Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מודעה שטוענת שיותר משתלם לקנות חדש מאשר יד שנייה (מצ"ב)

moshe128
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

80- 85 אלף ₪ אחרי 3 שנים עולה טויוטה פריוס יד ראשונה, פרטית עם 70-80 אלף קילומטרים (150 אלף שקלים המחיר של חדשה). מוזמנים להציץ בלוח יד 2 לדגם 2014.

יונדאי איוניק מליסינג לא יהיה שווה 80 אלף בעוד 3 שנים. אז במודעה שכחו להוריד עוד איזה 15-20 אלף ירידת ערך ( אולי יותר ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאיייייי איך אני אוהב ארוחות חינם נמנמנמ

(זה ממש מבאס שבד"כ אין כאלו)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מדהים שההבדל בין הרכבים הוא כ-700 שקל בחודש.

אם ניקח 700 שקל בחודש ונכפיל ב-3 שנים נקבל 25200 שקלים, כאשר ההפרש בין הרכבים הוא איזה 110 אלף שקלים מבחינת כסף ומבחינת תמורה אין מה להשוות...

לא נכנסתי בכלל למה אתה מקבל באיוניק חדשה מול אקסנט משנת 2007 ואת קלות הביצוע והשקט...

למען הסר ספק אני כותב את זה בתור בעלים של פג'ו 205. עדיין אם הייתי באמת צריך רכב לנסיעות יומיומיות ואלו היו שתי האופציות היחידות שאני שוקל הייתי לוקח כמעט בוודאות את האיוניק.

תלוי למי.

700 כול חודש זה לא מעט. זה בערך 1200 בברוטו שלך. זה לא כיף לדעת שזה מה שאתה צריך לשלם כול חודש אקסטרה.

וחוץ מזה הם בחרו להציג אקסנט בצורה שרירותית לגמרי. על אותו משקל היה אפשר לשים מאזדה 3 שנת 2006-7 על עלויות אחזקה זהות, רק איכות גבוהה הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אותי עד כמה קל לעבוד על הציבור.

היו לפניי מספר תגובות מלומדות בעניין הביטוחים, התיקונים, אפילו הריביות בבנק אבל אף אחד לא בדק את המספרים בפעל.

ובכן אם ניקח את המספרים מהמודעה כפי שהם, נקבל את ירידת הערך בשלוש שנים 124K פחות 80K שווה 44K.

נחלק ל-36 חודשים ונקבל 1222 ש"ח לחודש + 500 ש"ח דלק וקיבלנו 1722 ש"ח ולא 1220 כפי שנטען במודעה.

שקר גס כשמו!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תוסיף לזה 500₪ ירידת ערך בפועל, ריבית על 100 אלף ₪ ממון, והתמונה כבר לא ורודה בכלל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אותי עד כמה קל לעבוד על הציבור.

היו לפניי מספר תגובות מלומדות בעניין הביטוחים, התיקונים, אפילו הריביות בבנק אבל אף אחד לא בדק את המספרים בפעל.

ובכן אם ניקח את המספרים מהמודעה כפי שהם, נקבל את ירידת הערך בשלוש שנים 124K פחות 80K שווה 44K.

נחלק ל-36 חודשים ונקבל 1222 ש"ח לחודש + 500 ש"ח דלק וקיבלנו 1722 ש"ח ולא 1220 כפי שנטען במודעה.

שקר גס כשמו!!

צדיק אחד בסדום. גם אני כשלתי כאן. זו כנראה אחת המודעות הכי חובבניות שראיתי אי פעם. המספרים לא מסתדרים בשני הטורים! בצד של האיוניק, המספר בשורה התחתונה כביכול הוא ירידת הערך בלבד (אופטימית מאוד כמובן) בחלוקה לחודשים, בלי להזכיר כלל טיפולים, דלק ושאר ירקות. בצד של האקסנט בכלל המספרים לא מסתדרים, לפי החישוב שלהם עלות אחזקת הרכב להוציא דלק היא 200 ש"ח לחודש בלבד... (== יורים לעצמם ברגל). בקיצור, בדיחה אחת גדולה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא כתבו עלות דלק אלא חסכון בדלק. גם המספר בצד ימין קטן ב-500 (ואיננו עלות הדלק אלא ההפרש בעלות הדלק), כלומר לאקסנט הוסיפו 500 ש"ח בחודש עלות דלק נוספת.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים?

וואלה משה,

החלטה קשה.

מצד אחד, יש פה מודעה משכנעת וברורה כמה הגיוני, חסכוני ונוח לקנות רכב חדש מהניילונים, שזה גם מה שכל אחד היה רוצה.

אבל מצד שני, יש פה כמה שאומרים שאולי החישוב לא הכי-הכי מדויק.

מצד שלישי, זה לא בדיוק נראה כמו הודעה לשירות הציבור.

מצד רביעי, יהיה מה שיהיה, אולי עדיף לקחת את החדש, מה שבטוח-בטוח ובסוף נסתדר.

תודיע מה החלטת, אולי נצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה נו... ברור שזה לא יותר זול לקנות חדש...

רק השאלה היא האם המודעה מופרכת לחלוטין או שכן יש ניתן למצוא בה איזשהי נקודה למחשבה על כך שהפער קטן יותר ממה שנראה.

המסקנה... עוד לא יודע...

אני בכל מקרה אקנה משומשת (וזאת לא תהיה יונדאי אקסנט)

וואלה משה,

החלטה קשה.

מצד אחד, יש פה מודעה משכנעת וברורה כמה הגיוני, חסכוני ונוח לקנות רכב חדש מהניילונים, שזה גם מה שכל אחד היה רוצה.

אבל מצד שני, יש פה כמה שאומרים שאולי החישוב לא הכי-הכי מדויק.

מצד שלישי, זה לא בדיוק נראה כמו הודעה לשירות הציבור.

מצד רביעי, יהיה מה שיהיה, אולי עדיף לקחת את החדש, מה שבטוח-בטוח ובסוף נסתדר.

תודיע מה החלטת, אולי נצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...