Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוסף דלק לטויוטה יאריס

raul_7
שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הייתי עם הרכב שלי, טויוטה יאריס סטייל 2014, בבדיקה בקומפיוטסט. כל הנתונים היו טובים חוץ מאחד.

הבודק אמר שההספק מנוע טיפה נמוך ממה שמהצפוי ושזה כנראה בגלל פיח או לכלוך שהצטבר במנוע. הוא אמר שזה לא משהו רציני ושהוא ממליץ לי לקנות תוסף דלק שאמור לעזור.

השאלה שלי היא איזה תוסף דלק מתאים לרכב שלי? והאם התוסף אמור לעזור במצב הנ"ל?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעזור למוכר בטוח. למנוע לא בטוח. ככלל מרגע שנוסעים ברכב הספק המנוע נמצא בירידה מתונה. תהליך שחיקה טבעי.

אם כבר תקח למוסך שיחברו למחשב ויוודאו שהכל תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההספק לפי היצרן זה 99 כ"ס וכמובן שזה הספק לרכב חדש בתנאים אופטימליים ואני לא מצפה שזה באמת יגיע למספרים כאלה. אבל להבנתי עד סטייה של 20% (כלומר 80 כ"ס במקרה שלי) זה מקובל. בבדיקה הופיע 77 כ"ס.

למען האמת, אני לא כל כך מבין בזה, רק יודע שבבדיקה הוא השתמש במכשיר V.C.T כפי שמפורט כאן:

http://www.computest.co.il/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=140

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תוסף דלק כן יכול להביא לשיפור כשצריך לבצע ניקוי.

ברור שלא צריך לדחוף אותו כל טיפול במוסך ובמחיר מופקע, אבל בהחלט יש השפעה חיובית כאשר זה נדרש.

אני ממליץ לקנות תוסף ניקוי מערכות הזרקה של חברת וירט' שעולה כ60-70 ש''ח.

השאלה האמיתית היא האם אתה מרגיש ירידה בביצועים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצה!

משהו חשוב ששכחתי לציין, בבדיקה בפירוט על ההספק הנמוך כתוב "מערכת דלק והצתה- לתיאום".

האמת היא שבזמן האחרון אני מרגיש שהרכב טיפה יותר איטי. קצת יותר קשה לו ביציאה מהמקום ואני צריך לסחוט את הדוושה טיפה יותר.

נ.ב.

את הבדיקה עשיתי בקומפיוטסט. לבודק אין שום אינטרס לדחוף לי מוצרים כאלה ואחרים כי הם בכלל לא מוכרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה דיון שלם על תוספי דלק. גם ביוטיוב בחנו מנועים לפני ואחרי והמסכנה הגורפת שזה בקושי מנקה . זה עוזר בעיקר לכיס של היצרן. אין כמו תותח אגוזים לניקוי מנוע אבל זה תהליך שעולה איזה ₪4000. גש קודם למוסך שמבין שיבדוק את המנוע ומערכת ההצתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פתרון יעלה יותר מתוסף, לכן כן הייתי מתחיל עם זה. אני גם בטוח מניסיוני שלא יכול להגרם שום נזק בשימוש נכון.

בשלב הבא הייתי מבצע ניקוי מצערת יניקה.

בשלב שלאחר מכן כבר הייתי מחפש מומחה הזרקה שיבדוק את הרכב על כל מערכות ההנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני האישי אם אתה כבר שם תוסף אז תשים 2, ועל חצי מיכל דלק.

ואת זה אמר לי הבוחן בטויוטה בזמנו, תוסף על מיכל מלא לא ממש משפיע.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לפני התוסף שלא ממש יועיל ככל הניראה הייתי ניגש לבצע בדיקת קומפרסיה למנוע ולברר למה ההספק הוא כזה. יכול להיות גם זיוף כלשהו במכשיר המדידה של המכון. גש למקום בעל כלים מתאימים שיוציאו פלאגים וייבדקו מערכת ההצתה וקומפרסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...