Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית רכישת רכב מקרסו טרייד אין - רנו מגאן סטיישן 2013

nimrodsv
שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני רוצה לשתף אתכם בחווית הרכישה של הרנו מגאן שקניתי מקרסו בפברואר 2017.

הסיבות שבחרתי רנו מגאן סטיישן:

- פרקטיות, המון מקום בבגאז', רכב נוח

- חסכון בדלק

- טורבו דיזל

- אמינות

- מכיוון שרנו "סובלים" משם רע, אני זכיתי לקבל אחלה רכב במחיר טוב

לאחר שימוש של כמעט 6 חודשים אני יכול להגיד שאני מרוצה מהרכב מאוד, הרכב נוח, עושה 1:18, מספק את צרכי המשפחה וגם יש לו כוח אם צריך.

הסיבות שבחרתי בקרסו:

- הם היחידים שנותנים אחריות רצינית על הרכב, למרות שאני יודע שהאמינות של הרכב נחשבת טובה כן רציתי גוף שיתן לי אחריות במקרה הצורך - בדיעבד בהקשר הזה ההחלטה הייתה נכונה.

- הם היבואנים של רנו

- הנחה וצ'ופרים ממועדון חבר

- אפשרות להלוואה 40 אלף ללא ריבית, אמנם לא לקחתי בסוף (טעות), אבל בדיעבד יכולתי לשלם את ה-40 על חשבון המשכנתא שיש לי.

מצד שני, אני דיי חששתי מלרכוש מהם רכב, הסוכן מכירות שלהם היה מאוד משופשף וידע מה הוא עושה, ככה שלא יכולתי להאמין לכל מילה שהוא אומר.

מכיוון שאני יודע שעל רכבי דיזל עושים כ30K ק"מ בשנה החלטתי שאני לוקח את הזמן ומחכה לרכב שלא עשה יותר מ80K, שמרתי כמה אנשי מכירות של קרסו, אלדן ועוד כמה חברות ובעזרת מידע פנימי בקרסו הבנתי שיצאו 3 רכבים עם ק"מ נמוך במיוחד, 80K, 60K, 59K, את ה59K חטפו מיד ואני הספקתי לשריין את ה-60K מיד אחריו (אחרי שוידאתי עם הסוכן שאין רג'קטים קריטים - הייתה החלפת שמשה קדמית והחלפה של תיבת הילוכים, חוץ מזה שום דבר מיוחד לטענתו)

שילמתי 500 ש"ח מקדמה - שהובטחה לי שתוחזר במקרה שאוותר על הרכב מכל סיבה שהיא, והרכב היה בדרכו מפתח תקווה לסניף שקניתי ממנו.

כאשר הגעתי ראיתי שמדובר ברכב כמעט חדש מבפנים, מבחוץ יש לו כמה בעיות צבע (צביעות שפשוט עשו לא טוב), ועוד רג'קטים ששמתי לב אליהם כמו למשל נורת חנייה LED שרופה, לקחתי את הרכב למכון וניסיתי לקחת למכון הרחוק ביותר שעדיין באזור, גם כדי שלקרסו תהיה פחות השפעה וגם כדי לראות איך הרכב מתנהג, בדיעבד מתברר שהמכון הזה צמוד למכון צביעה של קרסו, אז הבנתי שכנראה לא הייתה לי החלטה נכונה, אבל המשכתי עם זה.

גם הם לא מצאו משהו קריטי חוץ ממה שכבר ראיתי, בנוסף גם ראו שיש התעקמות פח בתחתית הרכב, כנראה ממדרכה.

כשחזרתי הבאתי רשימה ארוכה, כמה שיותר רג'קטים שנראים לעין כדי לקבל רכב במצב הטוב ביותר. שוב - היו הרבה בעיות צביעה כמו למשל נזילות צבע ובועות של צביעה לא נכונה.

הבטיחו לי שתוך שבוע הרכב יהיה מוכן, בדיעבד היה מוכן אחרי כמעט שבועיים, למרות שלחצתי (אני צריך להגיע איתו לעבודה) ומבלי הסוכן יידע אותי בכוחות עצמו - הייתי צריך לשאול כדי לדעת.

