Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

player unknown battlegrounds -או- בא לי לחזור להיות גיימר

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 2416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר להגיד שבשנה + האחרונות הכנסתי אולי שעתיים בנטו הישאבות אל תוך משחק, בעבר הייתי מבלה שעות ב COD, BF, Assasin's Creed ואפילו simcity 2013 נכנס שם איפשהו באמצע.

בזמן האחרון אני בקושי מצליח להרים את עצמי מהספה לשבת מול המחשב, וכשאני כבר שם אני מרים רגליים על השולחן ונשאב לתוך YouTube.. גם מרגיש לי שהסבלנות שלי פשוט אפסית ביחס לפעם.. למרות שאני ממש רוצה, אם כבר הואלתי בטובי להתחיל משחק, אני משתעמם אחרי 20 דקות.. החוויה האחרונה שזכורה לי לטובה היתה ב Fire Watch, פשוט משחק שואב ומדהים שיכלתי להישאר מולו שעות.

מכיוון היותי עדיין גיימר בנשמה (או אולי מדובר פשוט בסינדרום הנוסטלגיה.. מקווה שלא) אני עדיין עוקב אחרי כמה יוטיוברים שרוב הסרטונים שלהם סובבים סביב משחקים כאלה ואחרים.

בזמן האחרון ישנה תופעה נרחבת, אפשר אולי להגיד שאחד המשחקים הכי "משוחקים" ברשת הוא player unknown battlegrounds. קראתי את ה reviews, ראיתי המון סרטוני משחק ונראה לי, ממש ממש נראה לי, שבא לי..

עם זאת, אני יודע שהמשחק עדיין ב early access ואין למה לצפות מבחינת שלמות נטו, אבל ממה שראיתי עד כה המצב לא רחוק משם.

לאלה מכם שאוהבים משחקים בסגנון Battle Royal (סגנון DayZ, H1Z1) תנו קצת תגובות, למישהו שלא ממש שיחק במשחק בסגנון אבל רואה את עצמו מתחבר. ומת לחזור לשחק..

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משחק מעולה, שעות של הנאה ומתח.

יחסית ל early access הוא יותר מבסדר גמור. כמה שטיקים פה ושם, אבל לא משהו רציני. רצוי מחשב עם חומרה טובה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחק כיף, אבל המון דברים שבורים שמביאים עצבים. דרוש מחשב דומה לזה שהיה דרוש עבור Crysis ב 2007, למרות שבמקרה הזה הגרפיקה בינונית מינוס מינוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחבק גיימר כבר קרוב ל 30 שנה מאז שאני זוכר את עצמי אטארי עם טייפ קסטות ,מגסון PS, הכי התחברתי ל PC .

משחק בעיקר משחקי מולטי ברשת לא אוהב סינגל .

משחק כשעה שעתיים בערב.

קניתי BF1 ובקושי משחק לא אוהב WW1.

גם אני נפלתי ל PUBG ומשחק יחד עם יורש העצר. המשחק דורש המון מחשבה זה לא FPS קלאסי שאתה מתחרע עם M1

ממש התחברתי לבטאל רויאל.

זוגתי אומרת שגיימינג עדיף מערבי פוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב די חזק ויעמוד בזה בגבורה לדעתי, לפני כמה חודשים שודרג ה 660ti ל 1060 ושאר הירקות לא יגרמו לצוואר בקבוק. גם אני מעדיף בעיקר משחקי רשת מרובי משתתפים למרות שמידי פעם צץ לו איזה משחק ששווה single.

לא יכולתי כבר לעמוד בזה, ומזמן לא התפנקתי במשחק חדש ב steam אז טסתי הביתה מהעבודה וההורדה כבר ב50%.. אחזור מחר לעדכן. אם אתעורר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחק נוראי, לא מומלץ בכלל, יהרוס לך את הבריאות, תתמלא כול פעם ברצון ללחוץ ALT+F4 , אני יודע שאני לא יכול להתאפק והנה אני כותב את התגובה אחרי משחק אחד שהתעצבנתי ממנו.

ממכר, נוראי, מעצבן, מה לא. אחלה 30$.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב די חזק ויעמוד בזה בגבורה לדעתי, לפני כמה חודשים שודרג ה 660ti ל 1060 ושאר הירקות לא יגרמו לצוואר בקבוק. גם אני מעדיף בעיקר משחקי רשת מרובי משתתפים למרות שמידי פעם צץ לו איזה משחק ששווה single.

לא יכולתי כבר לעמוד בזה, ומזמן לא התפנקתי במשחק חדש ב steam אז טסתי הביתה מהעבודה וההורדה כבר ב50%.. אחזור מחר לעדכן. אם אתעורר.

