Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה גדולה בטרייד אין

rdriver
שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לפני כחודש רכשתי בסוכנות טרייד אין ידועה מאוד רכב משפחתי יפני 08. במגרש נאמר לי שהרכב במצב מעולה,אמין מאוד, רק לתדלק ולסוע..... והוצגה לי בדיקת רכב שהיתה נראית טובה. בכל זאת לקחתי למוסך לבדיקה קצרה לראות שאין משהו מהותי והתברר שצריך להחליף ציריה ולתקן משהו בסעפת. החלטתי לקנות את הרכב והחתימו אותי שאין אחריות על הרכב. יום אחרי שרכשתי את הרכב נסעתי איתו מחוץ לעיר ואי אפשר היה לעבור את ה90 קמ"ש כי כל ההגה רעד. חזרתי למוסך והתברר שחוץ מהציריה גם הבוקסות של השילדה הרוסות וצריך להחליף אותם + לעשות כיוון פרונט- הוצאה סה"כ של בערך 1000 ש"ח{זה לא הופיע בבדיקה שלהם}

אבל זה לא נגמר... שלשה שבועות לאחר הרכישה! נהיה ברכב קצר חשמלי והתחילה בנסיעה להישרף הצמה של החוטים שיוצאים מהמחשב והרכב הושבת לשבוע לתיקון אצל חשמלאי שאמור לעלות בערך 4000-5000 ש"ח ! פניתי לטרייד אין מאחר ומדובר ברכב רשמי של היבואן הזה הסברתי להם את המצב שהרכב נקנה עם המלצה חמה שלהם על מצבו + אמינות+ בדיקה שלהם שהראתה שהכל תקין ובסופו של דבר הרכב על הפנים. התשובה שניתנה לי כמה פעמים היתה בסופו של דבר : קנית בלי אחריות ,סע בתוצאות..... הסברתי שנכון קניתי בלי אחריות אבל לא נכנסתי סתם למגרש אלא לסוכנות מכובדת שזה רכב רשמי שלה, שווק לי אוטו כרכב מעולה ותוך שלושה שבועות יש לי על הרכב הוצאה של 6000 ש"ח.

אני בכוונה עדיין לא מפרסם את שם הסוכנות- רוצה את חוות דעתכם קודם...

מה אתם אומרים? עם מי הצדק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבדיקה שלהם וההמלצה שלהם לא שוות הרבה , כי המטרה שלהם בסופו של יום זה למכור את המכוניות שנמצאות במגרש שלהם , יבואן, גם הטובות וגם הדפוקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לבוקסות מרכב (משולש?), הבוחן מטעמך היה אמור לעלות על זה. אתה בהחלט יכול לבוא אליו בטענות.

אם זה לא הופיע בבדיקה של המגרש טראייד אין, גם אליהם אתה יכול לבוא בטענות, זו לא תקלה שמתפתחת לא תוך יום וגם לא תוך חודש.

רק שהם להגנתם יוכלו להגיד "לקחת לבדיקה משלך, גם הם לא עלו על זה ולכן או שזו בעיה שלך או שהתקלה לא הייתה קיימת בזמן הקניה" ולכן יותר הגיוני לבוא בטענות לזה שבדק עבורך.

לגבי הקצר החשמלי, לא כ"כ הגיוני שהיה קצר לפני 3 שבועות ופתאום רק עכשיו הוא מקצר לרמת שריפת חוטים.

עם כל הצער שבעניין, נראה שזו תקלה חדשה.

מה פתאום החתימו אותך על זה שאין אחריות? רכבים מטרייד אין מגיעים עם 3 חודשי אחריות במינימום.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לבוקסות מרכב (משולש?), הבוחן מטעמך היה אמור לעלות על זה. אתה בהחלט יכול לבוא אליו בטענות.

אם זה לא הופיע בבדיקה של המגרש טראייד אין, גם אליהם אתה יכול לבוא בטענות, זו לא תקלה שמתפתחת לא תוך יום וגם לא תוך חודש.

