Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא נהנה מאופל אסטרה 13'

Sinistro
שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קנינו אסטרה טורבו 13' , בחברת ליסינג, כלומר יד ראשונה הייתה ליסינג ואנחנו יד 2 פרטית.

86K ק''מ

הרכב פשוט לא מהנה, הדוושת גז איטית מאוד, הIX35 שלנו עוקף אותה בתגובת דוושה.

הדוושת בלמים קשה ולפעמים שאתה לוחץ פעם אחת, הלחיצה השנייה תקשה יותר את הדוושה.

הAUX והUSB לא עובדים ואי אפשר לשים מוזיקה, יש מערכת מולטימדיה מקורית של אופל עם מסך מגע, אבל מה זה שווה שרק רדיו ודיבורית אפשר לשים...

המזגן מפוצץ ביותר מדי כפתורים וזה מסובך לתפעול באמצע נהיגה.

ואם זה לא מספיק, הרכב טוחן דלק ... (גם בנהיגה רגועה בעיר)

מה שבעיקר מפריע לי זו דוושת הבלמים, בIX35 היא רכה ונגיעה הכי חלשה בולמת את הרכב, באסטרה צריך ללחוץ יותר חזק לבלימה הכי איטית .. וזה מעצבן ובעיקר מעייף את הרגל.

בכל מקרה אני לא יודע מה לעשות, אני מאוד לא נהנה מהרכב ואני שוקל אולי למכור אותו או לחפש איזה טרייד אין.

עריכה אחרונה על ידי Sinistro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה דברים,

קודם כל הUSB והAUX זה תקלה -ואתה צריך לפנות לחברת הליסינג ודרוש תיקון מכיוון שהרכב הגיע אליך ככה(ניחוש פרוע שחברת הליסינג זה שלמה סיקטס) המערכת לא מקורית מהיצרן אלא מותקנת בארץ(יש לוגו של אופל שהדביקו במסך אבל זה לא מערכת מקורית).

לגבי מכירה - חסרים לנו פרטים על הרכב(קילומטרז וכו') ,

בכל מקרה תתכונן להפסיד כסף ולא מעט - האסטרה הוא רכב עם שוק יד שניה דיי ישנוני ומלא ברכבי ליסינג שרק מחכים בתור ותצטרך להוריד הרבה ע"מ לבצע החלפה אלא אם מדובר ברכב עם קילומטרז נמוך באופן מפתיע - כנ"ל לגבי טריידאין שגם על רכבים מבוקשים יותר נוטה לתת פחות כסף או לחתוך מבצעים.

נסה לקחת אותו לטיפול להחליף שמנים ושמוסך יעיף עליו מבט - אולי יש תקלה שדרושה התייחסות.

לסיום והלקח הכי חשוב - לא קונים רכב ללא נסיעת מבחן, כל רכב מתנהג אחרת מהשני וייתכן שאופי של רכב מסויים לא יתאים לך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים,

קודם כל הUSB והAUX זה תקלה -ואתה צריך לפנות לחברת הליסינג ודרוש תיקון מכיוון שהרכב הגיע אליך ככה(ניחוש פרוע שחברת הליסינג זה שלמה סיקטס) המערכת לא מקורית מהיצרן אלא מותקנת בארץ(יש לוגו של אופל שהדביקו במסך אבל זה לא מערכת מקורית).

לגבי מכירה - חסרים לנו פרטים על הרכב(קילומטרז וכו') ,

בכל מקרה תתכונן להפסיד כסף ולא מעט - האסטרה הוא רכב עם שוק יד שניה דיי ישנוני ומלא ברכבי ליסינג שרק מחכים בתור ותצטרך להוריד הרבה ע"מ לבצע החלפה אלא אם מדובר ברכב עם קילומטרז נמוך באופן מפתיע - כנ"ל לגבי טריידאין שגם על רכבים מבוקשים יותר נוטה לתת פחות כסף או לחתוך מבצעים.

נסה לקחת אותו לטיפול להחליף שמנים ושמוסך יעיף עליו מבט - אולי יש תקלה שדרושה התייחסות.

לסיום והלקח הכי חשוב - לא קונים רכב ללא נסיעת מבחן, כל רכב מתנהג אחרת מהשני וייתכן שאופי של רכב מסויים לא יתאים לך.

המוסך אומר שאין בעיות,

החברה זו החברה שציינת.

יש מצב להחליף מערכת? כי היא לא טובה ואני רוצה להשמיע מוזיקה ולא להיתקע על גלגלצ

כמה זה טוחן דלק?

המנוע זה 1.4 טורבו?

כן 1.4 טורבו

בטנק מלא , זה מראה 500 ק''מ עד לתחנה, כשהIX35 מראה 420 , ולדעתי זה מדד אמין יותר מאשר הק''מ\ליטר שמראה המחשב דרך.

