Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנצ' קונטרול AUDI S3

שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא נראה שאתה פספסת את המסר, קצת.

כל מה שאתה כתבת לא ממש קולע ולמה? כיוון שאדם רכש רכב? קם בוקר אחד רצה אותו עם 400 כ"ס במקום 300 המקוריים, אז רצה נכון? הלך לסדנא וביצע, מה הביג דיל?

באחת השיחות או בקריאה בפורום או לאחר שנים שפתאום האדם שומע "א אחי, אתה משתמש בלאנצ' קונטרול ברכב שלך?" ואז נפל האסימון, הרכב יודע לעשות הרבה מעבר.

אז... כמו שלא כל אחד שקונה מחשב יודע שזה יכול להיות כלי להאקינג, כלי להשמיד מדינות, כלי לייצירת כסף, כלי כזה וכלי אחר, כך גם כאן.

טבעת, אזיקים או מדרסים לא קשורים כיוון שהוא לא יכל להזמין שדרוגים אלו לפניי רכישת הרכב :wink:.

כל זה נכון בתנאי שהבחור, בחור שגרתי רגיל לא טרח לקרוא את ספר הרכב, נו אז מה? מכיר אנשים שלא יודעים שהסמארטפון שלהם יודע לעשות יותר משיחה וואטסאפ ותתפלא, הם משכילים מאוד נו אז מה...

אז כל זה יהיה נכון למשל, אם קם בבוקר רצה יותר כוח, למחרת השנים גילה שהרכב יודע עוד דברים.. חזר לשאול, לא ביג דיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כאילו כולכם כאן פספסתם את הנקודה.

אדם שקונה רכב ספורט , לא בהכרח ישר הולך וקורא את ספר הרכב , ואציין שגם את ספר הרכב לא קיבלתי מכיוון שזה לא רכב חדש מהחברה. ומן הסתם הספר נשאר אצל אחד הבעלים הקודמים או אבד.

דבר שני , אם לאנצ' קונטרול כמו שאתם אומרים כתוב בספר הרכב , אז אני מבין מכאן שזה לא משהו שפוגע בגיר של הרכב והיצרן מציין אותו כמשהו לגיטימי שניתן לעשות. אחרת הוא לא היה כותב זאת.

דבר שלישי , כל הקטע של הלאנצ' קונטרול , אז בסדר לא עשיתי לאנצ' קונטרול אף פעם לא התעמקתי בזה ואני לא אחד שיוצא למפגשי רכב , תחרויות וכו'.. רוב הזמן אני אוהב להנות מהנסיעה מעקיפות מהירות ופחות הקטע של היציאה מהמקום , שמן הסתם האוטו מזנק תוך פחות מ-4 שניות ל-100 קמ"ש גם ללא לאנץ' קונטרול שלדעתי זה דיי מספיק.

כל הקטע של השיפורים ברכב זה משהו שכל אחד שקונה רכב ספורט , ככל שעובר הזמן הוא מתעמק יותר ומכיר את הרכב.

אף אחד לא קונה רכב (בטח פעם ראשונה רכב ספורט) לא הולך לעשות קורס על הרכב. זה משהו שלומדים עם הזמן לאחר שמתרגלים לכוח של הרכב ומחפשים יותר כוח.

אז אתה קורא קצת באינטרנט ורואה קיט יניקת אוויר , ורואה שזה מוסיף X כוח , ואז רואה X חברות שמייצרות קיט יניקת אוויר בכל מיני צורות ואז משוו ובודק מה ההבדל וקורא המלצות וכו' ואז פתאום אתה רואה שיפורים כאלו ואחרים לרכב שלך , ולא בהכרח אתה תמיד קורא ומבין לעומק כל חלק ואת השיפור שלו.

שלא תבינו לא נכון , כל חלק שיושב לי על הרכב אני מבין ויודע מה משמעותו ומה ההבדל בינו לבין המקורי.

הקטע הוא שהרכב לא אצלי שנה או שנתיים , סך הכל אצלי חודש וקצת ורציתי לדעת אם אני עושה זאת נכון.

ואכן עושים כך מצב דינמיק > ברקס > פול גז > משחררים ברקס ושלום על ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

זה שזה רשום בספר הרכב לא הופך את זה למשהו שלא מזיק למכלולים אם עושים אותו יותר מדי פעמים. זה זינוק מאד אגרסיבי, שמעמיס מאד על הקלאץ' האי-זוגי. אמנם הרכב שלי לא משגר עצמו ל-100 ב-4 שניות, poor old me, אבל עדיין, בכמעט 77K ק"מ, השתמשתי בבקרה 3 פעמים בלבד.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים כמה הקנאה קשה, תלמדו לפרגן.

כן, יש לו כסף, כן הוא לא מבין והוא שם ז** וקיבל רכב מהיר ביותר בזמן שאתם קראתם וטחנתם חומר כל החיים ועדיין, לא עושים 0-100 ב 4 שניות, באסוש.

באמת, קחו את זה בקלילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש לו כסף, כן הוא לא מבין והוא שם ז** וקיבל רכב מהיר ביותר בזמן שאתם קראתם וטחנתם חומר כל החיים ועדיין, לא עושים 0-100 ב 4 שניות, באסוש.

כי ממש קשה בימינו למצוא רכב מהיר במחירי רצפה... אוי הקנאה, הקנאה!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת, קחו את זה בקלילות.

אני מקווה שאתה בן גג 16 כי אם לא אתה חייב לנסות להיות פחות חמום מוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...