רק שהם להגנתם יוכלו להגיד "לקחת לבדיקה משלך, גם הם לא עלו על זה ולכן או שזו בעיה שלך או שהתקלה לא הייתה קיימת בזמן הקניה" ולכן יותר הגיוני לבוא בטענות לזה שבדק עבורך.

לגבי הקצר החשמלי, לא כ"כ הגיוני שהיה קצר לפני 3 שבועות ופתאום רק עכשיו הוא מקצר לרמת שריפת חוטים.

עם כל הצער שבעניין, נראה שזו תקלה חדשה.

מה פתאום החתימו אותך על זה שאין אחריות? רכבים מטרייד אין מגיעים עם 3 חודשי אחריות במינימום.

הם לא היו מוכנים לתת אחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש,

מה שווה פרסום חוות הדעת בפורום הנ"ל, ללא ציון שם המגרש.. ?

למען חברי ואורחי הפורום, אני חושב שנכון יהיה לפרסם את שם המגרש.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה מפתיע שהם מכרו רכב בלי אחריות?

לא מעט מקומות מוכרים ללא אחריות במיוחד שהרכב כבר כמעט עשור על הכביש.

ברכבים חדשים יותר יש אחריות יצרן/ אחריות של הטרייד אין.

על רכבים ישנים אף מקום לא יתן אחריות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נותנים אחריות זה על המנוע והגיר בלבד.

שימו לב, מדובר ברכב 2008 שנמצא על הכביש כ- 10 שנים

לדעתי נכון לנסות לתבוע את מכון הבדיקה (תביעות קטנות) על כל הליקויים שנתגלו ימים ספורים לאחר הבדיקה.

הדברים נכתבו על דעתי האישית ואינם מהווים המלצה

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה המגרש שונה ממוכר פרטי שלא נותן אחריות לשניה לאחר העסקה?

לא היה כאן הטעייה מכוונת אלא הכל נאמר במפורש והוחתם, היה כאן מזל ביש, מה אשמה חברת הליסינג?

אחריות של חברות הליסינג למעשה מגולמות במחיר הרכב, כאן כנראה שהיה עסקה משתלמת לפות"ש אחרת הרכב לא היה נקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום חוק שמחייב לתת אחריות, למען האמת אי הרצון לתת אחריות הוא זה שהיה מדליק אצלי נורה אדומה.

יש לי חבר/שכן בעלים של חברה לסחר בכלי רכב.

אצלו לעיתים במיוחד בכלי רכב ישנים יש שני מחירים: אחד עם אחריות, ואחד בלי. בכלי רכב ישנים המחיר בלי אחריות יכול להיות 50% מהמחיר עם אחריות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rdriver,

מקרה דומה לזה היה לי בעבר, עם מאזדה שקניתי ממגרש באזור הצפון, תאמין לי שעוד יצאתה בזול.

אני שילמתי אחרי חודשיים כ8000 שקלים על כל מיני תקלות,

תבעתי אותם כמובן, לא יצא לי מזה שום דבר חוץ מעוד הפסד כסף בגלל התביעה, לא זוכר מה הלך עם זה בדיוק זה היה ממש מזמן לפני קצת פחות מ 15 שנה.

היום אני כבר לא מאמין יותר למגרשים למרות שכמעט קניתי מהם שוב,

הרוב ממליץ לא לקנות רכב חדש, אך אני קניתי רכב חדש לא בגלל שאני רוצה,

אלא בגלל שאחרי ששלימתי על 2 בדיקות שלא היו מוצלחות, לרכבים שהיו נראים ממש מלוקקים אחד היה 2010 והשני 2011, פשוט לא היתה לי ברירה.

בסוף ויתרתי, והחלטתי לקחת הלוואה שאסגור אחרי כמה חודשים אך אקנה רכב חדש יחסית, עד שמצאתי במקרה את הרכב שלי בעסקת 0ק"מ חדש לגמרי בלי יותר מדי כאב ראש.

עריכה אחרונה על ידי boobleit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...