הייתי ברכבים שטנק מלא בשבילם זה 700 ק''מ (פולו רגילה לדוגמה ואוקטביה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על האחריות של חברת הליסינג לדאוג לתקינות המערכת על כל הרבדים שלה - תחזור עם הרכב למגרש ותדרוש שיבדקו מדוע המערכת לא עובדת עם AUX או USB,

אני אוהב לשמוע גם מוזיקה אחרת מרדיו הרבה פעמים, אבל דווקא משתמש בחיבור BT לטובת הזרמת מוזיקה - תבדוק אם המערכת של המכונית תומכת בפונקציה הנ"ל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלמים זה לא משחק, צריך לבדוק את העניין ויפה שעה אחת קודם. ייתכן שיש בעיה במגבר בלם. בכל מקרה אתה לא רוצה לגלות שבבלימת חרום אתה עם דוושה קשה ולא מצליח לעצור כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעת מבחן של רבע שעה אתה לא תגלה יותר מדי דברים, אולי רק תקבל מושג בסיסי על הרכב, וגם אז תהיה מסונוור מעצם העובדה שזה אוטו חדש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, בתור בעלים לשעבר של אסטרה 2012 (חפש שרשור שלי מהעבר), רוב מה שאתה מתאר מצביע על רכב לא תקין. או שחוט (אמרת ליסינג? סליחה, אבל עוד לא פגשתי רכב ליסינג לשעבר שלא קרעו לו את הצורה בדרך זו או אחרת. אפילו הקורולה של חמי, גם כן מ-2012, גם כן לשעבר מליסינג, נראית ומתנהגת כמו רכב בן 10 שלא טופל כראוי, והיא עוד אחת השמורות שפגשתי).

בכל אופן, לא דוושת הבלם צריכה להיות קשה מדי ולא דוושת הגז צריכה להיות "איטית" מדי- ויש לי ניסיון עם IX35, כך שאני יודע להשוות.

לגבי המולטימדיה- כמו שנאמר כאן, זו לא מערכת מקורית אלא סינית גנרית כלשהי, שאני וויתרתי על התקנתה בזמן הזמנת הרכב, כך שאין לי מה לתרום בנושא.

המערכת מפוצצת כפתורים- זה נכון, ולחלוטין תכנון רע. לעומת זאת, במידה והמזגן אצלך הוא בקרת אקלים, כמו שהיה אצלי, אין דבר יותר פשוט מלהפעיל אותו- שים על AUTO, וכל מה שנשאר לך הוא לסובב את גלגל הטמ"פ ימינה או שמאלה בהתאם לצורך. כל השאר, כולל מהירות מאוורר, ישתנה אוטומטית. זו הדרך הקלה ביותר להפעיל את בקרת האקלים באסטרה (אולי גם ברכבים אחרים, לא יודע).

דלק- 1\10 בנסיעה משולבת של 20% בינעירוני + 80% עירוני. לא, זה לא טוב, אבל זה מה יש- לפחות לפי ניסיוני ברכב שהיה חדש בזמנו.

מקווה שעזרתי. בכל אופן, אם אתה עד כדי כך לא נהנה מהרכב אין מה להתלבט- תמכור ותמצא משהו שכן עושה לך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך אומר שאין בעיות,

החברה זו החברה שציינת.

יש מצב להחליף מערכת? כי היא לא טובה ואני רוצה להשמיע מוזיקה ולא להיתקע על גלגלצ

הרכב כבר לא באחריות. לך למתקין מערכות טוב שיבדוק מה הבעיה, אם אין פתרון במוסך.

כן 1.4 טורבו

בטנק מלא , זה מראה 500 ק''מ עד לתחנה, כשהIX35 מראה 420 , ולדעתי זה מדד אמין יותר מאשר הק''מ\ליטר שמראה המחשב דרך.

הייתי ברכבים שטנק מלא בשבילם זה 700 ק''מ (פולו רגילה לדוגמה ואוקטביה)

המדידה שאותה אתה מציין אינה מדד לכלום. תתדלק מיכל מלא, תחלק בסיומו ק"מ בליטרים - זאת הצריכה שלך. המדד אליו אתה מתייחס משתנה כל הזמן כתלות בנהיגה. בדיוק אתמול יצאתי מיקנעם לחיפה עם X ק"מ לאחר נסיעה די חזקה, ולאחר חיפה הגעתי לת"א עם יותר, כי נסעתי רגוע.

בנסיעת מבחן של רבע שעה אתה לא תגלה יותר מדי דברים, אולי רק תקבל מושג בסיסי על הרכב, וגם אז תהיה מסונוור מעצם העובדה שזה אוטו חדש.

