Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת שמע 4000 ש"ח.

Y-A-I-R
שימו לב! השרשור הזה בן 2416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום,

ברשותי רכב מסוג גולף גנריישן שנת 2002,

ובא לי להתפנק במערכת שמע לרכב ברמה גבוהה יחסית וקבלתי הצעת מחיר של מערכת ורציתי לשמוע את החוות דעת שלכם.

אז הנה המוצרים:

רדיו דיסק- PIONEER DEH-X4950BT

רמקולים קומפונננט- JBL-GTO609C

רמקולים- JBL GX963E 6X9

מגבר- LIGHTNING AUDIO STRIKE S4.600.4S

סאב וופר- CERWIN VEGA MOBILE 450RMS

סה"כ הכל עלות המוצרים 4,000 ש"ח

אשמח לשמוע את החוות דעת שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

במקרה היו לי 3/5 מהמוצרים שפרסמת , המגבר , סאב והקומפוננט היו מותקנים ברכב שלי .

הגברתי את הקומפוננט והסאב עם המגבר והוספתי עוד רמקולים אחוריים ללא הגברה ישירות לרדיו .

קודם כל המגבר והסאב עבדו יחד בצורה יוצאת דופן , הבאס היה חזק מאוד ומדויק .

הקומפוננט 609C של JBL עבד מעולה על היציאה הקדמית של המגבר ונתן סאונד איכותי מאוד.

לגבי הרדיו דיסק של פיונייר , זה רדיו דיסק בלוטוס עם 2 יציאות להגברה , יעשה לך את העבודה.

לגבי הרמקולים 6/9 JBL GX963E , אני מתאר לעצמי שאתה מחבר אותם ישירות לרדיו ע"מ לקבל איזשהו איזון קדימה /אחורה , במבט מהיר בנתונים הטכניים ועצם העובדה שהוא 3WAY תקבל השלמה טובה לסאונד הכולל של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוותר על הרמקולים האחוריים על חשבון סט קידמי טוב יותר ואם ישאר קצת תקציב - או בידוד אקוסטי לדלתות הקידמיות או HU עם יכולת לבצע TC או TA (תריץ חיפוש).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...