Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במחשב גיר רנו קליאו 2014

ariemen
שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי גם יש בעיה בגיר - רכב רנו קפצ׳ור. הרכב עדיין באחריות. אני מקבלת הודעה ״check auto gearbox".

הייתי במוסך והחליפו מצבר.

עכשיו עברו שבועיים וההודעה שוב חזרה.

מקווה שלא מנסים לגרור את הבעיה עד שהאחריות תפוג.

כמה ק״מ עבר הרכב?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לבן של חבר היתה בעיה דומה עם קליאו 2014 עם 57,000 ק"מ. הרכב היה מחוץ לאחריות והחליפו לו מצבר בעלות של כ 1000 ש"ח (למרות שהמצבר הניע מצויין ולא הראה שום סימן לבעיה). טענו שזה מצבר. אחרי כעשרה ימים התופעה חזרה ואז אמרו לו שצריך להחליף מח גיר בעלות של מספר אלפי שקלים.....מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע... מנסים לדחוף לכלום מצבר חדש בטענה שהוא אשם. גם אצל אבא שלי אמרו מצבר והחליפו. הבעיה כמובן היתה במחשב הגיר כמו אצל כולם. מה שכן לא חיובו אותו על עלות המצבר. סהכ אם אני זוכר נכון 2500 שח.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מכיוון שהדבר הראשון שצריך לשלול הוא מצבר מת. כמובן שאין זה אומר שחובה להחליף מצבר במורשה או להחליף בכלל - אפשר פשוט לבדוק.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני אשאל מה קשור מצבר לגיר? הסימפטומים שהופיעו היו נורה של"תקלה של הגיר" העברת הילוכים לא תקינה, משיכת הילוך יותר על המידה והעברה קופצנית... אז אני לא מכונאי אבל שמישהו מתלוננת על כאבים ברגל בגלל שנפל אז כניראה זה לא קשור לשיניים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב גיר מקבל מתח ישיר מהמצבר, כאשר המצבר חלש זה עלול לגרום לתקלה. זה מה שהוסבר לי בזמנו.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היום הרכב נבדק במוסך הוד נהריה קליאו 2014 1.2 טורבו .63000 ק"מ בעיית מחשב גיר אובחנה קרסו משתתפים 40%.עלות תיקון 5200 שח כולל טיפול

בנוסף:ביקשו לחתום על מחווה שאין לי שום תביעה נגד קרסו בעניין זה .לחתום ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הודעה 21 בשרשור זה ,המחשב כולו כחדש עולה ₪6000. לא ? איך ₪5200 זה 40٪ ? זה נשמע מחיר מלא , הבורקס עלינו.

תחתום ותחריג הסדר בתביעה יצוגית. ותשמור קבלות. אם תהיה תביעה יצוגית כמו בצ'מפיון עדיין תוכל לקבל משהו חזרה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני הגעתי למוסך רנו בטבריה , תענו ישירות שמדובר במחשב גיר. יצרו קשר עם קרסו והשיגו לי 50% השתתפות של קרסו, מאז שהחלפתי מחשב גיר החלפתי גם מצבר (לאחר 3 וחצי שנים) הככב נוסע מצויין , אין תלונות .

כל מי שמזכיר את הdsg - נכון מקבלים חמש שנות אחריות, אך מה קורה לאחר חמש שנות האחריות ?

קלאצים : 2500-3500 , מחזיקים 50 אלף קילומטר , לעומת זאת ברנו לא מדווחים עדיין על החלפת קלאצים.

מוח גיר (מכטרוניק) : 6000-10,000! בקליאו 2500-3000 , ואני מאמין שהמחיר ירד משמעותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שקונה מכונית חדשה (גם 2014 נופל תחת ההגדרה לענ''ד), משלם אמנם בגדול בירידת ערך, אבל מצפה לאמינות מושלמת שתקזז ולו במעט את ההפסד על ירידת הערך.

אם בגיל 3-4 נדרשים להוציא אלפי שקלים למחשבי גיר מוחות קלאצ'ים למיניהם, עדיף כבר יפנומטית ישנה (שבהחלט תכניס למוסך, אבל כנראה יעלה פחות + ירידת ערך מזערית).

אישית אני נגד סטיגמות, וכבר החזקתי בעבר קליאו 96 (ונכוויתי קשות), וכיום מחזיק 2 סיטרואנים (קסארה קשישה + קקטוס מדליקה).

אבל לומר לכם שהייתי ממליץ לאחותי על רנו פיג'ו סיטרואן או וואגית dsg?

רחוק היום.

בלית ברירה עדיפה קוראנית פשוטה מרנולט משוכללת אבל צריך להחליף לה מוח גיר ב5000₪ אחרי השתתפות רצון טוב...

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...