Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

player unknown battlegrounds -או- בא לי לחזור להיות גיימר

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 2436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדר"כ אני משחק ב-overwatch ב-ps4, אבל אחרי צפייה בכמה סרטונים החלטתי לנסות את pubg. ממש התאהבתי, תחושת הלחץ שהמשחק משרה מזכירה סרטי סלאשר. הדירוג הכי גבוה שהגעתי אליו הוא 7

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואו, רק הריגה אחת. איך הצלחת להתחמק מאנשים בכזו יעילות? היה לך מזל וצנחת עמוק בתוך העיגול הלבן?

עריכה אחרונה על ידי mystopp

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, רק הריגה אחת. איך הצלחת להתחמק מאנשים בכזו יעילות? היה לך מזל וצנחת עמוק בתוך העיגול הלבן?

לא ממש לא, דווקא רחוק מאוד.. אני נוטה לא לחפש יותר מידי היתקלויות, ממלא את התיק ואת הכתפיים ומתקרב לאיזור המרכז, כשאני כבר באיזור די מרכזי בעיגולים שלקראת סוף המשחק אני מתחבא בשיח או במקום אסטרטגי כזה או אחר ולומד את השטח, ממתין לטעויות של אנשים. אם יש לי משתיק אני לוקח יותר סיכון ומחסל, אם לא אני מחכה להזדמנויות שלא יסגירו אותי. אבל זה לא תמיד ככה, לעיתים קרובות בא לי פשוט לחסל אנשים ואני לא חושב על ניצחון במערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה התקמפרתי היום עד הטופ 10, חוויה מעניינת (לזכותי יאמר שהיה לי חרא של loot). המשחק הזה מעולה

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נקרא להתקמפר 8)

יכול להיות, אבל יש הבדל בין להתקמפר בשביל לחסל אנשים ולהתקמפר כדי להשאר השורד האחרון.

ב COD התנהגות כזאת היא לגמרי התקמפרות, אבל במשחק מהסוג הזה אני מעדיף לתייג אותה תחת "אסטרטגיה".

מה גם, כמו שכתבתי כמה דפים קודם, במשחק הזה חייבים לפעמים לוותר על היצר לחסל, כי לא זו המטרה, המטרה היא לשרוד. כמובן שלחסל לפעמים הרבה יותר כיף ולכן אני גם חוטא בזה לעיתים קרובות, אבל nothing beats את ההרגשה של ניצחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה התקמפרתי היום עד הטופ 10, חוויה מעניינת (לזכותי יאמר שהיה לי חרא של loot). המשחק הזה מעולה

Sent from my iPad using Tapatalk

מעולה וממכר השיט הזה

התחלתי לשחק בשרתי קסטום עם 8 אנשים ב squad חוויה מאוד מעניינת.

יכול להיות, אבל יש הבדל בין להתקמפר בשביל לחסל אנשים ולהתקמפר כדי להשאר השורד האחרון.

ב COD התנהגות כזאת היא לגמרי התקמפרות, אבל במשחק מהסוג הזה אני מעדיף לתייג אותה תחת "אסטרטגיה".

מה גם, כמו שכתבתי כמה דפים קודם, במשחק הזה חייבים לפעמים לוותר על היצר לחסל, כי לא זו המטרה, המטרה היא לשרוד. כמובן שלחסל לפעמים הרבה יותר כיף ולכן אני גם חוטא בזה לעיתים קרובות, אבל nothing beats את ההרגשה של ניצחון.

זה היה בצחוק, מונה ההריגות לא מעניין כמו הדירוג שלך בסוף המחשק , זה לא FPS, משחק אסטרטגיה הישרדותי ממבט ראשון או שלישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...