זה לא אוטו חדש, ואם אתה בא לבחון אוטו לצרכיך ולא להתלהב, אתה תתייחס אליו בביקורתיות ראויה. אם לתכנן את מסלול הבדיקה כמו שצריך, גם בחצי שעה אפשר לכסות את רוב השימוש האופייני ברכב. יש לי 2 מסלולים כאלה רק בחיפה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

עשית סמטוחה גדולה מכל הדברים אז בוא ננסה לעשות סדר:

1. AUX ו USB כאמור, תקלה. לא ציינת מתי הרכב נרכש אבל או שתחזור לחברת הליסינג או שתתקן לבד. בנוגע לריבוי הכפתורים, מחזק לי את התחושה שהרכב חדש אצלך. לאחר שקצת מתרגלים, זה ה-ר-ב-ה יותר נח שכל פונקציה נמצאת בלחיצת כפתור בודד ולא נדידה בין 3-4 תפריטים.

2. בלמים - כאמור, לא ברור אם מדובר בתקלה או לא, גש למוסך לאיבחון.

3. מדידת צריכת הדלק שלך היא בדיחה, מעבר לזה שכמו שציינו זה תלוי סגנון נהיגה, אתה מניח הנחה שגויה לחלוטין שכל מיכלי הדלק הם בגודל שווה ואז מתאכזב שה IX35 נוסע 500 ק"מ אבל האסטרה רק 450. בקיצור, בצע מדידת צריכה כמו שצריך, מלא מיכל עד שהידית קופצת, אפס מד מרחק ברכב, בתידלוק הבא, חלק את הנסועה כפי שמופיעה בלוח השעונים בכמות הליטרים שתידלקת. אם אתה כבר מתעסק עם מחשב הדרך, מה צריכת הדלק עליה מצביע מחשב הדרך?

גם לאחר שתבדוק צריכת דלק כראוי (או שבעצם לפני), קח בחשבון שלהבדיל מה IX35, אתה נוהג כאן ברכב עם מנוע בעל נפח קטן ועם גדישת טורבו, אם אתה נוסע רגוע, הוא סופר חסכוני, אם אתה עם רגל כבדה על הגז/ נוהג נהיגה ספורטיבית/ מתגרזן, צריכת הדלק יכולה להיות מפחידה ביותר!

על פניו, נראה שקנית רכב שתוחזק בתחזוקת שבר, לא תהיה ברירה חוץ מלבצע יישור קו.

באופן כללי, חוץ מתיבת ההילוכים הסופר מסרסת, האסטרה יופי של רכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

עשית סמטוחה גדולה מכל הדברים אז בוא ננסה לעשות סדר:

1. AUX ו USB כאמור, תקלה. לא ציינת מתי הרכב נרכש אבל או שתחזור לחברת הליסינג או שתתקן לבד. בנוגע לריבוי הכפתורים, מחזק לי את התחושה שהרכב חדש אצלך. לאחר שקצת מתרגלים, זה ה-ר-ב-ה יותר נח שכל פונקציה נמצאת בלחיצת כפתור בודד ולא נדידה בין 3-4 תפריטים.

2. בלמים - כאמור, לא ברור אם מדובר בתקלה או לא, גש למוסך לאיבחון.

3. מדידת צריכת הדלק שלך היא בדיחה, מעבר לזה שכמו שציינו זה תלוי סגנון נהיגה, אתה מניח הנחה שגויה לחלוטין שכל מיכלי הדלק הם בגודל שווה ואז מתאכזב שה IX35 נוסע 500 ק"מ אבל האסטרה רק 450. בקיצור, בצע מדידת צריכה כמו שצריך, מלא מיכל עד שהידית קופצת, אפס מד מרחק ברכב, בתידלוק הבא, חלק את הנסועה כפי שמופיעה בלוח השעונים בכמות הליטרים שתידלקת. אם אתה כבר מתעסק עם מחשב הדרך, מה צריכת הדלק עליה מצביע מחשב הדרך?

גם לאחר שתבדוק צריכת דלק כראוי (או שבעצם לפני), קח בחשבון שלהבדיל מה IX35, אתה נוהג כאן ברכב עם מנוע בעל נפח קטן ועם גדישת טורבו, אם אתה נוסע רגוע, הוא סופר חסכוני, אם אתה עם רגל כבדה על הגז/ נוהג נהיגה ספורטיבית/ מתגרזן, צריכת הדלק יכולה להיות מפחידה ביותר!

על פניו, נראה שקנית רכב שתוחזק בתחזוקת שבר, לא תהיה ברירה חוץ מלבצע יישור קו.

באופן כללי, חוץ מתיבת ההילוכים הסופר מסרסת, האסטרה יופי של רכב.

