Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ לדיזלית תוצרת רנו - פלואנס או מגאן 1.5 DCI

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן ,

בשל הגדלת הנסועה השנתית ל50K בשנה אני במחשבות על החלפת הרכב הנוכחי (בראבו),

המועמדות הן או פלואנס או מגאן דיזל , מנוע DCI 110 כ"ס.

לאחר נסיעה על הפלואנס היא מרגישה לי ירידה רצינית מהבראבו בגזרת התאוצה.

האם למישהו יש ניסיון עם תוכנת ניהול מנוע למנועי דיזל מהסדרה הנ"ל ?

האם יש שיפור / דעיכה בצריכת הדלק ? מהי התאוצה לאחר השיפור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה אני מוכר את הדגם הפשוט של רייס צ'יפ לטובת שדרוג, מורכב אצלי במגאן סטיישן כחודשיים +-

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אליאור.

אני עם דאציה DCI כבר מעל שנה וחצי עם תוכנה של אוטוטק. ממליץ עליו מאוד!

וגם תוכנה לבראבו שלי עשיתי אצלו. בקיצור הוא האיש שלך!

שלח לי הודעה בפרטי אני אפנה אותך אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה אני מוכר את הדגם הפשוט של רייס צ'יפ לטובת שדרוג, מורכב אצלי במגאן סטיישן כחודשיים +-

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

וואלה, שתף אותנו מה השיפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין כלום בשיפורים, אבל:

הם מדברים על תוספת של 20% במומנט. איך מסתדרים עם זה שזה מעבר למומנט המקסימלי המותר לתיבה הרובוטית?

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם הRACECHIPS בגירסה הכי משופרת הוא לא נותן את מה שהם מצהירים. יש הבדל ניכר הרכב מרגיש יותר חי. וזה בגירסה היקרה. הבסיסי אני לא יודע עד כמה הוא שווה. בשיחה עם אחת הסדנאות המובילות נאמר לי שמבדיקה שלהם הצ'יפ נותן בסביבות ה50٪ מהמוצהר באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ג'טה דיזל 1.6 ידנית, גם עשיתי תוכנה אצל אוטו-טק והשיפור עצום, הרכב עולה בסלד הרבה יותר מהר,הרכב פשוט הרבה יותר זריז ואיבד את האופי ה"עצל" של הדיזל, ונשאר חסכוני, אפילו חסכוני יותר מלפני העדכון (בשיוט על 90 כמובן, בלחיצות הוא יהיה בזבזן יותר).

לא רואה סיבה להזמין צ'יפים מחול כשיש לך בארץ אנשים שמתחברים למחשב ובונים בשבילך תוכנה, ככה גם יש לך למי לפנות אם יש לך בעיות, וכנראה גם יוצא זול יותר ממה שהחברות בחול יציעו

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...