Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליום יום עם FUN עד 85K

aleXtc
שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי 'זורק' לך משהו אחר לגמרי, פחות 'ספורטיבי' בהגדרה, אבל עם הרבה FUN לטעמי - סיטרואן קקטוס.

אפילו בדגם הבסיס הידני, בלי טורבו, הרכב הזה מוציא חיוכים לרוב. קח את הטורבו והוא יוציא הרבה יותר מחיוכים. קח את הדיזל (זו שמוצעת למכירה כאן בפורום) והוא יהיה גם חסכוני בטירוף ועם מומנט מכובד.

כבונוס, אם תקנה חדש - תהנה מחמש שנים של אחריות מלאות. אם תקנה את הדיזל המשומש - רק עוד שנתיים וחצי.

סתם רעיון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המולטי-איר והטורבו לא מתים סתם.

במידה וטופלו אחת לשנתיים, ועם שמנים לא איכותיים.

נוצרו משקעי בוצה, ואספקת השמן במנוע די גרועה, ולכן הם כושלים.

צריך לבדוק כיצד הרכב מתוחזק, וכי ביצעו טיפולים נכונים אחת לשנה.

וללא סימני בוצה שמן שרוף, או בעייית לחץ שמן.

אפשר ולפני הבעיות תופיע נורת לחץ שמן מהבהבת קלות - במוסכי החברה במצב הנ"ל.

מבצעים פלאשינג והחלפת שמן ופילטר.. וגם נותנים אחריות, ובד"כ הבעיה מסתדרת.

(לפני כ 1-3 שנים. היה דיון על רכב, אשר לאחר תחילת הבעיה טופל במוסך המרכזי של החברה.

בוצע פלאשינג והחלפת שמן - והבעיה הסתדרה )

הבדיקה די קלה - לקחת למוסך המבין ברכבים הללו, לבדוק טיפולים, וסימני בוצה -

במצב גבולי - אפשר לבצע טיפול פלאשינג נכון, והחלפת שמן, ולרוב המנוע מתנקה והסיכוי לבעיה יורד.

יותר מכך - אני מבצע וממליץ לחברי , כאשר קונים כל רכב בין יותר מ 4 שנים ומעל 80.000 ק"מ.

ורוצים שקט נפשי , לבדוק סימני בוצה, ולבצע פלאשינג בכל-מצב - כישור קו.

רצוי לבצע זאת במוסך טוב המבין ויודע לבדוק נכון, את גל הזיזים ועקת השמן.

ועם פלאשינג קל - אנו מקבלים ניקיון במנוע, והחזרת עבודת שמן המנוע לתנאים טובים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המולטיאר והטורבו מתקלקלים לרוב כתוצאה מהזנחה, ולכן חשוב לחפש אקזמפלר שמור שטופל כל שנה. (לא בעיה למצוא אחד כזה אבל יכול לקחת קצת זמן)

מעבר לזה מסכים עם כל מילה של אייל וגם אני ביצעתי פלאשינג כשקניתי את הרכב שלי (מנוע כמעט זהה לג'ולייטה)

הTCT גיר דיי אמין אבל אם יש אפשרות ללכת על ידני אז יש פה הזדמנות לקבל קצת יותר שקט נפשי וגם הנאה מסוג אחר.

לדעתי הפוקוס אקובוסט אופציה מעניינת ורוב הסיכויים שזה מה שאני הייתי קונה במקומך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

ממשיך לחפש ג'ולייטה ידנית כי עד עכשיו נתקלתי ברבות שלא טופלו כראוי או אחרי תאונה.

לגבי האקובוסט מאוד מטריד אותי אמינות המנוע בגלל הרבה טענות בחול על הרבה תקלות ואי הכרת המנוע הזה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הפאן ב3 הרכבים האלו?

נכנסתי לשרשור לקבל השראה, אולי מישהו יזרוק איזה פנינה ב85K שכיף איתה וגם אחלה דיילי, מאכזב.

אקובוסט טיטניום. אבל עזוב אני משוחד :)

חוץ מזה שישאר לך מלא עודף מ85 .

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...