כאשר קיבלתי את הרכב ראיתי שחלק מהרג'קטים לא טופלו כראוי, לדוגמא - בעבר היו מדבקות של אמדוקס על הרכב ועדיין רואים גוון שונה איפה שהוא האותיות (הסוכן טען שזה ירד אחרי פוליש ווקס שיעשה), וכל מיני רג'קטים קוסמטיים, ביקשתי שיתקנו ואת חלקם תיקנו במקום, את בעיות הצבע שתיארתי מקודם תיקנו (נכון לאותו רגע).

לקחתי את הרכב והגעתי איתו הביתה דרך כביש 6, בדרך שמתי לב שיש קירקושים בחלון האחורי ימני, כנראה לא אטום שם עד הסוף ואת האמת עוד לא יצא לי לבדוק מה גורם לכך, מכיוון שרוב הזמן יש שם טטרא לעשות צל לבת שלי זה לא מפריע לי עד כדי כך כי הטטרא אוטמת את הרעש, כאשר אעשה טיפול אבדוק את העניין.

אחרי שבוע שנסעתי עם הרכב דלקה נורה Check Air Pollution System, למזלי צמוד לעבודה שלי יש מוסך מורשה רנו אז לקחתי את הרכב לשם, בשיחה עם הסוכן מכירות של קרסו הבטיח ודאג לכם שהתיקון יבוצע על חשבונם למרות שזה לא חלק מהאחריות (בסופו של דבר היה מדובר במזרק דלק לטורבו שהיה צריך להחליף).

דבר זה גרם לי לרגשות מעורבים - מצד אחד הייתי מצפה שהתיקון הנ"ל יהיה כלול באחריות - הרי יש רשימה של רכיבים שמחוץ לאחריות וזה לא היה ברשימה, גם לא מדובר בחלק מתקלה כמו צמיגים למשל ככה שציפיתי שיטפלו במסגרת אחריות - מצד שני הם הסכימו לטפל בבעיה ללא עלות בכל מקרה (אם הייתי קונה באופן פרטי הייתי צריך לתקן על חשבוני).

מאז ועד היום לא הייתה שום תקלה, הרכב נסע בצורה מצויינת, התקלה הראשונה (שציפיתי שתגיע מתישהו) הייתה לפני 3 שבועות כשלקחתי את הרכב לשטיפה ידנית.

במהלך כל השטיפה הייתי ליד האוטו אז ראיתי שהשוטף לא עשה משהו בעייתי, הייתה לשלשת של ציפורים על המכסה מנוע (באזור הבעייתי איפה שהיה רג'קט בעבר) וכאשר השוטף העביר סמרטוט להוציא את הלשלשת הצבע יצא יחד עם הלשלשת.

קראתי בפורום ושמעתי שבדרך כלל אין אחריות על לשלשת ציפורים במקרים של רכבים חדשים אפילו, אז עשיתי סבב פחחים כדי לראות איך אפשר לטפל בבעיה והבנתי שמדובר בתיקון של 600-800 שקל כדי להחליף את הצבע של כל המכסה מנוע, אחד הפחחים אמר לי שדבר כזה לא צריך לקרות לחלק שצבעו אותו לפני חצי שנה וכדאי שאדבר עם מי שצבע אותו.

פניתי לשירות של קרסו, ולאחר שבוע הם אישרו לי לבצע את הצביעה מחדש של המכסה מנוע בפחח עם הסדר איתם.

עכשיו שוב יצאתי עם הרגשה מעורבת - מי יודע אם יהיה חלק אחר שנצבע על ידם שעוד חודש, חצי שנה, שנה יתקלף לי..?

מצב שני קרסו לקחו אחריות על משהו שאין עליו אחריות רשמית.

מסקנות:

- אין לסמוך על הפחחים של קרסו טרייד-אין בנושא של צבע, אם צובעים לכם תוודאו שעושים את זה טוב - אני הייתי מאוד נודניק לגבי רג'קטים של צביעה וזה עדיין לא עזר.

