Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת דלקן פרטי - למה זה לא יותר נפוץ?

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור יוצא ליסינג לשעבר, אני רגיל להכנס לתחנה ולתדלק. זהו. לכן גם כשעברתי לרכב פרטי לא רציתי לוותר על הנוחות הזו, לא רוצה לצאת, להוציא ארנק, להוציא כרטיס אשראי, להעביר בקורא, להקיש ת.ז ומספר רכב, ואז להמתין לאישור, ואז סוף סוף להתחיל לתדלק.

אז יש פתרון - דלקן פרטי. מה זה אומר ולמה זה טוב ?

אני בחרתי בדלקן של חברת דלק, אז אפרט את התנאים שקיבלתי ואיך זה עובד :

1. התשלום יורד מחשבון הבנק תוך יומיים מהתדלוק.

2. בסוף כל חודש מתקבל במייל דף פירוט של כל התדלוקים.

3. מחיר לליטר בנזין 95 בהנחה של 19 אג' ממחיר שירות מלא (שזה מחיר של שירות עצמי, רק שאפשר לקבל שירות מלא באותו מחיר), בכל תחנות דלק.

4. הנחה של 23 אג' לליטר לבנזין 95 ב4 תחנות מועדפות לבחירה, אפשר לשנות בחירה כל חודש.

5. הנחה של 1.2 ש"ח ממחיר מחירון לדלק 98.

6. הדלקן עצמו חינם כולל התקנה והעברה לרכב אחר (אחד) במהלך 3 שנים.

7. אני התעקשתי וקיבלתי דלקן עם חיבור לספידומטר בחינם, מדובר במשדר קטן שיושב על שקע OBD, בלי חוטים ובלגאן. מה שאומר שאני מקבל מעקב צמוד ללא מאמץ על צריכת דלק ונסועה חודשית. התקנה בוצעה במקום לבחירתי, 10 דקות עבודה.

8. אפשר לבקש בנוסף גם כרטיס תדלוק שמאפשר לתדלק כל רכב אחר על אותו חשבון.

9. אין תשלום חודשי קבוע. לא תידלקת לא שילמת, ואין מינימום שימוש.

10. אין כמובן שום מניעה לתדלק בכל תחנה אחרת כרגיל, למקרה שלא מצאת תחנה של הרשת או שיש מחיר עדיף.

חסרונות? לא ממש מצאתי. באמת שזה אחלה דבר. ואני לא מכיר אף אחד בסביבה שלי שעשה את זה.. חוסר מודעות?

מבדיקה שלי יש דלקן לחברות דלק, פז, דור אלון, סונול.

דלקן אוניברסלי אמור להיות מתישהו בשנה הקרובה, ואז יצטרכו להחליף את כל הדלקנים כנראה, ונוכל לתדלק בכל תחנה עם כל דלקן.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

10. אין כמובן שום מניעה לתדלק בכל תחנה אחרת כרגיל, למקרה שלא מצאת תחנה של הרשת או שיש מחיר עדיף.

האם במקרה זה אתה משלם רגיל עם אשראי או שגם זה באופן אוטומטי דרך הדלקן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מספיק ידוע לאנשים, שניתן להתקין דלקן באופן פרטי.

לא לכולם יש את הזמן או הרצון לחפש את הדברים האלה ולנסוע להתקין.

את ההנחה המדוברת שאתה אומר בנוגע לדלקן, זה לא משהו מיוחד, זו הנחה שכבר קיימת בתחנת דלק עצמה.

כך שאין פה הרבה הבדל בין לתדלק לבד לבין לתדלק עם דלקן, המחיר יוצא אותו מחיר.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה לעשות את זה.

אתה משלם במזומן במקום במועד חיוב כרטיס האשראי.

אם יש בתחנה שאתה מתדלק בה הנחה יותר גדולה לא תקבל אותה.

