Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת מנוע לפתיחת תא מטען

matan1991
שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאבא שלי יש פיאט פנדה,

כדי לפתוח את תא המטען הוא צריך את המפתח, אין אופציה אחרת! וזה פשוט מחרפן, אם עוצרים רגע ורוצים משהו מהתא מטען חייב לדומם מנוע, כדי לקחת את המפתח.

רציתי להוסיף מנוע קטן שיהיה בתוך הדלת של התא מטען, ועל ידי כפתור קטן ליד ההגה אוכל לפתוח את התא מטען.

איזה מנוע אני צריך? מישהו יכול לשלוח לי קישור מאליאקספרס/איביי

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בפנדה אפשר רק עם המפתח.

קניתי מנוע (סולנואיד) כזה:

https://www.aliexpress.com/item/In-stock-High-quality-Universal-Electronic-power-trunk-release-kit-motor-for-open-boot-DC12V-long/32217134265.html

אבל עדיין לא חברתי אותו.

שים לב שבאופן הזה יש קצת עבודה בשביל שגם המפתח יעבוד.

הדבר ממנו אני בעיקר חושש זה שהמנוע חזק מדי - דבר שיגרום למשיכת זרם חזקה וגם יצריך הוספה של קפיץ כדי למנוע נזק למנגנון.

אני ממליץ לך לחכות עד שאטפל בשלי (חודש-חודשיים) ואעדכן איך יצא.

לחלופין, אם אתה מוצא מנגנון מקורי מתאים, אשמח אם תעדכן פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו בפונטו ספייס אחד המפתחות הגיע עם פיצ'ר שמאפשר לשלוף אותו מהסוויץ גם כשהרכב מונע

אולי זה קיים גם בפנדה, ואז ניתן לפתוח את תא המטען מבלי לכבות את האוטו

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...