Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוו"ד על שטיפת רכב - מעלה אדומים (בקניון)

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 2444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן כולם. אני כותב את הדברים ביישוב הדעת אחרי מספר ימים בהם נחה דעתי במקצת.

הייתי בשבוע שעבר בשטיפה בקניון מעלה אדומים בקומת החניון 1-.

כשהגעתי רציתי רק חיצוני, נין לי המחיר של 40 ש"ח - הסכמתי והחלו. בסיום החיצוני שאלתי את העובדים כמה עולה גם פנימי, אמרו שזה 60 יחד עם החיצוני.

אחלה. עובדים. מגיע בעל הבית ואומר להם מה קורה, אומרים לו הוא (אני) ביקש רק חיצוני ואז ביקש פנימי. סבבה. אני מגיש לבוס שטר של 50 עם עוד מטבע של 10 שקלים.

"מה זה?" הוא שואל אותי. "מה שביקשתם. 60 שקל פנימי וחיצוני".

"מה פתאום! אני ואה את המצב של הרכב זה 80". אז אמרתי להם חבר'בה - תפסיקו ויאללה. ביי.

בעל הבית אומר להם להמשיך "תעשו לו VIP" עאלק.

VIP? השאירו את כל הדלתות מלוכלכות (ילדה בת שנתיים שאוכלת גליגל במושב האחרוי לא תשאיר את הדלת נקיה) מלא אבק בתוך הרכב בקצוות של הפלסטיקה, אבק במקומות של השטיחים, שטיחים שהוכנסו רטובים לרכב, ספי כניסה מלוכלכים, לוח שעונים מלוכלך, שמשות עם סימני ניגוב יבשים ועוד.

:evil::evil::evil:

עוד החבר'ה שלו רצו 10 ש"ח טיפ כל אחד(!!!).

לשם - אני לא חוזר. מקווה שגם אתם לא תחזרו. נוכלים :evil:

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף שילמתי 60. שזה לאחר שיחה עם חברים גם יקר מאוד. הייתי אצל ההורים שלי והחלטתי לשטוף שם את הרכב. שטיפה בשער בנימין לוקחים 40 פנימי + חיצוני ומשאירים בסוף עץ ריח חדש עם TURTLE DASHBOARD WAX בריח וניל.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יקר וגם לא נקי! וזלזול בלקוח. טוב שכתבת יוצא לי לבקר במעלה אדומים מפעם לפעם. ואכן יש במנהרת הקניון מכון שטיפת רכב שמתברר שהוא מזלזל בלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מה פתאום! אני ואה את המצב של הרכב זה 80".

(ילדה בת שנתיים שאוכלת גליגל במושב האחרוי לא תשאיר את הדלת נקיה)

מקריאה בין השורות קיבלתי את הרושם שהרכב שלך מלוכלך יותר מהממוצע ויתכן שזו הסיבה לכך שלא צחצחו אותו. היתכן?

גילוי נאות: מימי לא הייתי במעלה אדומים ואין לי שום קשר לאף מכון רחיצת רכב.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל תחנת שטיפומט

https://www.pango.co.il/services/vehicle/shtifomat

אם גם ככה משאירים את הרכב נקי-חצי-קלאצ' אז לפחות גם לשלם להם חצי מחיר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה בין השורות קיבלתי את הרושם שהרכב שלך מלוכלך יותר מהממוצע ויתכן שזו הסיבה לכך שלא צחצחו אותו. היתכן?

גילוי נאות: מימי לא הייתי במעלה אדומים ואין לי שום קשר לאף מכון רחיצת רכב.

אני חושב שזה לא נדיר שילדה אוכלת גלדיה במושב האחורי. יש עוד רבים כמוני, שגם הם ברוב פשעיהם מכניסים את הרכב לשטיפה. שוטפי הרכב מכירים את זה לדעתי. גלידה/אבל מעל הממוצע לא אמורים להרתיע מכוני שטיפה, בטח ובטח שלא אמורים לגרום להם לעשות חצי עבודה.

דרשת X? אני מוכן לשלם? יופי! תעשה את העבודה כמו שצריך. אל תגיד לי באמצע שזה X+Y, כי אז אתה מיד נראה בעיני כנוכל/אדם לא אמין בעליל, שאני אשקול בכובד ראש אם להיכנס לעסק שלך שוב. לא מדובר כאן רק בשטיפת רכב, אלא בכל עסק. תאר לך שאתה קונה חולצה, כתוב עליב 90 ש"ח ובפועל בקופה אתה צריך לשלם 110 ש"ח. לא תדרוש את זה במחיר הנקוב על החולצה?

בדיוק כך בכל מקום, גם במכון שטיפה. אני חייב לציין כי את השטיפה החיצונית עשו מעולה.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועיים הזמנתי דירת נופש ללילה אחד דרך booking .

המחיר היה X אך חויבתי ב X + 30 אירו "דמי ניקיון". (לא השארתי דירה מלוכלכת , הם לקחו מראש)

שלא לדבר על מס עירוני של 1 אירו לאדם שלוקחים בכל מקום לינה.

לפני חודשיים נסעתי במונית משדה התעופה NEWARK ל JFK .

נאמר לי מחיר בסיס ועליו יש להוסיף כבישי אגרה , טיפ , דמי מזוודה ואולי עוד משהו

כנראה לא רק אצלנו אוהבים להוסיף תוספות .

אינני מצדיק כמובן את התנהגות תחנת השטיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ המצב לא כל כך גרוע כמו מדינות מסוימות, כיוון שכאן קיימת חובה לפרסם מחיר כולל כל המיסים ואילו בארה״ב אתה מגלה בקופה שעל מחיר האייפון יש להוסיף מס עירוני, מס מדינה ושאר ירקות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פראייר! 80 שקל הם קיבלו הנבלות יקבלו עוד 40 שקל טיפ? על מה ולמה?! 4 אנשים /לא מסוגלים לעשות עבודה טובה... אני לבד אם היה לי קצת יותר זמן הייתי עושה עבודה פי 1000 יותר טובה, כי זה שלי.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בסוף שילמת 80?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...