- מנסיוני השירות של קרסו הוא יוצא מן הכלל, כנראה מכיוון שהם מיודעים למוניטין שלהם הם רוצים לתת שירות טוב וזה ניכר.

- קרסו לדעתי זה המקום לקנות רכבי טרייד-אין לניסן ובמיוחד לרנו

- הרכב עומד על כל הדרישות שלי ואני סופר מרוצה ממנו מבחינת פרקטיות (אפשר לשים עגלה, קניות, רהיטים מאיקאה, הכל ביחד), ביצועים וצריכת דלק.

אם יש לכם שאלות כלשהן לגבי הרכב או קרסו, אשמח לשתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכללי רנו מזה כמה שנים רכבים טובים ועם אמינות טובה (לא שמעתי או ראיתי יותר מידי שירשורים פה על תקלות ברנו, גיר / מנוע). מה שכן זה שלא קונים רכב שהיה בליסינג לשעבר (רשמת אמדוקס?) וכן קרסו היו בסדר על פי מה שרשמת בנוגע לתקלות.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רגשות מעורבים? אני רואה שהשירות של קרסו פשוט מעולה.

אם לא היה רשום באחריות שכלול התקלה הצדק איתם ועצם זה שתקנו ללא עלות זה שאפו גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הראשון מדובר בתיקון מכיוון שעבר רק שבוע מיום הקניה - אחרת לא הייתי מקבל את התיקון על חשבונם

במקרה השני מדובר ברג'קט שלי לפני שרכשתי את הרכב ורק משום כך תוקן על חשבונם

בכללי רנו מזה כמה שנים רכבים טובים ועם אמינות טובה (לא שמעתי או ראיתי יותר מידי שירשורים פה על תקלות ברנו, גיר / מנוע). מה שכן זה שלא קונים רכב שהיה בליסינג לשעבר (רשמת אמדוקס?) וכן קרסו היו בסדר על פי מה שרשמת בנוגע לתקלות.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

השירות של קרסו מצוין, אין לי טענות כלפיו.

במקרה זה הרכב היה במצב שמור, אני ידעתי מי היה הנהג לפני כן וראיתי במי מדובר בפייסבוק ולא היה לי ספק שהרכב לא ננהג בפרעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצביעה המחודשת של מכסה מנוע על חשבונם? זה באמת רמה אחרת של שירות ואין לך להיות ברגשות מעורבים זה כבר שירות ולקיחת אחריות בסטנדרטים גבוהים מאוד. כתבת שהוחלפה תיבת הילוכים בבעלות הקודמת ? האם אתה יודע באיזה קילומטראג' זה קרה?

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצביעה המחודשת של מכסה מנוע על חשבונם? זה באמת רמה אחרת של שירות ואין לך להיות ברגשות מעורבים זה כבר שירות ולקיחת אחריות בסטנדרטים גבוהים מאוד. כתבת שהוחלפה תיבת הילוכים בבעלות הקודמת ? האם אתה יודע באיזה קילומטראג' זה קרה?

כן, על חשבונם ועשו עבודה מצויינת.

הם אמנם תיקנו על חשבונם אבל הצביעה מראש הייתה גרועה, אם היא לא הייתה גרועה לא הייתי צריך להגיע למצב הזה.

הוחלפה תיבת הילוכים אחרי שהבעלות הקודמת החזירה את האוטו לליסיניג, רגע לפני שאני לקחתי את הרכב.

הנהג הקודם התלונן על ביצועים לא טובים של התיבה (עוד כשהרכב היה עם 4K ק"מ) ולא החליפו לו, וכנראה אחרי שהחזירו את הרכב לליסינג כן ראו שיש בעיה והחליפו את התיבה כחלק מהטיפול הרגיל שלהם לפני מכירה חדשה.

עריכה אחרונה על ידי nimrodsv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

שאפו על השירות.

זה כיף שיש אבא ואמא, שירות לקוחות כזה משיב את האנשים (לקוחות) תמיד הביתה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים מכל השרשורים שרצים פה לא ראיתי פה איזשהי אמינות מופתית אנשים מתרצים פה תקלות ממש כמו תסמין האישה המוכה.

