Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה זמן ועצבים צריך לבזבז אחרי תאונה קלה

crusing
שימו לב! השרשור הזה בן 2350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מבין אבל מה הבעיה?

אתה והחברת ביטוח טרחתם, עשיתם בירורים, זימון למשפט, אתה מבזבז זמן פנוי(עזוב שזה יום חופש, זה עדיין זמן שיכולת לעשות בו משהו טוב יותר מלהסחב לבית המשפט), הוא לא עושה כלום, יכול אפילו לא לבוא לבית המשפט, ובמקסימום הוא ישלם את מה שהיה משלם מלכתחילה+ עוד איזה 100 שקל קנס טירחה.

לדעתי זה דיל טוב לרמאים ועבריינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שזה על הפנים כל המצב הזה מכוון להתנהגות א-סוציאלית.

אבל השאלה היא, למה הפליאה? למה שהתחום הזה יהיה שונה מתחומים אחרים?

כמו השרשורים האחרים שעולים מידי פעם על אגרסיביות ואני ואפסי עוד בכביש.

הבעיה היא במכלול. האנרגיות של המערכות מתועלות למקומות אחרים.

לדעתי.

כל הכבוד אגב לכל מי שגורר את הפסולת האלו לכל התהליך הזה. חזקו ואמצו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרים כאלו קרו בעבר ועוד יקרו בעתיד. (יצא לא לא פעם ולא פעמיים להתעסק עם אנשים חארות שהם היו אשמים) - חוץ מלתעד הכל ולקוות שהם לא אנשים חארות - אין מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי סיפור כזה לפני 3 שנים,נהג שפגע בי מאחור וגרם לי גם

לנזק גופני וכמעט טוטל לוס לרכב שלי,החליט שאני פגעתי בו וסיפר

פנטסיות לחב' ביטוח שלו ואח''כ בבית משפט.

בתחילת הדיון השופט הזהיר על עונש למי שיעיד עדות שקר,והוא נמצא דובר שקר

מוחלט,אפילו החברים שלו שהיו איתו בזמן התאונה לא רצו להגיע להעיד לטובתו,

זיכה אותי השופט,אבל לא נתן לו אפילו שקל אחד קנס,

מוזר אבל שיטת מצליח הזו מכה שורש לצערי.

מרגיז ומקומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשים קצת דברים בפרופורציה.

הכלל הוא עתיק יומין המוציא מחברו עליו הראיה , ובתרגום לעברית כדי לקבל מהנהג הפוגע סכום כלשהו עליך להמציא לבית המשפט הוכחות להוצאות שנגרמו לך.

שופט לא יפסוק דבר אם לא צויין בכתב התביעה.

לכן בכל תביעה עליך לציין את עלות האגרה את הזמן שבזבזת, X שעות כפול ההכנסה שלך לשעה ( כן להביא תלוש שכר לשכיר לדיון ) עלות שמאי רכב חלופי וכו'

ועליך להביא תיעוד מסודר לכל הוצאות האלה, אחרת השופט לא יפסוק לטובתך.

עוגמת נפש 250-500 ש"ח סכום מכובד בבית המשפט לתביעות קטנות.

תעשה את אלה תקבל.

מצדיע לכל מי שלא מתעצל ולוקח את הנהג הפוגע לבית המשפט, גם אם התוצאות לא תמיד משביעות רצון.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק, במידה ושני הצדדים במקום ואחד מהם מסרב לתת פרטים המשטרה תגיע, במידה והצד הפוגע עזב המודיע יופנה לבוחנים להגשת תלונה.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

חדש לי, בסיפור דומה שקרה לי (הזוי אחד ניסה לעקוף אותי אותי בפקק דרך מפרץ חנייה ושרט לי את הרכב) פניתי לבוחני התנועה להגשת תלונה וקבלת פרטי הנהג ההפוגע. הם סירבו לקבל את התלונה כי לא היו נפגעים, לפחות את הטלפון/כתובת שלו קיבלתי שאחד מהבוחנים החליט להגדיל ראש והקריא לי מהמחשב.

