Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 3008 שנת 2011 - החלפת רצועת תזמון?

alonjp
שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחי יש פיג'ו 3008 שנת 2011 שעברה אליו במשפחה.

כרגע יש לרכב 78K ק"מ ונדלקה לו נורת אזהרה.

במוסך (מורשה אך לא של פיג'ו) בדקו את הרכב ומסרו לו כי צריך להחליף רצועת תיזמון ברכב כל 80K ק"מ.

זכור לי שאין ברכב רצועת תזמון אלא שרשרת וככזו היא לא אמורה להיות מוחלפת באופן שיגרתי.

עוד זכור לי שעוד שהרכב היה של אבי קראתי על בעיות בשרשרת התיזמון ולכן הפצרתי באבי לבקש בכל טיפול (במשך 5 שנים הרכב טופל במוסך צמרת) ליבדקו את שרשרת התזמון והמנוע, ובכל טיפול אמרו שאין שום בעיה.

השאלה היא:

1. האם זה נכון ובאמת יש תחזוקה שוטפת למערכת התיזמון ב-80K ק"מ?

2. אם אין ומדובר בתקלה, האם יש מקום לפנות ליבואן לקחת אחריות על המערכת על אף שהרכב כבר ממש לא מסגרת האחריות.

3. האם עלות של 3,500ש"ח נשמעת סבירה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשרת וידוע לכולם (גם ליצרן) שיש בעיה (כשל תכנוני) במותחן שלה בשנים הללו במנוע THP . הוחלף פעם מותחן ?

אחרת השרשרת עלולה לקפוץ ואז הלך המנוע.

היתה שמועה שלובינסקי יחליפו קיט לכל מי שתתגלה בעיה השרשרת. כנראה שמועת שקר.

עלות קיט תזמון (שרשרת + מותחן+מובילים) כ ₪1000 ועבודה עוד אלפייה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אצל היבואן קיט תזמון עולה כ ₪1800

ואם כבר הגעת לקמ המכובד הזה מחליפים גם משאבת מים כי זה אותו איזור....

תפנה ליבואן ובא נראה מה הוא יענה לך. יש לך קייס כי זה באמת כשל ידוע.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

הרכב של אחי ולא שלי.

אני אמסור לו את המידע ונראה מה יקרה.

הבעיה שאין זמן לבזבז על זה יותר מידי, עדיף להחליף מהר ולגמור עם זה מאשר להמתין לתשובת היבואן ולגמור מנוע בינתיים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לחכות שיחליף את הקיט ובאותו הזמן ישלח בקשה ליבואן מקיסימום יחזירו לו את חלק מהעלות של הטיפול בצורת טיפול במתנה או בסגנון.

הוא גם יכול ללכת למוסך מומחה כמו גבע או שאפט אבל במקרה כזה היבואן לא יבוא לקראתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגישות עבודה מסוג זה שעלולה לגרום לנזק רב יותר שווה להדרים. כדאי לפנות לאורן שרותי שהנו חבר הפורום, הנ"ל מומחה ומכיר את הסיפור של המנועים הללו על בוריים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://mironcars.b144websites.co.il/- מוסך מירון,ברחוב השיש,(בכביש השירות של אריה שנקר,אתה נכנס ימינה וכשאתה מגיע למעגל התנועה הראשון,פונה שמאלה אל המשך רחוב השיש,קרוב לדרעי רדיאטורים- המוסך מתמחה במכוניות צרפתיות.

מוסך נוסף יקר יותר וטוב אבל מורשה היבואן הוא מוסך גזית,גם הוא נמצא ברחוב השיש,עוד לפני מוסך מירון.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

הרכב במוסך לצורך החלפת שרשרת התזמון.

העסק יוצא לא זול בכלל.

החלקים שמוחלפים הם:

1. קיט שרשרת טיימינג (חליפי - 800 ש"ח)

2. משאבת מים (400 ש"ח)

3. פולי משאבת מים (200 ש"ח)

4. גלגל שרשרת תזמון (120 ש"ח)

5. מחזיר שמן קראנק

6. אטם מכסה שסתומים

7. אטם מכסה פלאגים

בטוח שיש עוד כמה דברים ששכחתי..

העלויות על פי מיטב זיכרוני (יכול להיות שאני טועה בכמה שקלים לפה או לשם).

השאלה היא, האם יש הגיון בפניה ללובינסקי בבקשה להשתתף בחלק מן התשום מאחר ומדובר הייתה בתקלה ידועה (כאמור, עד לפני שנה הרכב טופל רק במורשה יבואן ובכל טיפול ביקשנו לבדוק את מערכת הטיימינג, ובכל טיפול נמסר כי הכל בסדר)?

האם יצאה מתישהו איזו הודעת יצרן או קריאה לתיקון יזומה בנושא מערכת התזמון של מנוע ה-THP?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...