Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנתהלות לא שגרתית במכירת רכב

לוויתן
שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

פרסמתי רכב למכירה.

התקשר בחור שהצהיר על עצמו שהוא רציני, קבענו מועד והוא הגיע (מרחוק, לטענתו = מעל 100 ק"מ) לבדוק את הרכב.

אמר שלא רוצה בדיקת מכון וכלום, הסתכל על הרכב, עשה איתי נסיעת סיבוב, וסיכמנו על מחיר.

נתן לי מקדמה, ואמר שכאשר אהיה מוכן למכירה (אני ממתין לרכב חדש שהזמנתי) הוא יבוא ונבצע העברת בעלות והוא ישלים לי את יתרת הסכום, לא רצה שאחתום לו על כלום.

נשמע לי יותר מדי טוב, יותר מדי אמון בי (בצדק, אבל במקומו לא הייתי נוהג כך).

משהו חשוד? יש סיבה לדאוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מרוב סיפורי אימה, כבר כאשר מגיע מישהו נורמלי, רואה עם מי יש לו עסק, נותן מקדמה כדי לשריין את הרכב ומוכן להמתין עם השלמת עסקה, זה נראה חשוד.

מה שנשאר לך, זה להקפיא מכירת הרכב, לחכות עד לקבלת הרכב המוזמן ולהתקשר לקונה. אם הוא מתחרט, המקדמה נשארת אצלך ( והוא לא יתחרט ).

גם לי היה קונה דומה ( גם לא לקח רכב לבדיקה וגם השאיר לי את הרכב לשבועיים ), אבל במקרה שלי כן חתמנו על זכרון דברים כדי שיהיו תאריכים להשלמת העסקה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי יש לך ספייס ורסו, למיטב הבנתי אתה אדם שמשדר אמינות ושכל ישר, בצירוף 2 הדברים יחד עם רכב שמור אכן יעמדו אצלך בתור לקנות את הרכב, זה רכב מאוד מבוקש ואין הרבה שמורים (כבר לא משווק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיתי לגמרי, רציתי פיאט פנדה 2014, הייתה אחת עם נתונים טובים למכירה באשדוד, צלצלתי, סגרתי מחיר הכנתי צק בנקאי וקבעתי למחרת.

נסעתי מחיפה בשתי רכבות לאשדוד, הבחור חיכה בתחנת הרכבת, נסענו לבנק שלו להוריד שעבוד, משם לדואר, משפ הורדתי אותו בביתו ונסעתי חיפה

עד היום 3 שנים ואפס תקלות ומאד מרוצה.

לפני הפנדה רציתי אוקטביה 2008, נסעתי עם אשתי לנצרת, ראיתי את הרכב בחניה, דיברנו על מחיר ולמחרת באתי עם הצ'ק. 4 שנים ואפס תקלות.

אשתי נזקקה לרכב, ראיתי יונדאי אתוס 1998 עם נתונים טובים ביד 2, סגרנו מחיר, נסעתי אח"צ ברכבת לתל אביב, אספו אותי ברכב אחר, הלכנו לדואר להעביר בעלות ואת הרכב ראיתי רק לאחר שנרכש.

למעט תקלת אלטרנטור+רכיב במפלג ושפוץ מדחס מזגן, הרכב הפגין אמינות מלאה במשך כ-4 שנים.. מה שכן, הרכב היה מכוער וחבוט ברמות ולכן כנראה העדיפו לאסוף אותי ברכב אחר..

אולי טיפשות, אולי מזל אבל עובדה..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי

אעדכן ש...

אכן כפי שחשדתי הבחור היה סוחר מכוניות (לא התוודה, אבל בתשלום העברת הבעלות הוא הציג תעודת סוחר ושילם דמי העברה מופחתים).

נתן לי גם את היתרה במזומן.

ניסה קצת "שאבוא לקראתו, כשלא ראיתי לנכון, אז הוא קיזז לי את דמי העברת הבעלות המלאים (לא המופחתים ששילם), אפילו לא הסכים לחצי-חצי המקובל..

אבל בסך הכל, הכסף אצלי, הרכב אצלו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת בעלות היא גם ככה על הרוכש לא ?

לא על המוכר? הרי המוכר מעביר בעלות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שם מקדמה, גם לא לקח לבדיקה, גם לא רצה חתימה על כלום וגם שילם על הרכב במזומן!

לפי הסיפור שלך שווה למכור את הרכב רק לסוחרים! :wink:

שיהיה במזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור

למה כל כך ברור?

איפה זה כתוב? ב"שולחן ערוך", דיני מכירת רכב?

חבר'ה , כל מקרה לגופו. שום דבר לא ברור וכל צמד קובע לעצמו.

חשבתם על זה שהעברת בעלות היא אינטרס משותף לשני הצדדים?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...