Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ניתן לטפל בבעיית כרטיס רנו מגאן II

מ.א.צ
שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לצערי הגעתי הבוקר לרכב - רנו מגאן II 2007 - הקשתי את הקוד בקודן, הכנסתי הכרטיס (מפתח) לחריץ ולחצתי על הכפתור להניע - לא מניע וכתוב: CARD READING FAULT

חזרתי על הפעולה מס' פעמים ונתקלתי באותה תוצאה (שנאמר: "אי-שפיות זה לעשות אותו דבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות." :-D)

ניסיתי גם לצאת, לנעול את הרכב, להמתין בחוץ כמה דקות (להתאפסות הקודן) ולנסות שוב. לא עזר.

התקשרתי למוסך רנו בנתניה ושאלתי מה יכולה להיות הבעיה. אמרו שהבעיה בכרטיס, לנסות לכופף אותו קצת :roll:.

הגעתי אליהם יותר מאוחר והציעו לי שתי אפשרויות:

1. להזמין פורץ, להגיע אליהם ולנסות לתקן את המפתח ואת קורא הכרטיס במוסך - כ1000 ש"ח. (או להביא הרכב על גרר במקום פורץ).

2. להזמין מפתח חדש - שבועיים המתנה ו600 ש"ח.

אני פונה אליכם כדי לשאול האם יש אפשרות אחרת? האם יש פורץ או מישהו שמתעסק בעניינים האלה ויכול אפילו מבחינתי לעקוף את המערכת ושאניע כל פעם רק עם כפתור בלי קודן בלי כלום?

הרכב לא מבוטח מקיף אלא רק צד ג' (אם זה משנה לענייני ביטוח), הרכב לא מעניין גנבים בעליל (והביטוח לא חייב לדעת :wink:).

אולי זה בכלל קודן? אולי בעיית מחשב?

העניין הוא שאני חייב למצוא פתרון מהיר כי אני מאוד תלוי ברכב הזה.. בערך לכל דבר חוץ מלהיות בבית (גר ביישוב מרוחק)

בבקשה עצותיכם

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלת עם הרכב 2 מפתחות?

ניסית לתת מכה לשלט? (נשמע תמוה אבל אצלי פעם עבד)

תראה שקורא הכרטיסים יושב טוב ולא נשבר מבפנים, גם זה יכול לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלת עם הרכב 2 מפתחות?

ניסית לתת מכה לשלט? (נשמע תמוה אבל אצלי פעם עבד)

תראה שקורא הכרטיסים יושב טוב ולא נשבר מבפנים, גם זה יכול לקרות.

אין לי שני מפתחות.. לצערי. כן קורא הכרטיסים נשבר.

הזמנתי פורץ שהגיע עד לרכב וקודד מפתח חדש על המקום - 550 ש"ח. אחלה איש עבודה הוגן ומקצועי.

אם מישהו רוצה את המס' והשם אשלח בפרטי.

תודה על ההתייחסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור עם בעיה דומה שיש לי בבמוו 2005: יש גם סוג של שלט מלבני (במקום כרטיס) שנכנס לקורא בדשבורד. השלטים האלה אצלי כבר בלויים ולא תמיד פותחים את הרכב. הסוללה שם גם לא ניתנת להחלפה פשוטה, ואפילו כשבכל זאת קניתי סוללות חדשות מאיביי ונתתי לחבר להלחים אותן ללוח, יש מדי פעם בעיה עם הלחצנים.

הבעיה היא שהמחיר הכי זול שהצלחתי למצוא זה 1000 ש"ח שמותנים בקניית 2 שלטים. במחיר כזה אני אמשיך להתבאס עם הישנים... מישהו מכיר בעל מקצוע שמתעסק עם הדברים האלה ואולי יציע הצעה זולה יותר?

יום אחד גם לי תהיה אוסטין אלגרו 1.3 שנת 78,

עם תא נוסעים אפוף עשן ומאורר שחותך אצבעות... :roflmao:

ורדה הוריאנט *כבר לא* מחכה לחלקים מברזיל... (הגיעו בשלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...