Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתר לקניה ומכירת רכב כמו סוויץ ז"ל

ilgs29
שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי הייתי בנהיגה,לא ביקשתי שתנחש,שאלתי אם מישהו מכיר,לא מצאתי בגוגל(אחרת לא הייתי רושם פה),אתה לא מכיר?,אל תגיב,

תודה

עריכה אחרונה על ידי ilgs29
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולגי ציפה שההמון יצטרף אליו וירד על פותח השרשור. איזו מי תשובה זאת למה לא חקרת יותר לעומק? אני יכל לעשות העתק הדבר של התשובה הזו לכל שרשור שיפתח והיא תהיה רלוונטית ואפשר יהיה לסגור את הפורום. ועוד אחרי זה מאשים אותו בהתעסקות בפלאפון תוך כדי נהיגה. שמעת פעם על יוטיוב? אם כן, אתה אומר לדעת כמה פרסומות הם דוחפים שם בין סרטון לסרטון אם אתה לא משתמש בדפדפן מסוים שמונע זאת.

בקיצור, גם לפה הגיע ה- ''politically correct'' ואני מקווה שלא נשמע שטויות חסרות תכלית כאלה.

לפותח השירשור, להגיד את האמת, אני לא מאמין שנראה בקרוב משהו דומה. כי הריי הכישלון של הפרויקט הזה היה חד משמעי ולדעתי לא נבע רק מניהול כושל. מההתחלה לא הבנתי את הפוטנצייל של הדבר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום נתקלתי בפרסום שלהם בפייסבוק. שמם swopi. גם הופתעתי שאחרי שחברות אחרות ניסו ולא הצליחו קמה חברה נוספת עם המודל הזה. אני מאחל להם המון בהצלחה, כי דווקא הצורך מובן לי וגם הפתרון שהם מציעים נשמע נח. השאלה היא איך הם מצליחים לייצר מזה מודל כלכלי, אבל אני מקווה שהם יצליחו. עושה רושם שמדובר במיזם של חבר׳ה צעירים ועצמאיים ולא בתאגיד גדול כמו סוויץ׳.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור, להגיד את האמת, אני לא מאמין שנראה בקרוב משהו דומה. כי הריי הכישלון של הפרויקט הזה היה חד משמעי ולדעתי לא נבע רק מניהול כושל. מההתחלה לא הבנתי את הפוטנצייל של הדבר הזה.

אני דוקא הבנתי את הפוטנציאל . רכישה מפרטי עם פחות טרטור ועם התנהלות אחרת.

לא התעמקתי בזה הרבה אבל קפצתי אליהם להתעניין אז קצת נחשפתי לעניין.

בדיעבד קל לנתח ששרפו שם הון על הוצאות תפעול, נדלן וכח אדם.

כמו כן כשקנינו רכב משומש שני רכבים אפשריים פורסמו על ידי המוכרים גם באמצעות סוויצ׳. אני הגעתי אליהם לא דרכם אבל קיבלתי התרשמות ראשונית על רכבם באמצעות הבדיקה של סוויצ׳.

זה נראה היה לי מוזר ולא כלכלי שהמוכרים משתמשים בזה גם שלא מול קונה שהגיע מסוויצ'. אבל אני לא יודע מה בדיוק ההתקשרות בין המוכר לסוויצ'.

בכל מקרה שני המוכרים הללו נראו לי אנשים סבירים ושניהם אמרו לי שלא מבינים בדיוק את היתרון בסוויצ' כי ברור שזה על חשבונם. אז כנראה משהו שם לא עבד טוב.

בקיצור, אני לא מסכים איתך. לדעתי הבעיה שם היתה בניהול. אף שלא בטוח שרק בניהול.

הקונספט טוב, אבל אולי לא כלכלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיים מודל כזה במדינה עם לקוחות שמייצרים ביקוש דומה לשוק הישראלי זה יהיה נכון. עד אז נישאר עם יד 2 שמנסה לחסום לנו את ה-adblock ללא הצלחה בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...