Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד לפנות לזגג רכב שגרם נזק?

Asfanut
שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לפני כמה חודשים החלפתי שמשה קדמית ברכב אצל זגג מטעם הביטוח אחרי שנוצר בה סדק מאבן שעפה מג׳יפ.

עד עכשיו לא שמתי לב לנזק כי כנראה רק עכשיו הוא החליד.

רואים בבירור שהנזק נגרם כתוצאה מהחלפת השמשה.

איך לדעתכם כדאי לפנות למכון? ואיך אפשר לתקן את הנזק?

תודה13f0fe07141f29ae8f1fc9b521899973.jpg8cb1d58f18784991714509031ff68790.jpg

Sent from my A0001 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יטען שזה נזק שנגרם לא ממנו, ולך אין להוכיח. המלצה שלי תשאיר ככה או לך לפחח שימלא קצת עם מכחול. כי לצבוע את שתי הקורות+שמשה שהוחלפה זה קצת יפגע בסחירות לדעתי.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נזק נפוץ מאד בהחלפת שמשות קדמיות והאחוריות. חיתוך הדבק מתבצע באמצעות החדרת דוקרן והעברת מיתר פסנתר מהפנים החוצה. לאחר מכן ״מנסר״ הזגג את הדבק מסביב עם מיתר הפסנתר. אחד מושך מבחוץ ואחד מתוך הרכב. הסרת הצבע נוצרת מעבודה לא זהירה שאז המיתר פוגע בצבע. גורם נוסף לחלודה הוא כתוצאה מגירוד שאריות הדבק הפולימרי. זגג מקצועי לא יגרום לסריטות כגון אלה בחוץ ויגן על המסגרת עם צבע מגן חלודה ובטח שלא יוציא את הרכב בצורה כזו.

באמצעות חברת הביטוח וספק ביטוח השמשות, אפשר להוכיח מי גרם לנזק ולתבוע אותו מחברת הביטוח.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשובה לך טובתך האישית, התעלם, שתה מים והשאר כך, תקן אצל פחח או תקן עצמאית.

אם חשובה לך טובת הכלל, גש אליו, אמור לו על המקרה ושאם לא יקח אחריות אתה תפרסם המקרה. לאן זה ילך משם במקרה שלך? לא ניתן לדעת, אבל לפחות תזהיר אחרים.

הכל נאמר על מרת השירות בארץ ועדיין היא מפתיעה כל פעם מחדש. אומר לך את האמת, אני עייפתי ממלחמות מול נותני שירות, ואני תמיד מנסה לפנות לטובים ולמומלצים שבניהם בכל מה שקשור לרכב.

פעם הבאה שלא תבוא, לדעתי גם אם ההחלפה ע''ח הביטוח, ניתנת לך האפשרות לבחור איפה היא תבוצע מתוך כמה אפשריות, חפש את המומלץ שבניהם ואפילו ''זרוק'' כמה שקלים למבצע העבודה ע''מ שירגיש מחויבות מסוימת לגביך ושלא תהיה עם ''סתם אחד שבא מהביטוח''

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וחשוב לך הרכב או שיש לך זמן (מדובר על סה"כ לשלוח כמה מיילים עם תמונות ומכתבים, לא ביג דיל ולהיות סבלני), עשה כפי שהמליץ לך הבחור המלומד PRIMEKART עם התגובה המלומדת.

פנה חזרה לביטוח, פנה בנוסף לאותו המקום, תתעד הכל ותסביר כי זה גורם לחלודה, בעיות עתידיות לא ברורות ואתה דורש להחזיר את המצב למצב המקורי, כפי שהבאת את הרכב וזה הכל.

בחירה שלך בסופו של יום, קיבלת לדעתי את כל המידע הנדרש המקצועי, דרך הפעולה תהיה שלך.

תחזור לעדכן במה בחרת או כיצד הסיפור מתגלגל כיוון שעכשיו ברור מהיכן נוצר הנזק, בתנאי שהוא לא היה שם קודם לכן כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון: פניתי לסוכן שאמר לי לפנות קודם לזגג.

שלחתי מייל עם תמונות וביקשו שאגיע למקום. כשהגעתי הם התכחשו לגמרי ואמרו שלא יכול להיות שזה נגרם בגללם.

אני לא מאמין שיכול להיווצר נזק כזה שלא כתוצאה מהחלפת השמשה בעיקר בגלל שהנזק הוא בצד הפנימי של הקורות.

אפנה חזרה לסוכן ואראה מה אפשר לעשות.

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יטען שזה נזק שנגרם לא ממנו

כצפוי...

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: פניתי לסוכן שאמר לי לפנות קודם לזגג.

שלחתי מייל עם תמונות וביקשו שאגיע למקום. כשהגעתי הם התכחשו לגמרי ואמרו שלא יכול להיות שזה נגרם בגללם.

אני לא מאמין שיכול להיווצר נזק כזה שלא כתוצאה מהחלפת השמשה בעיקר בגלל שהנזק הוא בצד הפנימי של הקורות.

אפנה חזרה לסוכן ואראה מה אפשר לעשות.

צפוי ותתחיל לתעד. תתחיל בתרשומת לעצמך בה תתעד את כל מהלך העניינים עד כה, כולל פניות בכתב ופגישות (כתוב לך מה היה שם).

אחכ תעביר לסוכן שלך מכתב מסודר המגולל את המצב ולבסוף בקש להחזיר המצב לקדמותו.

זה אם ברצונך לעשות זאת. נסה גם לבדוק קודם מה קורה אם חברת הביטוח מסכימה, איפה זה מבוצע? שלא בסוף תצא עם פחחות לא טובה.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שהוא יסדר את זה .אולי להבא לפני שנותנים את הרכב לזגג לצלם את החלון עם תאריך ושעה וזה הוכחה שלא היה נזק למסגרת .גרמת נזק תתקן אל תתחמק לא מבינים שהמידע מתפשט כמו שריפה בשדה קוצים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, הסוכן ביקש שאלך לצבעי או מוסך שייתנו חוות דעת אם הנזק נגרם מהעבודה (למרות שברור שכן, אחת השריטות גם עוברת במקום שהשמשה מכסה) והערכה לעלות תיקון. לאחר מכן נגיע לשמאי של הביטוח ולתביעה.

יש למישהו המלצה למוסך, זגג או צבעי באיזור רחובות\מצפה רמון שיוכל לעזור לי עם זה?

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...