Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות קליטת רדיו במערכת השמע יונדאי I35

ohadkl
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי את הרכב לאחרונה ואני חווה קליטת רדיו FM באיזור המרכז מאד לא נקייה, הרבה הפרעות סטטיות כאלה זה ממש מבאס לשמוע רדיו בצורה הזו.

בכלמוביל טרייד אין אמרו לי שזה כך הרדיו של היונדאי I35, זה נשמע לי לא כל כך הגיוני.

אשמח לידע מאנשים שיש להם יונדאי I35 עם המערכת "המקורית" של הרכב (ללא אנדרויד) האם מכירים את הבעיה והאם יש לה פתרון?:shock:

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את מצב הארקות של הרכב. הארקה של המנוע לגוף הרכב, הארקה של מערכת השמע.

האם האנטנה הקיימת ברכב היא מקורית ? האם מערכת השמע מקורית של הרכב או התקנה חדשה בארץ ?

האם המערכת ננעלת בסריקת תדרים על תדר מדוייק ? נניח FM99 או FM103 ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אותו רכב ואותה הבעיה בדיוק - מערכת מקורית ללא אנדרואיד.

התדרים ננעלים מצויין, פשוט הקליטה מאוד רגישה להפרעות - מרגיש כמו בעיית אנטנה באמת.

איך בודקים הארקה? או לחילופין, איך מוודאים או שוללים שזו בעיה כזו לפני שניגשים לחשמלאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את הרכב לאחרונה ואני חווה קליטת רדיו FM באיזור המרכז מאד לא נקייה, הרבה הפרעות סטטיות כאלה זה ממש מבאס לשמוע רדיו בצורה הזו.

בכלמוביל טרייד אין אמרו לי שזה כך הרדיו של היונדאי I35, זה נשמע לי לא כל כך הגיוני.

אשמח לידע מאנשים שיש להם יונדאי I35 עם המערכת "המקורית" של הרכב (ללא אנדרויד) האם מכירים את הבעיה והאם יש לה פתרון?:shock:

תודה

מצטרף לשאלה... אותו אוטו אותה בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו רכב ואותה הבעיה בדיוק - מערכת מקורית ללא אנדרואיד.

התדרים ננעלים מצויין, פשוט הקליטה מאוד רגישה להפרעות - מרגיש כמו בעיית אנטנה באמת.

איך בודקים הארקה? או לחילופין, איך מוודאים או שוללים שזו בעיה כזו לפני שניגשים לחשמלאי?

בדרך כלל כאשר מתגלות בעיות קליטה/רעשים ברכב חדש עם מערכת מקורית אני מציע תחילה לבדוק מול ייבואן הרכב האם ייצרן הרכב הוציא הוראת תיקון או הנחייה כולשהי לתיקון הבעיה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...