Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית קוילאוברים מאיביי

שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין בקוילאוברים של JOM, ושמתי לב שממוצע המחירים באיביי, כולל משלוח, זה בסביבות 1500 ש"ח.

אני שוקל לקנות את המוצר, אבל אני לא בטוח עד כמה יהיה קשה לקבל אותו בפועל מהדואר.

מישהו עבר את התהליך הזה ויכול לייעץ?

מישהו יודע מה מחירי הקוילאוברים האלה בארץ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הזמנתי, אחרי הזמינו עוד הרבה ואפילו חלקם לא שילמו מכס.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=491359

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיזה רכב אתה מעוניין לקנות ?

היו לי קומלאוברים שלהם לאיביזה קופרה 2008 והם היו מזעזעים. חוץ מזה שהרכב היה מונמך ונראה טוב לא קיבלתי מהם שום תועלת. הנסיעה ברכב בעיר/כביש קצת משובש עשתה לי שמות בגב. לא הייתי ממליץ לך

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש בכלל דבר כזה קוילאוברים שלא משפיעים לרעה על הנוחות?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכלל דבר כזה קוילאוברים שלא משפיעים לרעה על הנוחות?

תמיד יש פגיעה בנוחות, אך השאלה היא האם מדובר בפגיעה ״מתקבלת על הדעת״ ואתה מוכן להתפשר בשביל מראה הרכב/ביצועים ויש נוחות שבה אתה מקלל כל כניסה לעיר וכל כביש משובש/לא סלול היטב (רוב כבישי הארץ).

במקרה שלי לאחר כשנה וחצי שהרכב היה בבעלותי מדובר באופציה השנייה.

כשהתעניינתי בהחלפת הקויילים לנוחים יותר (אך עדין לשמור את הרכב מונמך), הוסבר לי בTIG מוטורספורט שהקויילים של JOM הם יותר דיי entry level ולא הכי איכותיים ונוחים שיש.

יש דגמים בהם מראש אמורה להיות פשרה בין נוחות לביצועים, לדוגמא KW Street Comfort. ככל שהמתלה מנסה לבצע את שתיהם בצורה טובה יותר, כך גם עולה המחיר.

בכל מקרה, הייתי מציע לפותח האשכול לשמור את הקוילאוברים המקוריים במידה ובאמת יחליף לקויילים המדוברים, just in case

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...