מעניין שהוא ניגש למשפט, במקרה שלי חברת הביטוח של הפוגע התקשרה יום לפני המשפט והסכימה לשלם את כל סכום התביעה ואת עלות התביעה (קצת יותר מ 2000 ש"ח, הכנף כולה נצבעה ובוצעו מספר תיקונים זעירים מסביב :wink:) תמורת ביטול התביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה זה אולי נכון פורמלית, אבל שופט צריך לדון אדם על עדות שקר בבית משפט כאשר מציגים הוכחות לכך. בנוסף להתנהלות שפותח השרשור מתאר, יש פה רק ריקבון משפטי לאורך כל הדרך של מערכת החוק. בן אדם שלא מפחד לשקר ולטרטר אדם אחר ואת מערכת המשפט, רק מעיד על חולשתה של המערכת. אחד כזה היה צריך לשלם אלפי שקלים קנס - כמה כאלו שיצאו למען יראו ויראו והתופעה לאט לאט תפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
אני בדיוק באמצע הליך תביעה קטנה נגד מישהו שחתך אותי ונכנס בי לפני כמה חודשים והכחיש את האשמה שלו. למזלי יש לי תיעוד מהמצלמה שמראה איך הוא פולש לנתיב שלי ומנגח אותי.

חברת הביטוח שלי ארגנה את כל הסיפור מולו, ניסתה לחפש את הביטוח שלו (שמסתבר שאין לו), מצאה את כתובתו ופרטי הקשר שלו, ניסתה ליצור איתו קשר (הוא לא ענה), ואז שלחה לי כתב תביעה ערוך ומאורגן שכולל את כל המסמכים הרלוונטיים, תביעה על כל ההוצאות שלי, כולל עמלת בימ"ש, וגם סעיף עוגמת נפש.

כבר קבעו לי יום דיון ליום שאני לא עובד בו, אז מי שיפספס על זה יום עבודה זה הוא, לא אני.

מבחינתי זה פחות עניין של כסף אלא יותר של פרנציפ. לא מתאים לי שהוא נוהג בחוסר תשומת לב גמורה, דופק לי את האוטו, ואז ממשיך בשלו כאילו כלום לא קרה.

עדכון: היום הייתי בבית המשפט וזכיתי בתביעה על כל סכום הנזק וההוצאות הקשורות.

הסיבה היחידה שזכיתי היא בזכות הצילום ממצלמת הרכב. שימו מצלמה, אנשים! זה חשוב כמו ביטוח.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נפגעתי גם פיסית גם נפשית וגם כמעט טוטל מעבריין בן עוולה

וחבורתו שנכנסו בי מאחור, כנראה הנהג התעסק בפלפון.

(כתבתי על זה פה) וגם הכחיש הנוול וחבריו לא הסכימו להגיע לבית דין.

כמובן שזכיתי למרות שלא היתה לי מצלמה אותו זמן אבל מה שמקומם זה שבתחילת

הדיון השופט הזהיר את שני הצדדים על עדות שקר ועונש.

ברור שבשתי הגרסאות ההפוכות מישהו אחד מאיתנו משקר. למה לא הפעיל את האיום

כלפי השקרן? למה המדינה שלנו טובה לאכזרים?

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, מה אתם מתפלאים?

על חברות הביטוח בעצמן אשר מתעללות במבוטחים השופטים לא משיתים עונשים.

הלקח הכי חשוב בסיפור הזה: להתקין מצלמה גם מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט עצוב , המצב רק מדרדר וזה עוד יהפוך להיות אישי תזכרו.

אגב איזה מצלמה אתם ממליצים ?

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט עצוב , המצב רק מדרדר וזה עוד יהפוך להיות אישי תזכרו.

אגב איזה מצלמה אתם ממליצים ?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339-CAR-DVR-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...