סיים להוריד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחק נוראי, לא מומלץ בכלל, יהרוס לך את הבריאות, תתמלא כול פעם ברצון ללחוץ ALT+F4 , אני יודע שאני לא יכול להתאפק והנה אני כותב את התגובה אחרי משחק אחד שהתעצבנתי ממנו.

ממכר, נוראי, מעצבן, מה לא. אחלה 30$.

גדול :)

סיים להוריד?

מה זה סיים.. 17:45 התחלתי הורדה, 19:00 הייתי כבר ב match הראשון, 5 שעות נעלמו בשניה, חשבתי שנחטפתי ע"י חייזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול מכרתי את ה 1060 שלי לטובת 1080 כי נמאס לי מנפילות FPS במקומות עם שיחים :roll:

ממליץ לכולם לשים את ההגדרות המשמעותיות על Very Low - משפר משמעותית את הריאות, כשאני התחלתי אף אחד לא אמר לי את זה ולא הבנתי למה אני לא מצליח לראות כלום :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמה נקודות משחקן מתחיל:

1. הבנתי שהויכוח התמידי הוא על הזמן שהעיגול נותן לשחקן לטייל עד שהוא מצטמצם. לדעתי יכלו להאריך את הזמן המוקצב, לפחות בשני העיגולים הראשונים, חבל שיש כל כך הרבה מפה אבל לרוב האיזורים הרחוקים מהמרכז אין סיכוי להגיע אלא אם כן עושים Loot מהיר ומוצאים רכב וטסים איתו לכיוון המרכז. הייתי נהנה קצת יותר אם היה יותר זמן ל Exploring. מה גם שאני מוצא את עצמי לפעמים בסימולטור ריצה מאשר במשחק נטו.

2. קשה להצמד למנטרה שלחסל אנשים זו לא המטרה, אלא לשרוד. ה sweet spot הוא למצוא את עמק השווה בין הדחף לחסל\לרדוף לרציונל של להגיע למרכז ולשרוד כמה שיותר.

3. חייב לשנות את מקש i (תפריט מלאי) למשהו יותר נוח.

4. המחשב עמד בגבורה בהגדרות Ultra :)

5. אפשר לחסל מישהו באגרופים גם אם יש לו M16 ואקדח ומלא תחמושת. Noobs :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמה נקודות משחקן מתחיל:

1. הבנתי שהויכוח התמידי הוא על הזמן שהעיגול נותן לשחקן לטייל עד שהוא מצטמצם. לדעתי יכלו להאריך את הזמן המוקצב, לפחות בשני העיגולים הראשונים, חבל שיש כל כך הרבה מפה אבל לרוב האיזורים הרחוקים מהמרכז אין סיכוי להגיע אלא אם כן עושים Loot מהיר ומוצאים רכב וטסים איתו לכיוון המרכז. הייתי נהנה קצת יותר אם היה יותר זמן ל Exploring. מה גם שאני מוצא את עצמי לפעמים בסימולטור ריצה מאשר במשחק נטו.

2. קשה להצמד למנטרה שלחסל אנשים זו לא המטרה, אלא לשרוד. ה sweet spot הוא למצוא את עמק השווה בין הדחף לחסל\לרדוף לרציונל של להגיע למרכז ולשרוד כמה שיותר.

3. חייב לשנות את מקש i (תפריט מלאי) למשהו יותר נוח.

4. המחשב עמד בגבורה בהגדרות Ultra :)

5. אפשר לחסל מישהו באגרופים גם אם יש לו M16 ואקדח ומלא תחמושת. Noobs :)

כנראה ש "עמד בגבורה" שלנו שונים, פחות מ 120FPS לא מתקבל אצלי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי fps בזמן אמת כי לא רציתי להיות מוטרד מזה, זה כמו לראות כל הזמן אחוז סוללה בטלפון, אתה כל הזמן מסתכל על זה.. היום כשאני יודע שהמשחק לגמרי "שחיק" אבדוק, היו פה ושם איזורים שיכלתי להרגיש נפילה אבל ממש לא משהו שגרם לזה להיות לא נסבל או גורע מהמשחקיות.

הבנתי שכדאי להוריד למינימום את ה Foliage תחת הגדרות גרפיקה, גם כי זה נותן בוסט רציני ל fps וגם כי זה מוריד את כמות העשביה ב90% מה שגורם לכל אחד שחושב שהוא מתחבא שם להיות חשוף כמעט לגמרי ובנוסף יש הרבה פחות הפרעות כשמורידים אנשים שצמודים לקרקע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירוץ על radeon hd 7950 oc boost 3gb gddr5?

או להתחיל לחסוך ל1060? (משחק רק 1080p).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...