Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבודות ערייה נזק לרכב עזרה בבקשה

שימו לב! השרשור הזה בן 2446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,היום בבוקר עבדו אצלי ברחוב מהערייה וחתכו עצים.אף אחד לא הודיעה שהולכים לבצע את העבודה כדי שלא נחנה שם.הגעתי לרכב בבוקר וראיתי ערימת עצים מאחורי הרכב שלי שנשטף אתמול ,שתקרבתי ראיתיי ליכלוך ושריטות על החלק האחורי של הרכב היכן שערימת העצים והענפים חנתה מאחורי הרכב שלי כאילו כלום.הזזתי את הרכב מיד לחנייה יותר קדימה הוצאתי סמרטוט וניקתי את השריטות השיטחיות והלכלוך,השריטות נעלמו ופתאום קלטתי שיש דנט בכנף האחורי מעל מחסה הדלק שנגרם ככל הניראה מאיזה חתיכת עץ שזרקו ופגע באוטו הפח התעקם פנימה .התעצבנתי מן הסתם רכב חדש סיאט איביזה חדשה 2017 , בקיצור מצאתי את מי שעבד שם הם היו באזור ניסנו להיתנער התקשרתי לערייה צעקתי ודרשתי שיטפלו בי הגיע קבלן העבודה ראה את הדנט יצא קצת על העובדים והתקשר מולי למוסך שמתמחא בפחחות אמר להם שיסדרו לי את הדנט והוא ישא בהוצאות .עכשיו לקחתי פרטים של הקבלן ושל והכל וגם של המוסך ,יש לי ביטוח מקיף מה עלי לעשות בסיטואציה כזאת מעולם לא התעסקי עם ביטוחים.

לתבוע אותו דרך הביטוח השאלה עם זה יעלה לי כסף?

או ללכת למוסך שהוא קישר אותי אליו לתקן את הדנט המעצבן ?

ולגבי אחריות הרכב הרכב חדש ונמצא בשנתיים אחריות,האם האחריות תפגע אם אלך לתקן את זה במוסך שהוא לא של היבואן.

שמח לעזרה וטיפים מאנשים שמבינים תודה.

תמונה של הדנט אחרי שכבר ניקיתי את השריטות לכלוך אין נזק לצבע ,איזה תיקון זה דורש האם צריך גם לצבוע ?

IMG-20170807-WA0004.jpg

IMG-20170807-WA0009.jpg

עריכה אחרונה על ידי mghsrng
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PDR נועד לתקן דנטים כאלה אבל יש דנטים שהצבע והלכה מן הסתם נפגעו. תיגש לקבלן תגיד לו שאתה רוצה לתקן עצמאי ושהוא יישא בנזק - תלך לPDR, תקבל הצעת מחיר ובירור על אם זה נזק לצבע ותתקן, ותגיש לקבלן את התשלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני אמור לקבל מהקבלן את הכסף,כי אני לא מתכוון לשלם מכספי ואז לקוות שישלם לי.

איך זה מיתנהל אני שולח הצעת מחיר המלא כולל מע"מ לקבלן ,ואמור וקבל ממנו מזומן /צ'ק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...