Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה יצוגית דלק מהול בתחנות "דלק".

lei1989
שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פריג'י אני חושב שאני ואתה באותו קו מחשבה, אם לא הייתי ברור עד עכשיו. התגובות שלי כוונו למחרים, שבאמת זכותו לעשות מה שהוא רוצה, אבל גם אם הוא רוצה וגם אם לא הכסף שלו ממשיך לזרום למר תשובה, אז לדעתי חבל על המאמץ.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מתדלק שם באופן קבוע.

איך אתה יודע בוודאות?

ניהלתי את התחנה עד לא מזמן ,וגם היום יש בחורה שאיתה אני בקשר כמעט רצוף , מאוד קפדנית.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכן להישבע שתדלקתי במקרים שונים בתחנות של דלק באתרים שונים בארץ והדלק הרגיש על הפנים, אמנה אותם כאן לכל מקרה:

מפגש בת שלמה אחרי צומת פוריידיס - דלק

תחנת דלק סער - דלק

הרצליה קניון שבעת הכוכבים - דלק

מאידך - תחנת דלק צומת הסירה 98 תענוג, מוזר.

דןר אלון גם לא נקיים, תחנת גשר הזיו דלק על הפנים, מניסיון רע ביותר.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריג'י אני חושב שאני ואתה באותו קו מחשבה, אם לא הייתי ברור עד עכשיו. התגובות שלי כוונו למחרים, שבאמת זכותו לעשות מה שהוא רוצה, אבל גם אם הוא רוצה וגם אם לא הכסף שלו ממשיך לזרום למר תשובה, אז לדעתי חבל על המאמץ.

סליחה, תגובתי כוונה לlei המחרים, למה היה לי בראש שזה אתה אני באמת לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה עושה קצת מצחיק.

אתה יודע שמפעל ההתפלה באשקלון משתמש בחשמל שמיוצר בתחנת כוח פרטית של קבוצת דלק שאבא שלה הוא מר תשובה?

אז לא תשתה מים?

אתה יודע שהחשמל שחברת החשמל מייצרת יעשה שימוש בגז של מר תשובה? ועוד במחיר מופקע כך טוענים שלל אנשי מקצוע. אז לא תשתמש בחשמל?

תהיה בטוח שהכסף שלך זולג למר תשובה בכל יום אז החרם שלך לא ממש אפקטיבי.

אצלי בבית יש בר מים מינרליים של "מי עדן" ובכל מקרה, המים בברזים באיזורי רובם מגיע ממקורות והשאר מבארות באזור (זה אחרי בדיקה קצרה, לא היה לי מושג).

בנוגע לחשמל, הבניין שאני גר בו מחובר למערכת פוטו-וולטאית (מייצרת חשמל מהשמש).

פרקש, אני לא אומר לך את מי להחרים ואת מי לא. אני רק שואל איפה עובר הגבול.

בוא נגיד שתשובה קונה 20% מהמניות של אלייד, אז לא תקנה פולקסוואגן?

נתת דוגמא לא טובה, צ'מפיון לא יראו יותר ממני או ממשפחתי שקל (כבעלים של פאסאט ועוד כמה ואגיות במשך השנים).

איפה עובר הגבול?, במקרה הכל מתיישב עם האג'נדה בלי לעשות יותר מידי, אני לא אוהב להרגיש מרומה ומתי שאני מרגיש מרומה אני פועל כי תמיד יש חלופות, כאחד שקורא גלובס, דה מרקר וכלכליסט כל יום, קל לי וכיף לי להחרים את עסקיו של מר תשובה, רצוי שכולם יעשו ככה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצע כי שלושת משרדי עורכי הדין של התובעים, משרד עו"ד רם גורודיסקי, משרד עו"ד רון ומשרד עו"ד טמיר, יקבלו 310 אלף שקל בתוספת מע"מ, שלושה מהתובעים יקבלו 25 אלף שקל כל אחד ושניים נוספים יקבלו 37 אלף שקל.

כאן קבור הכלב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בבית יש בר מים מינרליים של "מי עדן" ובכל מקרה, המים בברזים באיזורי רובם מגיע ממקורות והשאר מבארות באזור (זה אחרי בדיקה קצרה, לא היה לי מושג).

בנוגע לחשמל, הבניין שאני גר בו מחובר למערכת פוטו-וולטאית (מייצרת חשמל מהשמש).

נתת דוגמא לא טובה, צ'מפיון לא יראו יותר ממני או ממשפחתי שקל (כבעלים של פאסאט ועוד כמה ואגיות במשך השנים).

איפה עובר הגבול?, במקרה הכל מתיישב עם האג'נדה בלי לעשות יותר מידי, אני לא אוהב להרגיש מרומה ומתי שאני מרגיש מרומה אני פועל כי תמיד יש חלופות, כאחד שקורא גלובס, דה מרקר וכלכליסט כל יום, קל לי וכיף לי להחרים את עסקיו של מר תשובה, רצוי שכולם יעשו ככה.

תראה קודם כל כל הכבוד לך על המאמץ.

לא עשיתי בדיקה מעמיקה של כל עסקיו של מר תשובה, אבל כנראה שגם אם תרצה וגם אם לא הכסף שלך כן זולג אליהם גם אם אתה באמת משתמש בחשמל מהשמש 100% מהזמן (סיכוי נמוך מאוד עד אפסי), ושותה רק מים מינרליים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...