Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת רכב שלם.

שימו לב! השרשור הזה בן 2366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם.

אני מעוניין לקנות מיצובישי ספייס סטאר בצבע זוהר ויפה.

אבל.. אין את הצבע שאני מחפש לקנייה.

יש רק צבעים עממיים..

וחשבתי לתומי לקנות רכב בצבע כל שהוא ואז לנסוע לכפר ערבי ולצבוע לצבע שאני רוצה גם צבע יפה וגם כאילו יצא עכשיו מהחברה.

אז ברצוני לדעת מספר דברים בבקשה.

מהי הצביעה הטובה והאיכותית ביותר לרכב?..(אני מדגיש כי ברצוני רכב בצבע מטאלי.)

האם כדאי לקנות רכב שהצבע שלו הוא לבן ? (כי תמיד יותר קל לצבוע לצבע אחר, כשהצבע הראשון הוא לבן..)

או שמא זה לא משנה כ"כ..

וכמה זה אמור לעלות צביעה כזו?

תודה מראש לכל העונים,

עידן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שלא משנה באיזה צבע תרכוש את הרכב, לפני שצובעים אותו משתמשים בצבע יסוד על הצבע הקיים (ומשייפים את רובו אם לא כולו על מנת שיתקבל גיבור טוב ושהצבע החדש יצמד רכב כמו שצריך.

לשאולתייך:

הצביעה האיכותית ביותר היא הצביעה מהמפעל.

אתה צריך לשלם הרבה יותר ממה שאתה מעוניין בשביל לקבל צביעה איכותית באמת.

(עצם זה שאתה מציין שאתה רוצה לעשות את זה ב'כפר ערבי' כלשהו, מביא אותי למסקנה שאתה לא רוצה לשלם יותר מדי

צביעה כזאת אמורה לעלות הרבה.

אני לא יודע כמה במדוייק שכן זה תלוי ברכב הספציפי, הצבע והצבעי בו תבחר.

צביעה מלאה באמת של הרכב דורשת פירוק כל דבר אפשרי וצביעת השלדה, לאחר מכן הדלתות, הכנפיים וכו'.

וזה אפילו יכול לגרום לקושי במכירה של הרכב (שכן זה יגרום לחשדנות של הקונים למה רכב בגיל הזה עבר צביעה מלאה).

מה שכן, יש את האופציה של ציפוי וייניל לרכב וכל צבע בו תבחר, זה יתן לך את התוצאה שתרצה, זה יהיה איכותי יותר מכל צביעה זולה, והכי חשוב, זה הפיך (אם זה ידהה או שימאס לך מזה, תוכל פשוט לקלף את זה).

עריכה:

עדי הקדים אותי בזמן שכתבתי את ההודעה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי וניל זה ציפוי מדבקה.

יתרונות:

א.הפיך

ב.מגן לך על הצבע המקורי ב100% ממזיקים כאלה ואחרים(חוץ ממכות ושריטות עמוקות)

ג.מגוון צבעים

חסרונות:

א.עלות גבוהה יחסית לחומרי איכותי בסדנא טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כבר הוזמן ? אם לא לא עדיף להוסיף את הכסף של הצביעה לטובת רכב טוב יותר שאולי גם יהיה את הצבע שאתה אוהב ?

רכב חדש לצבוע זה חבל בעיקר מן הפן הכלכלי , מה גם שישר כשתירצה למכור יגידו שהרכב עבר צביעה מלאה ולך תספר להם שזה לא מתאונה .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא קניתי את הרכב, אני מאוד מתלבט.

להוסיף כסף, לרכב אחר, זה בעייתי, כי עד שמצאתי רכב כבר שאני רוצה וסגור עליו זה היה סיפור מן ההפטרה.

אז מעדיף להימנע מהאופציה הזו לעת עתה.

נראה לי שפשוט אקח את עצתכם, ואחפש רכב בצבע פחות או יותר שהוא מציאה ואתפשר.. מה אעשה :(..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה בבקשה, גם אם אני צובע את הרכב בתנור, ומפרקים כל חלק וחלק, ועושים כמה שכבות כמו שצריך..

זו לא תהיה צביעה איכותית וצביעה שתישאר לאורך זמן ?..

דרך אגב..האם מחיר הצבע עולה בסביבות ה700 שקל?..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין לעולם לא תצליח להגיע לצבע כמו שיצבע לך פחח עם ספריי צבע, וצביעה מקצועית של פחח לא שווה כמו צביעה איכותית ממפעל

חפש רכב טוב עם מצב צבע טוב ותתחזק ותשמור על הצבע לאורך זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
יש לי עוד שאלה בבקשה, גם אם אני צובע את הרכב בתנור, ומפרקים כל חלק וחלק, ועושים כמה שכבות כמו שצריך..

זו לא תהיה צביעה איכותית וצביעה שתישאר לאורך זמן ?..

דרך אגב..האם מחיר הצבע עולה בסביבות ה700 שקל?..

התהליך שפירטת סבבה, כל עוד עובדים נכון בכל שלב. אפשר לפרק ולצבוע בתנור והכל אבל לא להקפיד על ניקיון והכנה למשל,

אז כל המסביב בכלל לא ישנה. לעומת זאת, אתה יכול לעבוד בגינה אבל נכון מבחינת תהליך - ותצא לך תוצאה עמידה. פיניש לא משהו, אבל לפחות יחזיק...

צבע אכן עולה כמה מאות ש"ח, תלוי בסוג. צריך בקלות 1.5-2 ליטר לרכב לפני דילול. ליטר סטנדרטי יעלה 250-280 ש"ח ושוב, זה לפני מדללים,

מקשה, לאכה ועוד חומרים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...