אם כן, הכן מכתב שיכלול את ההיסטוריה ו2 דרישות: אבחון ותיקון מלא של הבעיה ורכב חלופי .

תן להם לענות. אם לא ענו/ממשיכים להתבצר בחצאי פתרונות, לא יהיה לך מנוס מלפעול משפטית, החל ממכתב התראה לפני נקיטת הליכים ועד לניהול תיק.

שוב, מצא את ההליכים ודרדר אמצעים תוך איזון בין דרישות הגיוניות ואורח רוח ומנגד אסרטיביות.

צר לי כעל החוויה.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בבעולתך מהחברה או ליסינג?

בבעלותי, נקנה בעסקת 0 ק"מ.

יש לך תעוד מלא? הרכב באחריות? לדעתך כבר מיצית את הרצון לשתף פעולה פעם אחר פעם?

אם כן, הכן מכתב שיכלול את ההיסטוריה ו2 דרישות: אבחון ותיקון מלא של הבעיה ורכב חלופי .

תן להם לענות. אם לא ענו/ממשיכים להתבצר בחצאי פתרונות, לא יהיה לך מנוס מלפעול משפטית, החל ממכתב התראה לפני נקיטת הליכים ועד לניהול תיק.

שוב, מצא את ההליכים ודרדר אמצעים תוך איזון בין דרישות הגיוניות ואורח רוח ומנגד אסרטיביות.

צר לי כעל החוויה.

בן

התיעוד אצלהם בחברה, והרכב בן שנה, כן יש אחריות לעוד שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

בלי קשר לתעוד שלהם (וזה הזמן ללכת ולקבל אותו במלואו) הכן לעצמך תרשומת מדויקת ככל הניתן.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על ללכת לאבחן את הבעיה במוסך שהוא לא ברשת לובינסקי?

אגב, בדקו גומיות של אנטירול? אולי לא יושבות טוב

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירים רובוטיים ישנה נקישה בגוון צליל מתכתי במעבר על באמפרים ( דו מצמדי, חד מצמדי לא משנה ), לא יודע אם לשם כיוונת, מניח שלא כיוון שקשה להניח שמכונאים לא יכירו את האיפיון הזה, אבל ניסיתי. מצד שני אם זהו מקור הרעש, אז באמת לחבר'ה שם פשוט אין מושג בתחום עיסוקם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה לא אותו הגיר. במנוע 1.0 של 108 זה מנוע וגיר של טויוטה.

דבר שני, גיר חד מצמדי הוא גיר רגיל לכל דבר. לי יש כזה ב-C3 פיקאסו ואין שום רעש מתכתי.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שהבעיות הם מ3K ועד 26K ק"מ (קרוב לרכישת הרכב ועד היום) יש כאן מקום לתביעת פיצויים ועוגמת נפש.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...