Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליום יום עם FUN עד 85K

aleXtc
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מתבלט איזה רכב לקחת ליום יום שיכלול גם FUN בתוכו.

עד עכשיו עלו הרכבים הבאים -

Seat leon 2015 1.2

Mazda 3 2015 2.0 (hatchback)

Alfa giulietta 2013 1.4

כל רכב שונה מהשני, ובמקרה של ג'ולייטה גם השנה.

אשמח לשמוע המלצות נוספות עבור רכב ליום יום עם מספיק כוח שיוכל לספק לי גם קצת כיף בסוף שבוע.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיאט לאון הFUN יגמר לך כאשר הגיר ילך (אם מדובר על רובוטי)- יש עדיין המון תקלות בגירים הללו ואמינותם מוטלת בספק.

לגבי הג'ולייטה מול המאזדה 3- זו השוואה טיפה בעייתית- הג'ולייטה מיוחדת יותר מצד אחד אבל מצד שני כנראה שה 3 תהיה זולה יותר לאחזקה.

הייתי בוחר ב 3 מנוע 2,000 מאובזרת קומפלט.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 ליטר, תעבור למצב טיפטרוניק ותקרע את הרכב בסיבובים.

בהצלחה!

אהבתי את השורה הראשונה בתגובה שלך קולאוטי :).

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיאט לאון הFUN יגמר לך כאשר הגיר ילך (אם מדובר על רובוטי)- יש עדיין המון תקלות בגירים הללו ואמינותם מוטלת בספק.

לגבי הג'ולייטה מול המאזדה 3- זו השוואה טיפה בעייתית- הג'ולייטה מיוחדת יותר מצד אחד אבל מצד שני כנראה שה 3 תהיה זולה יותר לאחזקה.

בלאון זה תלוי איך הוא שומר על הגיר..לא כולם נהרסים

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכתי לציין שאת הלאון והג'ולייטה אני מעדיף עם גיר ידני.

הלאון סובלת הרוב מבעיות גיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על גיר ידני,הלאון עדיפה וגם תצרוכת הדלק תהיה טובה יותר.

הגיר הרובוטי- יש בו תקלות גם בשנתונים מאוחרים יחסית (אולי לא באותה כמות כמו שנתונים לפני, אך עדיין לא חף מתקלות ולא תרצה למהר לשלם 4,500 על מצמדים או 8000 ומעלה על מכטרוניק במורשה היבואן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על גיר ידני,הלאון עדיפה וגם תצרוכת הדלק תהיה טובה יותר.

הגיר הרובוטי- יש בו תקלות גם בשנתונים מאוחרים יחסית (אולי לא באותה כמות כמו שנתונים לפני, אך עדיין לא חף מתקלות ולא תרצה למהר לשלם 4,500 על מצמדים או 8000 ומעלה על מכטרוניק במורשה היבואן).

אז מבחינת מנוע זה רכב אמין? נראה שהבעיה היחידה שמשום מה מביאים לארץ רק 3 דלתות ידנית. הזוי!

יש עוד המלצות לרכבים באותה קטגוריה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל איביזה/גולף ודומותיה ידניות בסדר גמור,לא היו נושאים שדיברו על תקלות במנועים בשנים הללו.

בשנתונים קודמים היתה בעיה של שרשרת תזמון/משאבות מים אבל אין תלונות במודלים האחרונים אז כנראה,שדברים הסתדרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאלפא ידנית. אין מה להשוות את הכוח שלה. 170 כ"ס לעומת הרבה פחות בלאון 1.2 ומאזדה משעממת. האלפא הרבה יותר מיוחדת. מותג פרימיום ספורט ולא עממי. עיצוב איטלקי שלא נמאס ממנו. ויתרון של 5 דלתות לעומת הסיאט

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מצליח להבין מה אנשים מוצאים בלאון מבחינת נהיגה. יצא לי לנהוג עליה מעט וחוץ מכח אין שם כלום.

אני רחוק מלהיות מומחה גדול לנהיגה אבל הרכב פשוט היה כל כך משעמם, עד כדי כך שהמאזדה 3 של חברה שלי הרגישה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לדעת שאני כבר שבועיים מחפש רכב ולא מוצא כלום.

החיפושים באמת התרכזו על אלפא ידנית 2014...בלוח קיימות - 0 , 2013 קיימות רק 2 שעומדות אצל סוחרים. מבדיקה שלי עם גיא מאוטואיטיליה (אחלה גבר!) אמר לי שיש להזהר מאחת לא מתוחזקת כי יש סיכוי גדול שילך להן המולטי-אייר או הטורבו. אופציה נוספת זה לחפש אחת עם TCT מתוחזקת (הרבה עבודה).

מנגד כבר התפשרתי שאין לאון ידנית בארץ עם 5 דלתות FR עם 180 כ"ס ומצריך אותי לקחת אחת עם DSG7(מפחידדד), כאשר העלות שלה יותר גבוהה מהאלפא - בסביבות ה100K.

שאר החברות מציעות אחלה קרטינגים מכוניות 3 דלתות או ממש קטנות.

מה בן אדם רוצה? רכב מוגדש חזק עם 5 דלתות! אפילו העלתי את התקציב ל100.

עריכה אחרונה על ידי aleXtc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתסכל ולא מובן בכלל למה קשה למצוא רכב, כנראה שהדרישות שלי גבוהות.

נשברתי מלחפש אחת ג'ולייטה ידנית משנת 2013 ומעלה - כי אין. מתחיל לשקול TCT למרות שאין לי הכרות עם התיבה ואמינותה.

יורד מלאון 1.8 עם DSG כי לא בא לי כאב ראש. (לא מבין איך לא הביאו לארץ ידנית!)

מחפש מאזדה 3 ספיריט 2.0 האצ'בק - קשה למצוא אבל צריך להסתכל כמה.

מתחיל אפילו לשקול פיג'ו 308 2016...(לא יודע איזה פאן יש פה בכלל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשיך לעדכן-

לגמר עלו -

פורד פוקוס אקובוסט 2012 עם קרוב ל100K ידנית יד שנייה שמפורסמת בפורום. עדיין אוסף חומר לגבי המנוע של הרכב בגלל שלא ידוע לי האמינות שלו.

אלפא ג'ולייטה 2013 עם 82 אלף ק"מ ידנית יד ראשונה. גם פה עדיין אוסף חומר לגבי אמינות ולאיזה דברים לצפות - עד עכשיו הבנתי שלרכבים האלו יש בעיה שהמולטיאייר או הטורבו פשוט מתים סתם ככה.

שתי המכוניות יספקו פאן ליום יום ועם נתונים דומים וכנראה גם תחזוקה דומה מעבר לביטוח שקצת יותר יקר באלפא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...