Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף Waze נתמכת ע"י Android Auto באופן רשמי

אלי55
שימו לב! השרשור הזה בן 2049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חדשות מצויינות לבעלי אנדרואיד (אלא עם Android Auto בכל אופן). במהרה בימינו בApple Play בהחלט...

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות מצויינות לבעלי אנדרואיד (אלא עם Android Auto בכל אופן). במהרה בימינו בApple Play בהחלט...

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני עכשיו כבר לא בטוח שזה יקרה כל כך מהר.

במיוחד לאור כל המאמצים (הלא מוצלחים) של אפל לשדרג את המפות שלהם, בעבר ובגירסה הבאה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד שאני לא מבין איך זה עובד לעזאזל.

אני רשום לתוכנית הבטה גם של ווייז וגם של "וייז עבור AA", את הווייז הרגיל אני מקבל בצורת לינק במייל, אבל ה"ווייז ל-AA" הם אומרים שיופיע בחנות, והוא כמובן לא, כי אין בחנות הישראלית AA בכלל.

בקיצור, הורדתי את הגרסה הכי עדכנית (השוותי מספרי גרסה) של AA וכמובן שיש לי את הגרסה הכי עדכנית של ווייז, וזה אפילו לא עושה קולות של ללעבוד. AA עדיין נותן רק את המפות של גוגל כאופציה היחידה לניווט.

אשמח לאיזה הכוונה זריזה של מה לעשות כדי לגרום לזה לעבוד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לנסות, אבל אני לא חושב שאמורה להיות אפליקציה מיוחדת של וייז ל-AA, רק צריכה להיות מותקנת הגרסא הכי עדכנית של וייז מה-Play Store.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בטא של וויז, מעל לחודש וחצי אני כבר מריץ את ווייזAA על הלאון, לדעתי עדיין זה לא חלק ויש תקיעות ואיבוד מעקב אבל בגדול עובד טוב, הדבר היחיד שמעצבן כאן שצריך להוריד ממירור(אני מקבל קישור להורדה ישירה מווייז לכל גירסא)

בכל אופן מי שמחפש בגוג לפיי סביר להניח שלא יוכל להוריד(חסימה בדומה לאנדרואיד אוטו) צריך לחפש שרתי מירור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי ועובד מעולה...

ה-WAZE צריך להיות המעודכן ביותר (לא בטוח שחובה) ויותר חשוב שגירסת ה- AA תהיה עדכנית.

התקנתי גירסה 2.4.722903 של AA וזה עובד. כשלוחצים על האייקון של ניווט אפשר לבחור בין google maps ל- waze

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן מניסיוני:

אני אחד מהבטא טסטרים. גם בפורום הסגור של וויז-בטא חל בלבול בהתחלה לגבי שתי גירסאות בטא של וויז, שהתנגשו זו בזו- ה-RC, שכמו שנכתב פה אותה יש להתקין מלינק חיצוני (לא פליי סטור) שווייז מספקים. זו לא גירסת האנדרויד אוטו (AA) אלא פיתוח מתמשך של וויז. ה"ווייז עבור AA" הוא גירסה שונה והתקבל דרך הפליי סטור, ועד עכשיו רק חברי הבטא קיבלו את ה"רכיב" שמאפשר הפעלה במצב AA. כנראה שמעכשיו הרכיב הזה נפתח עבור שאר העולם.

אז מה עושים ואיך מתקינים?

ראשית, אתם צריכים להיות בטוחים שהמערכת שלכם ברכב תומכת AA. ווייז עצמם טוענים שאין תמיכה במערכות אפטר-מרקט, אלא במולטימדיות של יצרני הרכב בלבד. יכול להיות שאפטר מרקט כן יעבוד, אבל אל תסמכו על זה.

שנית, לגבי אנדרויד אוטו. אל תתקינו אותו שלא דרך הפליי סטור. כן, אני יודע שאין עדיין תמיכה רשמית של גוגל ב-AA בישראל, אבל ניתן להתגבר על זה ע"י התקנה חד פעמית של אפליקצית VPN, דרכה ניתן לשנות איזור בו אתם נמצאים בעולם (נניח לבריטניה או הולנד), ואז תגלו ש-AA מופיע בפליי סטור. אחרי כן אפשר להסיר את האפליקציה, ו(מניסיון) ה-AA ימשיך להתעדכן באופן אוט'. תעשו חיפוש לגבי אפליקציות מסוג זה- יש ערימות בפליי סטור.

לאחר מכן (לפחות לפי מה שכתוב בבלוג הנ"ל), במידה ו-ווייז מעודכן, אין סיבה שלא יעבוד על גבי המסך.

עוד מילה על AA; שימו לב שבגלל שאין תמיכה בעברית, לא ניתן להקליד בעברית וגם השמעת וואצאפים (כשנכנס וואצאפ המערכת לא תתן לך לקרוא אותו- מטעמי בטיחות, כמובן) לא באמת קיימת. גם לא ניתן לדפדף בספר טלפונים מאותה סיבה, או לדפדף ברשימת אלבומי מוזיקה\אמנים. יש recent activity, והיא מספקת לחלוטין (אותי לפחות).

זה אומר שאם אתם רוצים לנווט, יש לכם שתי אופציות:

1. או לבצע ניווט לפני שמחברים את הטלפון לרכב, כי לאחר החיבור אין גישה לטלפון, וכל התקשורת עמו היא ממסך המולטימדיה. אחרי שתחברו את הטלפון, היעד יופיע בתור "פעילות אחרונה".

2. גוגל עדיין יודע לתרגם בין עברית לאנגלית- כך, למשל, הייתי צריך להגיע לנתיב המהיר בשפירים אז פשוט התחלתי להקליד fast lane והווייז כבר השלים לי "הנתיב המהיר" בעברית עם כתובת והכל. כל שאם מדובר בכתובת או אתר מוכר כלשהו, אני מעריך שלא תהיה בעיה.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני השתמשתי בזה שרצה רישום (בחינם), אבל יש עשרות סוגים בפליי סטור. תראה, אני לא בדיוק יכול להתחיל לרשום כאן הוראות הפעלה של האפליקציה- זה מספיק אינטואיטיבי, מאמין שכל אחד יסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...