בהרבה תחנות השטיפה חינם בתדלוק לא תופסת אם אתה עם דלקן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוטביציה זה לא המחיר דווקא, אלא הנוחות, ריכוז הוצאות דלק חודשי, תדלוק בשירות מלא במחיר של שירות עצמי, מעקב קילומטרז' וצריכת דלק, וכל זה בחינם.. אז למה לא ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוטביציה זה לא המחיר דווקא, אלא הנוחות, ריכוז הוצאות דלק חודשי, תדלוק בשירות מלא במחיר של שירות עצמי, מעקב קילומטרז' וצריכת דלק, וכל זה בחינם.. אז למה לא ?

אני עם פזומט ותמיד ויצא ומתדלק לבד. היתרון היחיד זה האפשרות להיכנס למסלול השירות המלא בלי לשלם את האקסטרא.

לגבי דוחות שאתה מתדלק בכ. אשראי יש לך את זה בדוח האשראי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תביעה ייצוגית שחברות הדלק דפקו מחירים לבעלי דלקנים במשך שנים. מעל המחיר ללקוח מזדמן.

יש כרטיס אשראי ואז יש חופש בחירה לתדלק בכל תחנה בארץ . למה להגביל את עצמך וגם לשלם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עשיתי כי זה היה דרך טרייד מוביל, וגם קראתי את כל הסכם ההצטרפות, והוא פשוט לא מצא חן בעיני,

בנוסף עם עובדים רק עם דלק או סונול לא זוכר בדיוק, וזה ממש לא טוב לי, כי אין בקרבתי אף תחנה מאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה לא מרוכז לי בנפרד באשראי, זה בבלגאן עם כל שאר הרכישות וזה לא מסוכם, והקטע של תיעוד קילומטרז' וצריכת דלק הוא ממש בונוס גדול.

אני לא אוהב לצאת ולתדלק לבד, וגם אם כן - למה להתעסק עם כל הסאגה של הקלדות? זה מוציא אותי מדעתי האמת.

עם דלקן אתה יוצא, מכניס את המשאבה ומתדלק. כשבחוץ 35 מעלות או 5 מעלות כל שניה נראית כמו נצח.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי חסרונות מהותיים:

1) התשלום הוא במזומן בפועל ולא באשראי.

2) המחיר לליטר גבוה מדי. באזור מגורי יש תחרות גדולה יחסית ויש תחנות שמציעות 40 אג׳ הנחה בתדלוק עצמי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תביעה ייצוגית שחברות הדלק דפקו מחירים לבעלי דלקנים במשך שנים. מעל המחיר ללקוח מזדמן.

יש כרטיס אשראי ואז יש חופש בחירה לתדלק בכל תחנה בארץ . למה להגביל את עצמך וגם לשלם יותר.

אבל אני לא מוגבל ולא משלם יותר, אני יודע בדיוק כמה אני משלם ויכול לבחור לתדלק איפה שבא לי.

שוב - המחיר זה לא המניע העיקרי שלי, עוד 5 שקלים פחות או יותר על מיכל לא ישנו לי הרבה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי חסרונות מהותיים:

1) התשלום הוא במזומן בפועל ולא באשראי.

2) המחיר לליטר גבוה מדי. באזור מגורי יש תחרות גדולה יחסית ויש תחנות שמציעות 40 אג׳ הנחה בתדלוק עצמי.

מי שקריטי לו האשראי - אכן חיסרון. לי זה לא ממש משנה אם זה יורד במיידי או בסוף החודש, זה אותו כסף בסוף.

אני ממילא מתדלק בתחנות הרגילות ולא טורח לחפש תחנות מוזלות, אז המחיר זהה מבחינתי או קצת יותר זול בתחנות שבחרתי.

גם אם יש תחנות שנותנות 40 אג' הנחה במקום 19-23, זה עדיין מתבטא בסוף ב-7-8 שקלים לתדלוק, לא שווה את הטירחה מבחינתי.

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...