Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מזגן

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאיפה אתה שואב את המידע שלך?

בדיקה קצרה מראה שלא כך הדברים,אוטו טוב יעלה יותר כ-5000 יורו,ואוטו עם מזגן עוד יותר.

תפסה את עיני מרצדס 280 יד ראשונה שנראית מצויין אך ללא מזגן.

הכל ביחד עם מחיר קניה+מיסים+הובלה+ביטוח+ושחרור המחיר צפוי להיות כפול מהערכה שלך.

http://www.auto.de/search/findoffer?spri=2500&spra=8000&smi=&sma=&srdi=&srda=1987&sz=&edit=&sci%5B%5D=51&sftm%5B%5D=1&vt%5B%5D=1&vt%5B%5D=2&vt%5B%5D=3&vt%5B%5D=4&vt%5B%5D=8&vt%5B%5D=7&vt%5B%5D=5&vt%5B%5D=6&srtcbd=0_asc&spp=25&src=1&theme=

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאתה שולט בחומר, למדת על מרצדס, קורא גרמנית.

הנה לדוגמה כתבה מAuto Bild Klassik האחרון.

מציינת שהרבה W116 נראות טוב, מושכות ומפנקות אבל רקובות מהיסוד. לא הייתי הולך לקנות ללא מד עובי צבע למשל.

מרחוק המודעות נראות טוב אבל יש בשוק הרבה נחשים שמחפשים להפיל קונים תמימים עם קילומטראז מזוייף וכדומה.

טיפ נוסף מהכתבה: מצב הרכב הרבה יותר חשוב מרמת האיבזור.

לך על זה, אל תוותר, אבל תהיה עם עיניים פתוחות.

בהצלחה.

d76d2ba37d8c7ac04a6f9c33e9fe1c10.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה שואב את המידע שלך?

בדיקה קצרה מראה שלא כך הדברים,אוטו טוב יעלה יותר כ-5000 יורו,ואוטו עם מזגן עוד יותר.

תפסה את עיני מרצדס 280 יד ראשונה שנראית מצויין אך ללא מזגן.

הכל ביחד עם מחיר קניה+מיסים+הובלה+ביטוח+ושחרור המחיר צפוי להיות כפול מהערכה שלך.

עובדתית, זה לא נכון.

יש רכבים מעולים ב https://www.autoscout24.com

אני לא מחפש רכב במצב מושלם אלא במצב נסיעה סביר, וזה בהחלט נכנס בתקציב.

הרעיון הוא גם לעשות לו מודרניזציה של כמה מערכות.

המקוריות לא מעניינת אותי יותר מדי.

רק שהגוף יהיה ישר ובלי הרבה חלודה והמכלולים המכאניים בסדר.

מקווה שאתה שולט בחומר, למדת על מרצדס, קורא גרמנית.

הנה לדוגמה כתבה מAuto Bild Klassik האחרון.

מציינת שהרבה W116 נראות טוב, מושכות ומפנקות אבל רקובות מהיסוד. לא הייתי הולך לקנות ללא מד עובי צבע למשל.

מרחוק המודעות נראות טוב אבל יש בשוק הרבה נחשים שמחפשים להפיל קונים תמימים עם קילומטראז מזוייף וכדומה.

טיפ נוסף מהכתבה: מצב הרכב הרבה יותר חשוב מרמת האיבזור.

כן, שולט בחומר.

היתה לי W126 וW116.

למדתי הרבה על זה ואני קורא גרמנית ברמה מספקת.

רמת האבזור היחידה שמעניינת אותי היא מזגן.

כל השאר לא קריטי.

אני קונה W126, לא W116. הן פשוט ישנות מדי.

יש סיכוי לא רע שאת הקניה אני אעשה בעצמי באופן אישי או דרך אחת החברות שמייבאות רכבי אספנות ודואגות להכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תיקונים בגוף הרכב הכי יקרים, אז כדאי למצוא רכב עם גוף כמה שיותר שלם בלי רקבונות ובלי תיקונים חאפריים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...