Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לעשות עם רכב ישן?

Tanaka
שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

יש לי פולקסווגן פולו 2003 אוטומטית שקניתי בינואר. זה סיפור ארוך ומתסכל אז לא אלאה ביותר מדי פרטים ופשוט אגיד שעבדו עליי בענק עם האוטו הזה. המזגן מרעיד את כל האוטו וגורם לרעש ממכסה המנוע ולמען האמת לא נראה לי שבאמת עובד, הרמקולים והמערכת לא עובדים אולי חוץ מרמקול אחד שבקושי עובד, הפלסטיקה בפנים דפוקה בכל מיני מקומות, הצגים הדיגיטליים ידעו ימים טובים יותר (כנראה אצל הבעלים הקודם) והטסט נגמר עוד חודשיים. הק"מ גם לא משהו - כמעט 175K למנוע 1400. זה גם פחות או יותר הקילומטראז' שקניתי איתו את הרכב כי בקושי נהגתי בו.

מה עושים עם כזה רכב? למכור לפירוק? אני לא יכול למכור אותו לאדם פרטי כי אין לי מושג מה עוד דפוק ברכב ואני לא מעוניין לשלם על בדיקה. אני גם לא יודע מי ירצה לקנות כזה רכב בהתחשב במצבו.

אשמח לטיפים.

עריכה אחרונה על ידי Tanaka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש טסט בתוקף? האוטו נוסע?

פרסם מודעת מכירה ב50% מחיר ממה שמבקשים על כזה רכב שמור במצב טוב ותיפטר ממנו. מכוניות בשנתונים האלה ובמחירים כאלה כבר לא לוקחים למכון בדיקה.

במכירה לפירוק תקבל במקרה הטוב קרוב לאלפיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טסט בתוקף? האוטו נוסע?

פרסם מודעת מכירה ב50% מחיר ממה שמבקשים על כזה רכב שמור במצב טוב ותיפטר ממנו. מכוניות בשנתונים האלה ובמחירים כאלה כבר לא לוקחים למכון בדיקה.

במכירה לפירוק תקבל במקרה הטוב קרוב לאלפיה.

כן, האוטו נוסע והטסט עד ספטמבר.

איך מפרסמים אוטו כזה בכלל? כלומר מה כותבים במודעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נתונים יבשים כמו ק"מ, שנתון, טסט, + הרבה תמונות + מחיר (הכי חשוב).

אתה לא צריך לספר לאנשים במודעה את כל הבעיות של הרכב. מי שיתעניין ברכב במחיר נמוך במיוחד, יודע מראש שהרכב לא במצב מושלם. כשבא מישה לקנות הוא יראה לבד מה מצב הרכב ויחליט אם זה מתאים לו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קנית את האוטו כנראה שאתה צריך רכב ובסך הכל הרכב היה נראה לך, עכשיו מצאת כמה ליקויים, שבגדול לא נשמעים בעייתיים לתיקון, אז למה לא פשוט לתקן מאשר להפסיד את הכסף במכירה וזה בכלל במקרה שתצליח למכור?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אולי תלך למוסך רון שמומלץ בפורום ותנסה לקבל הערכת מצב ותוכל להבין מה דחוף ומה לא?

יכול להיות שתגלה שהמצב בכלל לא נורא כמו שחשבת.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלות שאתה מתאר ממש לא נשמעות כמו דיל ברייקר. המכלולים העיקריים תקינים? הרכב המצב נסיעה? אם כן אז המצב אולי לא כל כך נורא ותוכל למצוא קונה עם קצת סבלנות

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכירה וקנייה זה קודם כל גישה.

עם גישה כמו שלך אתה מאמין שהרכב לא שווה כלום אז למה מי שקונה ממך יחשוב אחרת.

אם תמכור, אתה תמכור אותו בגרושים, ג-ר-ו-ש-י-ם. וחבל.

בגלל מזגן בעייתי ורמקולים לא עובדים לא מחליפים רכב.

170 אלף קילומטר זה ממש לא הרבה לרכב בן 14 ומי שקונה רכב כזה לא מחפש צג דיגיטלי או פלסטיקה מושלמת, הוא מחפש רכב שיסע מא' לב'.

אם הרכב נוסע כמו שצריך, תמשיך איתו אתה תפסיד הרבה פחות כסף אם תתקן אותו לרמה בסיסית - שיסע נורמאלי, יעבור טסט, והמזגן יעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

רק רציתי להגיד שהיום כרגיל ניסיתי להתניע את האוטו ומסתבר שהמצבר הלך.

אני לא יודע אם הבעיות באוטו מוגבלות רק למזגן ולרמקולים כי מעולם לא לקחתי אותו לבדיקה כלשהי. הרכב לא היה בשימושי מאז מרץ כשהמצבר הקודם שבק פתאום. למעשה החזרנו אותו למגרש כדי שימכרו לי אותו, אבל לקחתי אותו בחזרה משם לפני שבועיים (שבמהלכם הוא ישב אצלנו בחנייה) כשנודע לי שהעובדים השתמשו לי באוטו ללא רשות. מסתבר ששמו מצבר אחר, אבל גם הוא הלך.

עריכה אחרונה על ידי Tanaka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שזה אותו מגרש ממנו קנית?

אז נפלת על סוחרים לא הגונים (כמו מרבית מגרשי הרכב בארץ).

אני אישית, על סמך מה שרשמת, הייתי:

א. מניע עם כבלים כי כנראה הרכב עמד הרבה וזו הסיבה שהמצבר נחלש, לא בטוח שהוא מת. (בכל מקרה, להחליף מצבר עולה 400 שקל).

ב. נוסע למוסך מתמחה (כמו מוסך רון) ובודק את נושא המזגן והרעידות (זה יכול להיות סיפור ממש לא יקר).

ג. חנות אביזרי רכב שתעבור על כל החיווט של הרמקולים.

פלסטיקה? צגים דיגיטליים? לא הייתי נוגע אם זה לא משהו חיוני.

קוראים לזה יישור קו, זו השקעה ראשונית שעושים כמעט לכל רכב ישן כדי להביא אותו למצב סביר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...