יש לי 2 רכבים במשפחה בגיל הזה ועם ק"מ דומה ואין אפילו נפילה אחת.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ זה הנרטיב של אמינות שהיצרנים הכתיבו לנו בשנים האחרונות. ותופס להרבה בעלים של רכבים חדשים בעיקר מהתוצרת הארופאית. אני רק יכל להניח שזו תגובה מתפשטת שהגיע מנהגי הליסינג שאינם (ובצדק) מודאגים יתר על המידה מאמינות הרכב שלהם.

נ''ב, אם המצב ימשיך כך, אני יכל לדמיין שבעתיד הרחוק, נחליף גירים, מנועים ושאר מכלולים ''גדולים'' כל טיפול.

wtf- אוטו בן חמש עבר החלפת גיר והוא אומר שהוא אמין...

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מסכם?

היית ממליץ?

אני הייתי ממליץ, כן
השירות נשמע טוב בהחלט ביחס למוכר, אך אמינות הדגם? 60K עם כל כך הרבה תקלות?
לא מבין מה מדובר כל התקלות, היו סה"כ 2, תיבה שכנראה הייתה לימון, החליפו והכל תקין, אגב התיבה זו תיבה שגם חברות אחרות משתמשות, יפניות.

צבע זה צבע.

ומזרק דלק לטורבו זה תיקון של 500 שקל, לרכב בן 4 שנים לא רואה בעיה. אפשר להקביל את התקלה לקהלים ברכב בנזין, לא משהו קריטי בכלל.

בנתיים מכל השרשורים שרצים פה לא ראיתי פה איזשהי אמינות מופתית אנשים מתרצים פה תקלות ממש כמו תסמין האישה המוכה.

יש לי 2 רכבים במשפחה בגיל הזה ועם ק"מ דומה ואין אפילו נפילה אחת.

^ זה הנרטיב של אמינות שהיצרנים הכתיבו לנו בשנים האחרונות. ותופס להרבה בעלים של רכבים חדשים בעיקר מהתוצרת הארופאית. אני רק יכל להניח שזו תגובה מתפשטת שהגיע מנהגי הליסינג שאינם (ובצדק) מודאגים יתר על המידה מאמינות הרכב שלהם.

נ''ב, אם המצב ימשיך כך, אני יכל לדמיין שבעתיד הרחוק, נחליף גירים, מנועים ושאר מכלולים ''גדולים'' כל טיפול.

wtf- אוטו בן חמש עבר החלפת גיר והוא אומר שהוא אמין...

אני באמת לא מבין את התגובות שלכם, שתהיו בריאים...

אם הייתי מחליף את השם רנו בהונדה או טויוטה הייתם מגיבים אחרת, לימונים קורים, אחרי שהחליפו את התיבה הכל תקין ברכב, לימונים קורים בכל חברה.

במיוחד כשמדובר בתיבה שיש בה שימוש ברכבים יפנים ואירופאים אחרים.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה אינה יפנית. זו תיבה רובוטית דו-מצמדית גרמנית שמשמשת את רנו וכן את פורד (כנראה בלשון עבר).

מה זה מזרק דלק לטורבו? תוכל בבקשה להעלות צילום של מסמך רלוונטי? סתם סקרן לדעת מה העניין. מזרק דלק זה בטח לא.

לגבי הצורך האובססיבי להתחיל מלחמת עולם אורופה-נגד המזרח הרחוק כל פעם שמזכירים רנו או פז'ו, אומר רק: *sigh*.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא דיבר על הגזע של המכונית. לפחות לי אין מניות באף חברה אז אין לי שום סיבה לקדם חברה כזו או אחרת. התייחסתי לנתונים כנתונים יבשים.

גם להונדה, שזו חברה שאני מאוד אוהב, היה קטע עם האינסייט ובטח שאי אפשר לשכוח את טויוטה עם הבעיות שלה.

בכללי, התפיסה שברכב בן פחות מ-5 הוחלף גיר ועדין אפשרי לקרוא לו רכב אמין היא שגוייה מבחינתי.

פעם גם רכב בן עשר ויותר שהוחלף בו גיר היינו חושדים שהוזנח או שקרעו לו את הצורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...