Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת כפפת\ ספוג שטיפה מעלי-אקספרס

שימו לב! השרשור הזה בן 2414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.aliexpress.com/item/AutoCare-2PCS-Waterproof-Car-Wash-Microfiber-Chenille-Glove-4-In-1-Multifunction-Thick-Car-Cleaning-Mitt/32794520482.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.DlN4nf

הזמנתי השבוע

נראות מאוד איכותיות ומוכר מעולה

עוד לא הגיע אבל נראה מוצר טוב

קח אחת לרכב ואחת לג'אנטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הזמנתי כמו ABSULUTT את הספוג בצבע הכחול ממש טוב .הקטע שרכשתי בטעות 5 כאלה ואישתי אמרה לי למה קניתי כל כך הרבה ספוגי רחצה למקלחת אמרתי לה היה 1 פלוס אחד מה לא ניקח .גם ככה היא מתעצבנת שקונים לרכב שמפו כזה וחומר כזה וספרי כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי כל הכפפות שטיפה מעלי אקספרס הם פשוט לא שוות הרבה, בקושי סופגות בקושי תופסות מהסבון ובעיקר מוסיפות סווירלים, שווה להשקיע בכפפות טובות או אפילו של מגוויארס היא מעולה חבל על הזמן, כל שטיפה כיף לראות איך הלכלוך נלכד בתוכה מה שמבטיח פחות סווירלים וכמובן היא סופגת בכמויות , ויש כמובן עוד כפפות טובות יותר בשוק שכן שווה להשקיע בהן כי בסוף זה גם מקל על השטיפה והתוצאה טובה יותר

יש לי את הספוג הזה , על הפנים... ה"נודלס" לא צפוף, ואין לו יכולת ניקוי, אני משתמש בו רק לגנטים מעולם הוא לא נגע ולא יגע בפח, כי הלכלוף לא נתפס ונגרר נוצרים סווירלים חדשים

UTB8_lNpX__IXKJkSalUq6yBzVXag.jpg

בקיצור חבל אם זה לגנטים רק מאייבי וכו' אם לפח כדאי מהסיבות הנ"ל לרכוש כפפה טובה ואיכותית

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי 2 כאלה מעליאקספרס אחלה של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הזמנתי את הכפפה של מגווירס:

https://www.aliexpress.com/item/Latest-Ultra-Soft-Car-Wash-Mitt-Esay-To-Dry-Microfiber-Premium-Auto-Detailing-Mitt-Best-For/32820207404.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.E0lmHG

הסתכלתי בחנות של המוכר ויש לו מוצרים חבל על הזמן.

מתכנן בקרוב להזמין אפליקטור מיקרופייבר, מגבת\ מטלית (יש לו של מאטרס וכימיקל גייס).

שווה להסתכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...