תודה רבה על התגובה, מה הבעיה בתיבת ההילוכים?

הרכב כבר לא באחריות. לך למתקין מערכות טוב שיבדוק מה הבעיה, אם אין פתרון במוסך.

המדידה שאותה אתה מציין אינה מדד לכלום. תתדלק מיכל מלא, תחלק בסיומו ק"מ בליטרים - זאת הצריכה שלך. המדד אליו אתה מתייחס משתנה כל הזמן כתלות בנהיגה. בדיוק אתמול יצאתי מיקנעם לחיפה עם X ק"מ לאחר נסיעה די חזקה, ולאחר חיפה הגעתי לת"א עם יותר, כי נסעתי רגוע.

זה לא אוטו חדש, ואם אתה בא לבחון אוטו לצרכיך ולא להתלהב, אתה תתייחס אליו בביקורתיות ראויה. אם לתכנן את מסלול הבדיקה כמו שצריך, גם בחצי שעה אפשר לכסות את רוב השימוש האופייני ברכב. יש לי 2 מסלולים כאלה רק בחיפה.

איפה אפשר למצוא מתקין מערכות מולטימדיה טובות? לא רוצה ליפול על מישהו לא אמין

פות"ש, בתור בעלים לשעבר של אסטרה 2012 (חפש שרשור שלי מהעבר), רוב מה שאתה מתאר מצביע על רכב לא תקין. או שחוט (אמרת ליסינג? סליחה, אבל עוד לא פגשתי רכב ליסינג לשעבר שלא קרעו לו את הצורה בדרך זו או אחרת. אפילו הקורולה של חמי, גם כן מ-2012, גם כן לשעבר מליסינג, נראית ומתנהגת כמו רכב בן 10 שלא טופל כראוי, והיא עוד אחת השמורות שפגשתי).

בכל אופן, לא דוושת הבלם צריכה להיות קשה מדי ולא דוושת הגז צריכה להיות "איטית" מדי- ויש לי ניסיון עם IX35, כך שאני יודע להשוות.

לגבי המולטימדיה- כמו שנאמר כאן, זו לא מערכת מקורית אלא סינית גנרית כלשהי, שאני וויתרתי על התקנתה בזמן הזמנת הרכב, כך שאין לי מה לתרום בנושא.

המערכת מפוצצת כפתורים- זה נכון, ולחלוטין תכנון רע. לעומת זאת, במידה והמזגן אצלך הוא בקרת אקלים, כמו שהיה אצלי, אין דבר יותר פשוט מלהפעיל אותו- שים על AUTO, וכל מה שנשאר לך הוא לסובב את גלגל הטמ"פ ימינה או שמאלה בהתאם לצורך. כל השאר, כולל מהירות מאוורר, ישתנה אוטומטית. זו הדרך הקלה ביותר להפעיל את בקרת האקלים באסטרה (אולי גם ברכבים אחרים, לא יודע).

דלק- 1\10 בנסיעה משולבת של 20% בינעירוני + 80% עירוני. לא, זה לא טוב, אבל זה מה יש- לפחות לפי ניסיוני ברכב שהיה חדש בזמנו.

מקווה שעזרתי. בכל אופן, אם אתה עד כדי כך לא נהנה מהרכב אין מה להתלבט- תמכור ותמצא משהו שכן עושה לך את זה.

רגע אז מנסיונך עם הIX35 , דוושת הבלם שלה הייתה רכה? והאם זה דבר טוב?

אבא שלי אמר שהדוושה הקשה יותר של האסטרה היא יותר טובה..

ואיזה רכב הבאת לאחר האסטרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לפני - לפני שאתה הולך להחליף רכב, בדוק אם שלך תקין. האסטרה זה רכב מעולה. מנוע ה 1.4 טורבו לא צריך להרגיש חלש. ממליץ לך ללכת למוסך לאבחון תקלות. אחרי שתתפל בהן - תגלה רכב אחר לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לפני - לפני שאתה הולך להחליף רכב, בדוק אם שלך תקין. האסטרה זה רכב מעולה. מנוע ה 1.4 טורבו לא צריך להרגיש חלש. ממליץ לך ללכת למוסך לאבחון תקלות. אחרי שתתפל בהן - תגלה רכב אחר לחלוטין.

רכב מעולה אבל תראה כמה תקלות רשמתי, מיותר לציין שזה יעלה לי זמן וכסף יקר לתקן הכל...

על איזו מהן אבא שלך נוהג?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

הוא נוהג על ג'יפ בכלל

אני ואמא מתחלקים ברכבים כשאני לוקח לעצמי את היונדאי מתי שאני יודע שיש לי נסיעה רצינית, רוצה שהבלימה תהיה טובה ולא ליפול עם הדוושת בלמים הקשוחה של האסטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...